Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzekson i Nikolic jedini mogu u serijama pogadjati spolja. Tomic ga je ponistio u prva dva meca. Isto tako Kol je bio uzasan u prva dva meca...ne moze svaku lose odigrati...a i povreda Reglanda mu je dala fore protiv malog ...

    Nema tu velike greske u mom pisanju. Drago mi je sto pratis moje postove i ulazis u diskusiju..lepo si odvukao paznju od Bolonje..

    Jedno je pogresiti u proceni a dao si dobru osnovu a sasvim drugo kad pricas bez osnove..da ce ih citiram .Nenadic ispromesa xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dzekson i Nikolic jedini mogu u serijama pogadjati spolja. Tomic ga je ponistio u prva dva meca. Isto tako Kol je bio uzasan u prva dva meca...ne moze svaku lose odigrati...a i povreda Reglanda mu je dala fore protiv malog ...

      Nema tu velike greske u mom pisanju. Drago mi je sto pratis moje postove i ulazis u diskusiju..lepo si odvukao paznju od Bolonje..

      Jedno je pogresiti u proceni a dao si dobru osnovu a sasvim drugo kad pricas bez osnove..da ce ih citiram .Nenadic ispromesa xD
      Kako ti ne dosadi[emoji33][emoji33]

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Repeša je sinoć potvrdio da je podmukli idiot. Njegovo tralalikanje u Beogradu o linču mu poslužilo da zamaskira šeprtljavu igru svoje ekipe, svoje dupe da spasi, ali je uspeo i da probudi bes kod dela svojih navijača pa smo tako sinoć imali izliv debilizma i neandertalsko ponašanje pojedinaca. Budu li se šećkali po terenu i u sledećoj utakmici neandertalci, gađali loptama i pljuvali igrače, povući ekipu sa terena i vratiti se kad budu obezbedili uslove. Laziću svaka čast! Imao je materijala u izobilju da raspali sinoć sa pričom o dešavanjima u hali ali je želeo da spusti tenzije i ne raspaljuje još više vatru mržnje.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Nema tu velike greske u mom pisanju. Drago mi je sto pratis moje postove i ulazis u diskusiju..lepo si odvukao paznju od Bolonje..
          Kakva crna Bolonja, ja to ne pratim uopste niti me previse interesuje...a jos na temi KK CZV je besmisleno.

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Jedno je pogresiti u proceni a dao si dobru osnovu a sasvim drugo kad pricas bez osnove..da ce ih citiram .Nenadic ispromesa xD
          Ko je taj ko je merodavan da ocenjuje osnovu...jedino mozes da je uporedis sa rezultatom pa da vidis da li je bila dobra ili ne. Pa ti si najmanje verovao da Covic moze da isporuci ovo sto je isporucio, pa se eto desilo. Kada promasis toliko puta, ne kontam sto i dalje nastavljas da budes tako iskljuciv.

          Comment


          • Za malog sam promasio..odigrao je dobro..ali tome se niko nije nadao i sad sam u cudu..da budem iskren. Eto vidis da moraju da se dese cuda da bi ja promasio post
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Repeša je sinoć potvrdio da je podmukli idiot. Njegovo tralalikanje u Beogradu o linču mu poslužilo da zamaskira šeprtljavu igru svoje ekipe, svoje dupe da spasi, ali je uspeo i da probudi bes kod dela svojih navijača pa smo tako sinoć imali izliv debilizma i neandertalsko ponašanje pojedinaca...
              Vrlo moguce da mu je to bila i namera.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Za malog sam promasio..odigrao je dobro..ali tome se niko nije nadao i sad sam u cudu..da budem iskren. Eto vidis da moraju da se dese cuda da bi ja promasio post
                Pa ti to vidis kao cudo jer si toliko bio iskljuciv....a u sustini nije nikakvo cudo nego je u pitanju bilo samo preterano omalovazavanje. Dzeksonov los sut nije cudo, Kol nije cudo, kao sto i solidna partija Nenadica ne bi bila cudo. Samo treba prema sagovornicima da umesto "smesno je", "neverovatno je", "sta pises" koristis reci kao sto su "ja mislim", "verovatno", "ocekujem".

                Comment


                • Ja mislim da ti verovatno i ne znas sta pises i ocekujem da tako nastavis.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Dzaba slepom pokazivati i gluvom govoriti....

