Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Ja se odjavljujem sa drustvenih mreza ako ovo ne dobijemo. Ne mogu ove milogorske smradove(moze i ban za ovo ne ljutim se ) i ne mogu. Da nas je Cedevita 3:0 dobila nema veze, ovo sto stoka ova mutirana pokusava i sta radi dole u meni bude ono nesto najgore.

    Da Rivers vec utakmicu i po se ne raspada slavili bi titulu ovako jbg. Covic je ostao u timu, dosao bek, bek koji nije odigrao ukupno celu utakmicu kako valja.

    Igracima puna podrska, treneru, da ovo pokusamo da dobijemo.

    Uzdrzi se jbg. Svi se isto osecamo. Ne mogu ja sad da napisem na forumu sve sto mi padne na pamet i sto mi prodje kroz glavu. Na sta bi to licilo

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Uzdrzi se jbg. Svi se isto osecamo. Ne mogu ja sad da napisem na forumu sve sto mi padne na pamet i sto mi prodje kroz glavu. Na sta bi to licilo
      Izvinjenje jbg, bas sam se otkacio. Zasluzio sam ban nije da nisam

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Covic je pokazao da je kurac od igraca. Cim se odigra cvrsce on se ne vidi. Koliko on stete napravi u odbrani da ima 30 poena po mecu malo je. Bukvalno svaku situaciju u odbrani preuzima jer nije u stanju da pomeri dupe. On i Cirbes kad brane pik mozes da stavis 100 evra da cemo primiti kos.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Jedan naklon do poda za FAJEA
            Kakav karakter, kakva borba ovog momka. Neverovatno


            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ne postoji igrac koji svaku utakmicu odigra dobro. Cak i kada ne mislis bukvalno za nekoga da je rupa, podrazumeva se u najmanju ruku da im je slaba karika koju treba iskoristiti. Kol im je ne slaba vec najjaca karika... ono sto im je bio Gordic prosle sezone. Dzekson ima svu slobodu i uz Kola i Erla ima najvecu minutazu od stranaca... pa i pored toga je u prva 3 meca imao katastrofalan sut.
              Pa nema ko da ga cuva, a nida ga umori u odbrani sto bi mogao Regland..lako se kurciti na ovom filipu,davidovcu pa cak i lazicu koji igra bas lose...nasi bekovi su uzas defanzivno...ipak je on klasa od igraca za ove nase...i to sve zajedno...samo kazem da je rupa kad krene dole, sve sjebe..nije dobar pg u smislu razigravanje ekipe..protok lopte uzasan...9 asistencija a on 6...al dobro...da nema njega bilo bi gotovo vec....
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pljacka. Faul Fajean kod skoka u napadu, pa nesviranje Fajeu na ulazi iako ga je neko raspalio po ruci, pa nesportska Branka Lazica i to posle gledanja snimka. Stvarno besramna pljacka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Covic je pokazao da je kurac od igraca. Cim se odigra cvrsce on se ne vidi. Koliko on stete napravi u odbrani da ima 30 poena po mecu malo je. Bukvalno svaku situaciju u odbrani preuzima jer nije u stanju da pomeri dupe. On i Cirbes kad brane pik mozes da stavis 100 evra da cemo primiti kos.


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Sad cekamo la hiene da dodje i kaze covic vesna rodila je maestra, ali nismo isti..cisto da spomen...da se zna ko je kakav..nasi igraci mogu dobro ali samo sa vetrom u ledja..mozda i odigra mec 5 solidno, bar napadacki xD
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Jedino me raduje sto je Buducnost pogodila sve, imala pomoc sudija i dobila na 2 poseda mec.
                    Pionir ce da gori u Ponedeljak

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Nesa Ilic mislim da je dobio prvu tehnicku u zivotu, i pitanje je da li je on i zasluzio obzirom da je kulturan covek. Samo su ga cekali na zicer. Gaso Pajovic udje u pola terena i najebe se majke sudijama, kao u stara dobra vremena dok je igrao sa Rdonjom u tandemu, dok se Nesi svira ko zna za sta

                      Comment


                      • Da naglasim da Tomic moze biti dobar trener ako dobije ovu seriju..jbno bez dva najbolja igraca ovako odigrati, imao je gresaka ali je relativno pocetnik, finale je...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • PODRSKA MOMCIMA I TRENERU
                          IDEMO U PIONIR U NASU KUCU DA POKAZEMO KO SE PITA.
                          OCEKUJEM DOCEK KAKAV SU ZASLUZILI. NE BIO IM U KOZI U PONEDELJAK

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Momcima i stabu ne zamjeram ama bas nista. Pretrpjeli su svasta dole i opet bili blizu brejka. Da ne spominjem dva najvaznija igraca.
                            Zao mi je sto smo bili mnogo bolji ove godine, sto smo licili na tim sto imamo muda i da sad sve stane u 40'. Doduse Pionir kad zagrmi desavaju se cuda. Elem molim se samo da nam se ne desi Cibona, da se nervoza ne uvuce da stane sut. Energija od starta i uz navijace, nema brige. Glavu gore momci pa kalemegdan da gori!

                            Comment


                            • Pisao sam već koliko je mnogo bilo važno obezbediti prednost domaćeg terena. Sve tri utakmice na strani mi smo izgubili. Nije lako posle ovakvog poraza, ali ljutnja polako prolazi a vera u pobedu dolazi. Teramo dalje, još jača podrška pa da u ponedeljak proslavimo povratak u Evroligu.
                              Last edited by Karamazov; 19-04-19, 21:50.

                              Comment


                              • Sami protiv svih,pa ti bude drago nekako, ponosno ,dostojanstveno i plus drcnije i snaznije.
                                Koja je to privilegija voleti i navijati za zvezdu,drago mi je sto sam deo familije najponosnije na svetu.

                                @losmi ,prijatelju, iskuliraj samo malo.Red je burazeru.Procitaj Beronovu poruku u Blicu,fer je.
                                Last edited by L a z a r; 19-04-19, 22:06.

                                Comment

                                Working...
                                X