Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Po meni je dolazak Filipa odlican potez, mozda je trebalo i ranije da se to desi, isto tako mislim da je odlicno i za njega.Mnogo mu je bolje da bude rezerva u zvezdi nego glavni igrac u tamo nekom nebitnom klubu.Ako se dobro pokaze zadrzati ga i sledece sezone kao rezervnog pleja.
    Za ovaj nivo on je ok i potpuno mi ovo ima rezona. To je prvi plej ove sezone koji ume da vrti pik i da asistira, ali nioosto nije za el cak ni za rezervu

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Znaci partizan se pise malim?
      Velikim, isto kao i Crvena Zvezda - sve ostalo spada pod neznanje i prostakluk.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Црвена звезда се пише овако.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          Za ovaj nivo on je ok i potpuno mi ovo ima rezona. To je prvi plej ove sezone koji ume da vrti pik i da asistira, ali nioosto nije za el cak ni za rezervu
          Mislim da od Ennisa ne moze biti gori, samo bolji.Da se ja pitam sigurno bi zadrzao Filipa uz jednog dobrog amera.

          Comment


          • Nije da se baš često složim sa Kronosom ali ovaj put je u pravu.

            Comment


            • Jedino sto se nas klub zove Crvena zvezda. Kad vec pametujes

              To nema veze sa prostaklukom. Kad vidim da ljudi pisu velika i mala slova na netu znam da su za internet prvi put culi u dvehijaditim. Ni pocetno ne bi bilo veliko nego mi je tako ukljuceno na mobu

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Mislim da od Ennisa ne moze biti gori, samo bolji.Da se ja pitam sigurno bi zadrzao Filipa uz jednog dobrog amera.
                Играч мање у одбрани се не кажњава у овој лиги, али у аби и еврокупу дакако.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Играч мање у одбрани се не кажњава у овој лиги, али у аби и еврокупу дакако.
                  Dalo se videti kod Rocestija

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Dalo se videti kod Rocestija
                    Нажалост.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Црвена звезда се пише овако.
                      Mozda po Pravopisu Mata Pizurice.
                      Mi, stariji, koji smo ucili Pravopis srpsko-hrvatskog jezika `80ih smo ucili tako i nije nam bio problem ni u latinicnoj, ni u cirilicnoj varijanti istog - razumeli smo se od Djevdjelije do Triglava.
                      A onda su dosli Sloba, Franjo, Alija, Milo, Nebojsa...
                      Last edited by kronostime; 18-04-18, 20:09.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Svaka cast, odlican protok lopte, dobar off skok..Fica se vidi da ce biti pojacanje, da je on bio pre, uzeli bi ABA ligu, mozda kup ali i par pobeda vise u EL.

                        Steta sto ne moze da igra izvan FMP, svuda ga bi poistovecivali sa ocem...konacno je dobio zasluzenu sansu...

                        Jankovic mvp meca, najbolje igra kad nema kamera...razbio ih je....

                        Inace Laza je Malidzana stavio u dzep....iskakanje se pokazalo dobro posle dosta vremena ,sledece godine ce to biti druga prica.....

                        Sad polako i spremanje za Zlatibor, visoka nadmorska visina, bice jako tesko....Ovo je prava reakcija naseg tima...
                        Last edited by LosmiSK; 18-04-18, 20:10.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nadam se da je tvoj post sprdnja

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Mozda po Pravopisu Mata Pizurice.
                            Mi, stariji, koji smo ucili Pravopis srpsko-hrvatskog jezika `80ih smo ucili tako i nije nam bio problem ni u latinicnoj, ni u cirilicnoj varijanti istog.
                            Slabo si ti to druze naucio... mozda si pomesao sa Red Star ili po srpski Crvena zvezda

                            Comment


                            • Je l borjao neko koliko je bilo navijaca?

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Svaka cast, odlican protok lopte, dobar off skok..Fica se vidi da ce biti pojacanje, da je on bio pre, uzeli bi ABA ligu, mozda kup ali i par pobeda vise u EL.

                                Steta sto ne moze da igra izvan FMP, svuda ga bi poistovecivali sa ocem...konacno je dobio zasluzenu sansu...

                                Jankovic mvp meca, najbolje igra kad nema kamera...razbio ih je....

                                Inace Laza je Malidzana stavio u dzep....iskakanje se pokazalo dobro posle dosta vremena ,sledece godine ce to biti druga prica.....

                                Sad polako i spremanje za Zlatibor, visoka nadmorska visina, bice jako tesko....Ovo je prava reakcija naseg tima...
                                Jel tebe neko hakovao?

                                Comment

                                Working...
                                X