Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne beše penzosa sad bi bilo +30.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Kuridža ovim klincima iz Mege pokazuje da još moraju da uče da bi igrali na vrhunskom nivou kao on.
      Od onog teksta Ganca ja sada drugacije gledam na Kuridzu.

      Comment


      • Mišković sam ko duh maši trojku. To je pritisak, rođaci.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Rit smirio Petruševa.

          Deluje da se bolje kreće u odbrani.

          Comment


          • pa ovaj Tepic je.... Milenko ha ha ha

            Comment


            • Originally posted by Alex Pato View Post
              U junu mesecu kada sam se uselio u stan, uveo sam SBB i mene pita operater jel me zanimaju arene sport. Rekoh Da. Uze on da cacka na android boxu i instalira mi Kodi app i postavi mi sve Arena kanale na favorite listu. Uslugu mi naplatio 3000 dinara. Palim sada Kodi, nista ne radi. Svaka Arena- 500 several error. Ako ima neko link neka ostavi ovde.
              Samo bih ti dao komentar da te je čovek opljačkao. Ja sam instalirao arenu putem kodia potpuno sam gledajući uputsvo s neta za 10ak minuta i sve radi.
              A za rešenje problema, takođe probaj da ukucaš na netu pa prati korak po korak

              Comment


              • Roča čuvati za revijalne mečeve, protiv NČ, Zorkića, Beravsa...
                Sjajno delujemo sa njim.

                Comment


                • Kakvi nebrušeni dijamanti 3/15 za 3. A skoro sve otvoreni šutevi [emoji23][emoji23][emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jao kako ce Dzoni ovde da cucne slatko. Sjajna akcija kod neuspjelog a-up kad Wolden baci visoku loptu. Zbog malo cesce rotacije a i zbog teskog meca u EL ovo energetski nije na nivou ali je pristup maximalan.

                    Comment


                    • Ako je verovati ABA stat. +/-Roča - 10,mada deluje da je minimum 15

                      Comment


                      • Jbte koji hejt na mlade domace petlice ovo nema nigde. Miskovic za 10min bez kosa iz igre,ali +14...U ZVEZDI DOMACI IGRACI NEKAKO DALI 15 OD 40POENA....

                        Jos kao da uce od Kuridze xD... svidja mi se Mega,dobar mlad i perspektivan tim, da je tu jos Momirov, mogao bi da bude i upset, ovako bice 15-20 za Zvezdu...

                        Cak je i mali Simonovic ponisto Terija...izivljavaju se na njemu na niskom postu...Rit,Kuridza su glavni dole dok ne dodje Obrajant
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ma kurtoni su mali ovi iz Mege, još mleka treba da popiju.
                          Očekivano isceđena Zvezda posle velike utakmice i pobede teško je naći energiju i motivaciju protiv nekakvih flamingosa koji ne bi dobili utakmicu da je tri dana igraju.
                          Last edited by dekkard; 25-10-20, 11:55.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Jbte koji hejt na mlade domace petlice ovo nema nigde. Miskovic za 10min bez kosa iz igre,ali +14...U ZVEZDI DOMACI IGRACI NEKAKO DALI 15 OD 40POENA....

                            Jos kao da uce od Kuridze xD... svidja mi se Mega,dobar mlad i perspektivan tim, da je tu jos Momirov, mogao bi da bude i upset, ovako bice 15-20 za Zvezdu...

                            Cak je i mali Simonovic ponisto Terija...izivljavaju se na njemu na niskom postu...Rit,Kuridza su glavni dole dok ne dodje Obrajant
                            PRETERUJEŠ.
                            Momci su kvalitetni ali su zeleni a i sudije im tolerišu previše jer je Zvezda SUPE FAVORIT.
                            Zvezda se odmara i uvežbava akcije. Da su hteli bilo bi 30 razlike u prvom poluvremenu.
                            DA HOĆE PROŠLI BI KO CIBONA na domaćem terenu.
                            Zvezda je bila opuštena.

                            Comment


                            • Dekki razgalamio se Miloš.

                              Comment


                              • Vidi se neigranje Roča.

                                Vide se i greške u odbrani što je i razumljivo jer se još uvek uigravamo i još uvek nismo kompletni.

                                Comment

                                Working...
                                X