                    Comment


                    • Možda nije loše dati u sledećoj utakmici par minuta i Nenadiću. Moramo odgovoriti i mi na njihovu agresivnost, pokušati iz te agresivnosti doći do lakih poena. Mi smo u prethodne dve utakmice imali i mnogo lakih poena iz kontri, sinoć toga nije bilo. A oni su dobili utakmicu najviše zahvaljujući tim lakim poenima. Inače, svaka čast i našim igračima jer mi se čini da ni malčice nije bilo straha zbog atmosfere. Odlično su otvorili utakmicu, odigrali dobro prvo poluvreme. Stekao sam utisak da je samo jedna otvorena trojka ušla u trećoj četvrtini da bi bilo sve drugačije, al šta je tu je, ne vredi sad pisati o tome. Dobićemo ih u četvrtoj.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Pod hitno traziti izuzece sudije Nikolica i svih sudija iz Srbije u ovoj fin seriji.
                        Insistirati da se povuku sudije iz Sbije.Neka im drugi daju legitimitet za ove pljacke i pokusaje pljacki.
                        Toliko treba i mora da stane iza naseg kluba kosarkaska javnost u Srbiji.

                        Comment


                        • Dzekson je u stavu cekao svakog naseg beka a ni jedan od njih nije mogao da ga prodje. Covek je odigrao maestralnu odbranu u drugom poluvremenu. Koti takodje u oba pravca ali u odbrani jeo malu decu. Jebeno je to i jacim timovima kada plej ne moze da doda loptu i da se nesto odigra. Sudije su pustile grublju igru i to je njima vise odgovaralo. Davidovac ako je povredjen i zbog toga ovako lose izgleda je jedna stvar. Najjace je u 4/4 Ojo pravi blokove u nasem reketu da plej prenese loptu. Bas su nas pojeli defanzivno na bekovskim pozicijama odavno tolika nemoc nije vidjena. Ok mogli smo neku trojku pogoditi ali vrhunski ispeglana odbra i toga sam se plasio pre pocetka serije jer su na taj nacin u trecoj pojeli Pulena i Kobsa.

                          Dakle, ako nastave da peglaju ovako odbranu ja se ne nadam puno uopste. Opet tu sudijski kriterijum moze promeniti sve, ako sudije budu mekse svirali Dzekson ce dobiti tri licne za cetvrtinu sa ovakvom odbranom. Dosta toga je upitno da bi se bilo kakav zakljucak mogao doneti. Na primer, Earl Clark je imao tipa 1/9 iz igre i oni su nas bukvalno na meso dobili dakle u napadu nista nisu uradili konkretno a to govori da su dali 35 poena u drugom poluvremenu.

                          Stratos da je bio tu Koti ne bi mogao onako da dominira u reketu i trosio bi se jos vise na niskom postu pokusavajuci da sacuva Stratosa tako da bez tako dva kljucna igraca mi se imamo cemu nadati jer su oni napadacki i dalje u kanalcini.

                          Kako se resiti tog pritiska pri prenosu lopte kada imaju par elitnih defanzivaca? Nikako, trosi se Bili i K.C i postaju neupotrebljivi, Covic mora pametnije u odbrani da se cuva glupih faulova jer je jedini koji moze nesto iskreirati. Fascinantno mi je da Bili citavo drugo nije do poslednjeg suta imao priliku da sutira pa i preko ruke jer su mu u licu bili svaki sekund. Te price Nenadic da bude plej su ispusena mustikla, zajebi to. Nas tu moze sacuvati sam oDavidovac da bude malo obazriviji i da koliko god pokusavaju da igraju presing treba da smo pokretljiviji a ne da coskarimo i cekamo sut preko ruke ili istek napada jer oni peglaju dobru odbranu.

                          Nadam se i verujem u cudo jos uvek jer su oni skup vrhunskih individualaca ali tim nisu, bar u ovom momentu i nadam se da ce tako ostati.

                          Comment


                          • Gde je Covic bio sinoc? Zna li neko?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ako se serija vrati u Bg, jao na sta ce tek to da lici

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Ako se serija vrati u Bg, jao na sta ce tek to da lici
                                Licice bez Stratosa i Reglenda Bolje da se zavrsi sutra.

                                Comment

                                Working...
                                X