Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da se ugledaju na Filipa ovi mladji ako hoce mesto u Zvezdi.

    Comment


    • Tako je Filip je ovde glavna vasa bolna tacka.
      Da nema Filipa med i mleko bi tekli u Zvezdi.
      Zato i slabo pisem ali eto veceras sam osetio potrebu pa pitaj boga kada cu.
      Zbog ovakvih upisa.
      Ispascu bot Covicev a daleko sam od toga milionima kilometara, ali u timu ima jos 14 igraca pa ako Zvezda zavisi od Filipa samo
      onda daj da se ugasimo.
      Evo od 33 ili 34 utakmice koje smo odigrali ove sezone da li smo neku izgubili zbog Filipa.
      Meni se cini samo da je u par utakmica on doneo prevagu i pobedu ali to se ne vazi.

      Preterujete sa Filipom i to zestoko.

      Ali dobro lako je iza tastature se kriti i pisati sve i svasta.
      Malo je teze podrzati ovaj tim sa sve Filipom koji vam je kost u grlu.

      jebiga meni je svojevremeno Mirko Pavlovic smetao kada su ga ostavili ali zarad Zvezde sam progutao zabu i terao dalje
      radovao se zvezdinim pobedama i trofejima.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Vidim da jedino Filip nije pomenut. Šta ćemo s njim?
        Niko ne spori njegove nedostatke, ali malo više ide na qrac konstantno isticanje njegovih grešaka i kad treba i kad ne treba, kad su i ostali igrači skloni oscilacijama, a kad i dobro odigra onda se zabija glava u pesak. Iskulirajte malo, ima života i pored porodice Čović.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Tako je Filip je ovde glavna vasa bolna tacka.
          Da nema Filipa med i mleko bi tekli u Zvezdi.
          Zato i slabo pisem ali eto veceras sam osetio potrebu pa pitaj boga kada cu.
          Zbog ovakvih upisa.
          Ispascu bot Covicev a daleko sam od toga milionima kilometara, ali u timu ima jos 14 igraca pa ako Zvezda zavisi od Filipa samo
          onda daj da se ugasimo.
          Evo od 33 ili 34 utakmice koje smo odigrali ove sezone da li smo neku izgubili zbog Filipa.
          Meni se cini samo da je u par utakmica on doneo prevagu i pobedu ali to se ne vazi.

          Preterujete sa Filipom i to zestoko.

          Ali dobro lako je iza tastature se kriti i pisati sve i svasta.
          Malo je teze podrzati ovaj tim sa sve Filipom koji vam je kost u grlu.

          jebiga meni je svojevremeno Mirko Pavlovic smetao kada su ga ostavili ali zarad Zvezde sam progutao zabu i terao dalje
          radovao se zvezdinim pobedama i trofejima.
          Na koliko je utakmica Filip bio najgori na terenu i kije smo to utakmice dobili zahvaljujuci njemu?

          Comment


          • @Sarac, kazi nesto...

            Comment


            • Cekaj malo Dabo, nesto si mi kontradiktoran...Nazalost stavicu vas u isti kos sa Sarcem. Videh da se boris protiv ove uzorpatorske vlasti i sistema vrednosti ali opet ta ista vlast sa tim sistemima vrednosti ti ne smeta u klubu...Drugo, FC3 niti je doneo pobede, a nije done ni poraze...On je sramota za klub i a i samu drzavu...To je taj sistem vrednosti u SRBA, daj mog sina, on je najbolji na svetu...ali smetaju u drzavnim preduzecima, vladi itd..ali u Zvezdi ne...

              Floskula, po meni jedna od gorih..nije on Zvezda...pa Zvezda smo svi mi od Srbije do Tokija...dvostruki arsini, ako se drzis na jednoj strani ravednosti, onda bi trebao i na drugoj...O njegovim doprinosima ne moraju se pisati pesme i bajke, imaju ljudi oci...Sve se ovde pokusava na silu, mi smo svi deo cirkusa...i to je sustina..

              Sto se tice Tomica, on je pristao na te uslove, nazalost to ce mu pisati u CV,a pocetak mu moze doneti dosta, ali isto tako i odneti..sto se tice karijere..kocka se, stavio je sve na crveno ..opklade su zavrsene, sada neka se prekrsti i moli Boga da mu pocetak nije kraj...i da kuglica padne na crveno..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da se nekako mogu sastati ekipa iz oktobra i ova na pragu februara bilo bi 20-30 lagano za oktobarsku. To je najveći problem, a uskoro kreće bitka za trofeje.

