Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Koga boli kurac, to su ionako i tvoje i moje pare...

    Arče ih i na milion glupljih stvari, go ga jebe, ne dira me to uopšte.
    Pa ja necu da placam Felipea u FMPu i ostalu porodicu na fiktivnim mestima. Daj pare nasoj deci..a ne ovo rasipanje da bi probao da stigne jednog coveka....ovo vise nije nasa Zvezda, ovo je sprdnja sta se radi ..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jeb... te al si se ti potres'o.

      Comment


      • Ovi izgleda dovode jos nekog???

        Comment


        • Koliko sada imamo? 16 ili 17? Znači imamo fore još najmanje trojicu
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Smatram da bi u klubu trebali da razmisle o nekom programu proširenja saradnje sa klubovima poput CDOlimpije, Mornara i sl.

            Comment


            • Ovo je klasicno ponasanje pijaih Rusa Srba i jbte me ako i Sasa zna sta radi...Kolom je dobar pik igrac, ali koga tu sve nema u timu..Bog sami zna..videcemo kad se ozvanici, da nije drzavni bankomat bio bi bankrot tamo u maju...

              Idealna sansa da se pruzi mladim domacim igracima sansa ali ne......ozivljavamo karijere i dalje..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa ja necu da placam Felipea u FMPu i ostalu porodicu na fiktivnim mestima. Daj pare nasoj deci..a ne ovo rasipanje da bi probao da stigne jednog coveka....ovo vise nije nasa Zvezda, ovo je sprdnja sta se radi ..
                Ma ne samo to, nego ono vise nije ni vas Bajern, a ni kafic na Vracaru nije ko sto je nekad bio....svi te izdali.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Mislim da nije to, nego se u klubu plaše igrača ispod tri banke ko Skupština od Đilasa.
                  Ma, običan fetiš naših iz kluba. Ili midget ili starac Fočo.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ko je zaboga treci igrac koji stize? Neko krilo?

                    Comment


                    • Kolon je odlican igrac, jeste malo u godinama stari znalac,ali ne mogu da vjerujem sto radite, jasno mi je da je cilj trofej Aba lige, ali po cijenu takvog ubijanja domacih talenata....kao da sjutra nepostoji...ok, to je izbor kluba, i nema dalje price.

                      Comment


                      • Malo podsećamo na Budućnost one sezone kad su igrali Evroligu i kad su rasipali daleko više love nego mi sada.

                        Nadam se da nećemo tako i proći. Nije ni ovo neka golema lova, pogotovo kad je porediš sa evroligašima.

                        Sića.

                        Al da ne mrsomudim oko love, te priče postaju dosadne.

                        Sada je sve na Obradoviću. Svaka želja mu se ispunila, ima sve uslove da ponovo turimo trofej ABA lige u vitrinu.

                        I to ne jedan, nego sva tri.

                        Comment


                        • Inače Kolom je jedan od retkih igrača koji je ostvario tripl.dabl u evropskoj košarci.

                          Igrajući za Uniks u Evrokupu protiv Budućnosti imao je 15 poena, 11 skokova i 13 asistencija.

                          Comment


                          • Ne zaboravite da u 12č igramo sa FMP-om.

                            Oni su uzdrmani posle još jednog poraza i sad su maksimalno naoštreni da nas pobede.

                            Njih i frustrira to što nas nikad nisu dobili pa se ne bih iznenadio da krenu i sa provokacijama tokom utakmice.

                            Comment


                            • Ajde razumem Koloma, ali čemu Noko? Jeste za klasu bolji igrač od svih naših centara, ali vredi li? U EL smo ga najverovatnije izduvali, a za ABA ligu me jebi ako je sve ovo potrebno da se uzme trofej. Mislim onda bih i ja mogao umesto Obradovića, dam im loptu i sami igraju.

                              Ako Noko dođe, ko leti sa petice? Kuzmić, Teri? Obojica imaju ugovor na 2 godine. Rit da ga duva, a korisniji je od O Brajanta timski 2x. 9 stranaca, + Laza kamikaza, znači ostaju Deda i Dobrić kao poslednji branioci srpstva..

                              Inače neverovatno koliko je Dobrić višestruko korisniji od Laze kamikaze na obe strane terena, a opet ovaj rukometaš počinje i završava svaki važnu utakmicu.

                              I ko je onda uopšte dovodio SImonovića, još na 2 godine, i čemu će on služiti?? Da pika KLS i Koraća?
                              Last edited by Jose Paolo Guerrero; 12-12-20, 10:22.

                              Comment


                              • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                                Ajde razumem Koloma, ali čemu Noko? Jeste za klasu bolji igrač od svih napih centara, ali vredi li?
                                Ako ga potpišu i za narednu sezonu onda će vredeti.

                                Comment

                                Working...
                                X