Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    ljude koji su donijeli 10 titula smatrate idiotima koji su zaboravili
    Titule je doneo Radonjic a ne ljudi koje mi nazivamo debilima, to je valjda posle ove sezone jasno kao dan.

    Comment


    • ... nakon sezone u kojoj je pogubio sve bitne titule.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Sigurno ljudi odu na pivo posle utakmice, pa kad se ponapijaju kazu, "hajde da malo zezamo Covica i da ih destabilisemo.. Najbolje je da pustimo buvu po forumima da ce da smeni Alimpija, to je dobra fora a i veoma destabilisuci deluje na klub"

        To je tako uobicajno kad ljudi odu na pivo
        Ja samo zamisljam ko je to sinoc bio na pivu. S komsijske strane Canak, Gagic, Ostoja i onaj sto je skidao plocice sa trofeja KRK. Mozda jos Todoric (vidim na TV-u da se pojavljuje u Pioniru kad igraju utakmice). Iz Dinamika sigurno Muta i koznavecjos. Ali, ko je pio pivo sa crnogorske strane?

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Ja samo zamisljam ko je to sinoc bio na pivu. S komsijske strane Canak, Gagic, Ostoja i onaj sto je skidao plocice sa trofeja KRK. Mozda jos Todoric (vidim na TV-u da se pojavljuje u Pioniru kad igraju utakmice). Iz Dinamika sigurno Muta i koznavecjos. Ali, ko je pio pivo sa crnogorske strane?
          Mozda Mima Karadzic?

          Comment


          • Malo je reci da je majmunko pored klupe jadan i bedan, da ima malo obraza otisao bi sam nakon poraza u finalnoj seriji.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Kako se to klub ozbiljno sprema za sledecu sezonu kad nemamo trenera? Opet ce Covic da seletira igrace a Alimpije ce da izigrava fikus, i ti to nazivas ozbiljnim pripremama.. To je sve samo ne ozbiljno
              Juce je receno mada se znalo i ranije, RA je ponudjen ugovor kakav je samo DV mogao da dobije na ovim prostorima. Ako se sjecas konferencije Trinkijerija kad je rekao da idemo u PO i da je to zenit i kraj jedne generacije i da ce bogati doci po svoj med da umoce prste. To se na kraju i dogodilo(mislim na neminovnu prodaju), odlaganje potpisa i na kraju odbijanje nas je dovelo da brze bolje pregledamo i kontaktiramo sve skautirane igrace i da oformimo tim. Vecinu je zelio i prosli stab, neki su bili nerealni neke smo doveli. Alimpijevic nije imao vremena da do detalja obavi razgovor sa svima i da postavi zahtjeve upravi oko igraca. Ponudjeno mu je sta imamo na radaru, dovedeno je sta se moglo. Procjenjeno je da se moze(mora) uzeti ABA.
              Samo lud je mislio da AL nece praviti greske, da novi tim nece imati oscilacije. Pored svega mi smo odigrali na jednu loptu sa Buducnoscu, silni pritisci, kradje sudija, povrede i sta nas sve nije snaslo dole mi na zicer Lesora od ABA titule.
              Sad kako ja razmisljam, AL je imao sezonu u EL, vidio je iz prve ruke kako to treba da izgleda, ozbiljno iskustvo stekao u finalu ABA a poroblem nase odbrane moze da se rijesi doselekcijom. (Iskreno se nadam da je nemoguce da ja primjetim probleme a trener ne).
              Sto se tice ozbiljnih priprema, prvo ide organizacija marketinga (gdje smo pohvaljeni organizaciono od EL), pa administrativni/pravni poslovi, saradnja sa sponzorima i organizacija buducih akcija, org juniorskih turnira(besprekorno), spajanje sponzora sa EL kroz F4 u BG, rad sa mladjim kategorijama, razvojni tim i infrastruktura(napomenucu da je Zvezda imala samo pokvaren printer na svoje ime). I jos milion sitnih ali znacajnih koraka koji nas tim cine organizaciono ozbiljnim. Jer tim sa najmanjim budzetom godinama bjezi daleko od zacelja koje mu pripada a to nije slucajno kao ni ovih 11 komada ove godine. Dakle misli se i radi unaprijed i klub nece propasti zbog jedne lose godine, na tu organizaciju mislim.
              Unistili smo mladog covjeka, osjedio za 8 mjeseci. Ako Zoc i Pesic kazu da zna kosarku onda ajde da mi istrpimo te sitne bubice mozda nam se na kraju debelo vrati.
              Ne bi nam bio prvi put, zar ne?