                Comment


                • Па ево за неких пола месеца ће бити КРК у Нишу. Идеална прилика да видимо где смо сада. Имаћемо доста више времена за тренирање ако не прођемо даље у Еврокупу. Има времена да се екипа спреми и да се врати на октобарску али пре тога треба видети шта ће бити са Цирбесом, ако хоће да га мењају, морају што пре.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by Marco View Post
                    Па ево за неких пола месеца ће бити КРК у Нишу. Идеална прилика да видимо где смо сада. Имаћемо доста више времена за тренирање ако не прођемо даље у Еврокупу. Има времена да се екипа спреми и да се врати на октобарску али пре тога треба видети шта ће бити са Цирбесом, ако хоће да га мењају, морају што пре.
                    Mecevi u EC su samo jednom nedeljno, a vecito se prizeljkuje ispadanje (ovde ne mislim na tebe) iz evropskih takmicenja ili pustanja niz vodu meceva u Evropi. Pa dokle vise sa tim? Prosle sezone je Cedevita bila najvazniji mec u januaru pa smo se raspali na mecevima gde je moglo da se ostane u trci za TOP 8 (od 7-9 do 7-12 i to na mecevima protiv Efesa koji je bio poslednji, Himkija i Makabija koji su bili konkurenti za plasman), ove sezone smo zavrsili sa EC jos posle onih 2:24 u Bresi.

                    Ako ekipa ne moze da se bori da stigne sto dalje u EL ili EC, ni ne trebaju nam ta takmicenja, lepo kao Partizan ili Cibona odbijemo da igramo i kraj price. Mi smo u Radonjinim sezonama:

                    1. Zamalo prosli u TOP 16 i dosli na korak od finala EC.
                    2. Igrali odlicno u prvoj fazi i imali 4-10 u TOP 16.
                    3. Prosli u TOP 8 sa skorom od 12-12 i mnogo jakih meceva koje smo dobili ili zamalo izgubili.
                    4. Pre Joviceve povrede imali 12-8, nakon toga 16-14 za 9. mesto u najzahtevnijem formatu EL u istoriji takmicenja.

                    Niko ne trazi da se mora po svaku cenu nesto, ali to spremanje, odmaranje, obaranje forme, bukvalno sabotiranje bilo kakvog napora i ocekivanje da se samo u jednom vremenskom periodu ekipa bori za nesto stvara luzerski mentalitet i nikako nije dobro ni za one najvece ciljeve.

                    Videcemo sta ce KKB uraditi u preostaloj trecini sezone, ali oni od onih pojacanja imaju dva meca u gostima gde su igrali jedan period jako dobro, jedan ubedljivi poraz i tri pobede kuci. Cak se i mrtvi KKP (izvinjavam se, mrtvi u odnosu na kvalitet nasih igraca) podigao i bori se za 1/4 finala EC. Kako oni to ne obaraju formu?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Koliko juče mu se uručuje srpsko državljanstvo, a danas otkaz. Sprdnja kao način života.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Uopste nije sigurno da ce Cedevita zavrsiti na 2. mestu na tabeli. Buducnost ima jos samo KKP u gostima kao tezak mec (a to ako izgube i zasluzuju da ostanu bez titule), a Cedevita gostuje Igokei, Krki i Olimpiji, timovima kojima je svaka pobeda bitna da bi izbegli 11. ili 12. mesto.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Daba View Post
                          Sta je jos niste oterali Tomica.
                          Mislim stvarno ni vi niste sto ste nekad bili.

                          Treba da se vratimo u 2010 godinu za bolje i nismo.
                          Ovakvim ponasanjem covica seniora i hocemo uskoro, a tomic ubrzava proces

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Cedevita gostuje Igokei, Krki i Olimpiji
                            Sve sami timovi od kojih treba strahovati, ne zna se ko je od njih nezgodniji takmac.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Sta je jos niste oterali Tomica.
                              Mislim stvarno ni vi niste sto ste nekad bili.

                              Treba da se vratimo u 2010 godinu za bolje i nismo.
                              Jesi li ti ono beše bio izričito protiv Čovića na Kalemegdanu onog leta?
                              Nisu na forumu amebe.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nema šta oni njega da tretiraju nego on njih, oni su tu došli zbog njega ne on zbog njih.
                                E zbog ovakvog stava i imamo problem
                                I ne, nisu dosli zbog njega, vec zbog KKCZ. Dosli bi da je bilo koji drugi trener u pitanju.
                                A posto su dosli zbog KKCZ i zbog zelje i obaveze da izveste javnost (ujedno i navijace CZ), trener KKCZ ima OBAVEZU i ODGOVORNOST prema klubu i navijacima da ih reprezentuje na najbolji moguci nacin. Ovo se isto odnosi i na srpske novinare.
                                A to sto mu se ne svidjaju pitanja je njegov licni problem i moze da besni kada izadje sa konferencije (cak ne ni tada jer je u javnosti, vec kada udje u hotelsku sobu).
                                Ne znam koliko je tesko shvatiti ciji si trener i koliko je javnost zainteresovana za sve sto se oko kluba desava, pa i traceve. Njegov je posao da stvori atmosferu da traceva nema, a ako ih ima da ih objasni na vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X