Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vas obradujem, "sin na tatko" je po mojoj proceni igrač ovog tima, makar u prvom delu sezone, a to da li jurimo ili čekamo nekog da iskrsne pojma nemam. Drugo, Tomiću njega niko ne potura, Tomić koliko sam video jako lepo sa njim sarađuje, jasno je i njemu da nema boljeg domaćeg pleja, a da je slobodan. Treće, da je "sin na tatko" toliko loš, ne bi cela klupa ustajala na njegove asistencije, a i posmatrajući odnos ostalih prema njemu, moja procena je da svi imaju popriličan respekt. Za sada najviše kritika Tomića bere Radanov, Simanić je bezličan, bezopasan po koš, Kešelj se trudi nešto ali još nije to to. Čović u saradnji sa Odžom pravi lom, Regland je jako zajeban igrač sa ozbiljnim ulazom, Maik će biti onaj stari, Perperoglu preiskusan, Beron malo nervozan ali odličan šut, Faye car, koji još nije pokazao ni delić šta ume. Sve u svemu, možete se skupiti vas 2.000 i kenjati po Čoviću mlađem, nećete biti ništa različiti od onih bizgova sa "akcijom" Omić. Atmosfera u timu je fenomenalna jer su tako i selektirani igrači. Budite mi dobri.

    P.S. Pleja su u prvoj utakmici igrali najviše Regland i Čović, pa Beron i malo Radanov.
    Last edited by la haine; 01-09-18, 16:17.

    Comment


    • CCC, la haine, kakav si to covek.
      Srusio si sneska.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Da vas obradujem, "sin na tatko" je po mojoj proceni igrač ovog tima, makar u prvom delu sezone, a to da li jurimo ili čekamo nekog da iskrsne pojma nemam. Drugo, Tomiću njega niko ne potura, Tomić koliko sam video jako lepo sa njim sarađuje, jasno je i njemu da nema boljeg domaćeg pleja, a da je slobodan. Treće, da je "sin na tatko" toliko loš, ne bi cela klupa ustajala na njegove asistencije, a i posmatrajući odnos ostalih prema njemu, moja procena je da svi imaju popriličan respekt. Za sada najviše kritika Tomića bere Radanov, Simanić je bezličan, bezopasan po koš, Kešelj se trudi nešto ali još nije to to. Čović u saradnji sa Odžom pravi lom, Regland je jako zajeban igrač sa ozbiljnim ulazom, Maik će biti onaj stari, Perperoglu preiskusan, Beron malo nervozan ali odličan šut, Faye car, koji još nije pokazao ni delić šta ume. Sve u svemu, možete se skupiti vas 2.000 i kenjati po Čoviću mlađem, nećete biti ništa različiti od onih bizgova sa "akcijom" Omić. Atmosfera u timu je fenomenalna jer su tako i selektirani igrači. Budite mi dobri.

        P.S. Pleja su u prvoj utakmici igrali najviše Regland i Čović, pa Beron i malo Radanov.
        Ma tako je. Mozemo po dva stranca na svakoj poziciji osim na pleju. Treba napraviti mesta tatinom sinu.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Sarac ides li na skupstinu?
          Cisto da imamo nekog naseg tamo)
          Elem jel se ocekuje pojacanje UO I saopstenje ko je generalni sponzor kluba?
          Mislim da necu ici, posao ne moze da trpi a imam vec dovoljno mojih koji ce me zastupati tamo sto bi se reklo. Bicu dovoljno informisan. Mozda i nekako uspem da dodjem ali gledam da slobodne dane na poslu sacuvam za LS i EC posto su radnim danom. Ne verujem da cu cuti nesto novo sto vec ne znam sto bi se reklo.

          Sto se tice UO, valjda je sada dogovoreno sa svima cim je zvanicno i formalno zakazano.

          Generalnog sponzora kolika ja cujem jos uvek nemamo (Terzo javi se), cak i ono sto su nudili (MTS) i to vise ne nude u fazonu, ako necete ovo sto nudimo necete dobiti nista onda.

          Nisam optimista kako misli NC ovo da isfinansira sa toliko malo prihoda, ali ajde ustedeli smo na FC3 i Keselju, Lesoru,Feldinu, Jovanovicu i Jankovicu.

          Comment


          • Šta da ti kažem, mene pre svega interesuje kako određeni igrač igra, koliko nas to njegovo igranje košta, kakav je sa ostalima. Ćofi je jeftin, možemo da ga sklonimo kad god poželimo ako iskrsne nešto bolje što možemo da platimo, odličan je lik. A na prvu loptu mi ovaj tim deluje veoma drugarski i samo mi je žao što Danga nije ostao.