              Comment


              • Ma odakle tebi ideja da Zoc i Pesic znaju bilo sta o kosarci...to im Covic platio da reklamiraju Alimpijevica...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Žoc je trojanac, a Kari je Piroćanac.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Malo je reci da je majmunko pored klupe jadan i bedan, da ima malo obraza otisao bi sam nakon poraza u finalnoj seriji.
                    Daleko je to od majmunka,to je majmunčina! A i ovi sto ga drze na klupi nisu bolji ništa

                    Comment


                    • Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine

                      Comment


                      • Auu NC botovi po zadatku..uspeh na jednu loptu sa PG dinara videti necete...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Sad kako ja razmisljam, AL je imao sezonu u EL, vidio je iz prve ruke kako to treba da izgleda, ozbiljno iskustvo stekao u finalu ABA a poroblem nase odbrane moze da se rijesi doselekcijom. (Iskreno se nadam da je nemoguce da ja primjetim probleme a trener ne).


                          Ako Zoc i Pesic kazu da zna kosarku onda ajde da mi istrpimo te sitne bubice mozda nam se na kraju debelo vrati.
                          Ne bi nam bio prvi put, zar ne?
                          Toliko pljuvani Radonjić (sa mnom na čelu) je nakon što je pugubio sve što se pogubiti moglo ipak na kraju sezone uspostavio nešto što se moglo artikulisati - čvrstu, organizovanu i strogo kontrolisanu igru, osnovni napad spuštanje na centra, odbrana kao polazište svega.

                          Evo, sezona je na kraju, možeš li da mi izdvojiš šta je to što je alimpijevićev ™?

                          Zamolio bih samo da se preskoče floskule tipa "razvili se mladi igrači."

                          Dakle, šta je to što je njegov pečat koji će preneti i razvijati u sledećoj sezoni?

                          (Kako ovo SS poznato zvuči... )
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Međutim, znamo kakva je i gde je napravljena konstrukcija cele priče. Prvo, sve što je objavljeno je montirana notorna neistina. Konstrukcija ide iz jednog pijanog društva posle sinoćnje utakmice Dinamik – Partizan. To pijano društvo je u vezi sa jednim bahatim društvom iz Crne Gore koje ovim želi da pokuša da destabilizuje Zvezdu, a ujedno da sakrije i novu krađu koja se dogodila pre neki dan u crnogorskom košarkaškom prvenstvu, gde je u takozvanom njihovom derbiju ponovo pokraden brutalno Mornar iz Bara po modelu zvanom “slovenačka ekspertiza”. Izvođači radova su bile sudije Šundić, Jokić i Rutešić, rekao je Čović


                            Izuzetno kvalitetna kuknjava

                            Melem...

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Toliko pljuvani Radonjić (sa mnom na čelu) je nakon što je pugubio sve što se pogubiti moglo ipak na kraju sezone uspostavio nešto što se moglo artikulisati - čvrstu, organizovanu i strogo kontrolisanu igru, osnovni napad spuštanje na centra, odbrana kao polazište svega.

                              Evo, sezona je na kraju, možeš li da mi izdvojiš šta je to što je alimpijevićev ™?

                              Zamolio bih samo da se preskoče floskule tipa "razvili se mladi igrači."

                              Dakle, šta je to što je njegov pečat koji će preneti i razvijati u sledećoj sezoni?

                              (Kako ovo SS poznato zvuči... )
                              Da si pod kosem imao zdravog Antica i cetvorku sposobnu da rotira na vrijeme, zar mislis da bi odbrana izgledala ovako ocajno?
                              Nakon prve kontre koju smo primili, trebao je na klupu, tribine zakuca prvog koji misli da odradi tekmu. On kao trener je morao u njima da usadi ideju da ako si najbolji, to moras svaki put iznova da dokazujes na terenu bez obzira na protivnika i pritisak vaznosti meca! Neiskustvo je dovelo do toga da mislimo kako je bolje ne rizikovati povrede, da nije strasno izgubiti na strani 20 razlike a onda u dva dana traziti od igraca potpuno drugo lice. To tako ne moze i nadam se da je naucio.
                              Zato sam rekao da doselekcijom moze da se rijesi problem u odbrani. Iz ovakvog rostera i igre ja ne mogu mnogo da predvidim za dalje. Ali mi je realno da se neke stvari nauce i da se greske ne ponavljaju dogodine.

                              Comment


                              • ....

                                Comment

                                Working...
                                X