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Šta da ti kažem, mene pre svega interesuje kako određeni igrač igra, koliko nas to njegovo igranje košta, kakav je sa ostalima. Ćofi je jeftin, možemo da ga sklonimo kad god poželimo ako iskrsne nešto bolje što možemo da platimo, odličan je lik. A na prvu loptu mi ovaj tim deluje veoma drugarski i samo mi je žao što Danga nije ostao.
              Pre pocetka priprema Tomic je saopstion Covicu da njega ne vidi u timu tj, da bi FC3 trebao vise da zeli da postigne u karijeri osim da bude treci play u KKCZ. FC3 je igrao pre neko vece samo iz razloga sto Nenadic i Davidovac se nisu ni skidali.

              Kada se ova dvojica oporave i vrate u roster, FC3 i Keslj ce biti van 12 sem ako bas toliko ne budu bolji od Nenadic, Radanov, Simanic trio pa da upadnu umesto njih.

              Ne mislis valjda da ce igraci unutar ekipe da bojkotuju Filipa umesto aplauza.

              Saradnja FC3/Ojo mozda moze da prodje protiv onih indijanaca pre neko vece.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ne mislis valjda da ce igraci unutar ekipe da bojkotuju Filipa umesto aplauza.
                Nisam mislio ni da će najviše da skaču na njegove dobre poteze, pa se desilo.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Pre pocetka priprema Tomic je saopstion Covicu da njega ne vidi u timu tj, da bi FC3 trebao vise da zeli da postigne u karijeri osim da bude treci play u KKCZ. FC3 je igrao pre neko vece samo iz razloga sto Nenadic i Davidovac se nisu ni skidali.

                  Kada se ova dvojica oporave i vrate u roster, FC3 i Keslj ce biti van 12 sem ako bas toliko ne budu bolji od Nenadic, Radanov, Simanic trio pa da upadnu umesto njih.

                  Ne mislis valjda da ce igraci unutar ekipe da bojkotuju Filipa umesto aplauza.

                  Saradnja FC3/Ojo mozda moze da prodje protiv onih indijanaca pre neko vece.
                  Potpisujem ovo.
                  Sve drugo je skandalozno

                  Comment


                  • Nije ni Tomic veverica.
                    Ako FC bude ostao u Zvezdi, bice vrv u funkciji tog treceg pleja, odnosno onoga koji ce biti van 12, a ulazice u roster u slucaju odmaranja Reglanda ili ne dao Bog necije povrede...

                    Comment


                    • Naravno da je igrac to niko ne spori...Spori da je ovo zajebancija gde cemo na kraju izduvati patku..srecom pa necu biti deo tog cirkusa u bilo kom smislu
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Eto makar neke koristi. Ja bih strašno voleo da smo vratili Marcusa, a možda doveli i nekog neafirmisanog pleja iz USA. S obzirom da nemamo još uvek sponzora, čak i ovo što smo doveli ne znam kako ćemo da platimo, tako da ostanak Ćofija ipak ima više pluseva nego minusa.

                        Comment


                        • Da vidimo prvo kako izgleda igra pre bilo kakvih paušalnih ocena.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nema nikakav plus..a jedini bitan minus jeste da ce opet da vlada nesloga i losa atmosfera...a tako je malo falilo da sve bude manje vise ok...Dzikic i Sito ce to iskoristiti kad bude trebalo i to je to...nema neke filozofije..
                            Last edited by LosmiSK; 01-09-18, 18:53.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Za to nije klub kriv kao ni u prvom slučaju već razmaženi i nerealni navijači.

                              I malo manje da izigravamo Milana Tarota.

                              Comment


                              • Razvojni tim ...

                                Nova pobeda za FMP


                                Druga pobeda u isto toliko pripremnih mečeva za FMP. Posle nemačkog Krajshajma pala je i ekipa Beikonga – 88:76 (24:22, 21:14, 23:24, 20:16).

                                Pitanje pobednika je rešeno već na poluvremenu (45:36), a do kraja je srpski tim samo uvećao stečenu prednost.

                                FMP: Momirov 19, Diresa 12, Apić 11 (7sk), Pot 11 (8as), Duop 11 (5sk)
                                BEIKONG: Ksu 17, Vang 16 (7sk), Ju 10
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X