Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Valjda je bilo jasno da se sprdam sa sprdanjem. Ovo "Trust the proces" je pokusaj skeca koji ako uspe bice "u, jesam li vam govorio", ako ne, pravimo se ludi, nikom nista. Uglavnom, neozbiljan post pa takav i odgovor.



    Mislis li da bi bolje igrao na 4 ili na 5? Problem je sto njega Alimpijevic kao da koristi kao zakrpu na obe pozicije, a momak ima potencijala. Za Lessort se slazem, dzaba fizikalije sa onakvom odbranom picka i smusenoscu u igri.
    Ne znam,ja bih njega više koristio na 5.
    Mogu da zamislim na šta bi on ličio da ima Lesorove fizikalije i da sa njim radi jednu sezonu Borko Radović.Uh!
    Last edited by Talični Tom; 18-11-17, 11:54.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Vidim da neki navijaci JSD-a ne planiraju da sjase sa ove teme...

      Comment


      • Jedino što je neozbiljno i za sprdnju je tražiti odgovornost, krivca u situaciji kad tim u koji je dovedeno 11 novih igrača i trener ne ostvaruje rezultate u najjačem evropskom takmičenju shodno svom budžetu. U stvari, nije ni za sprdnju, nego za ignorisanje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Slazem se sa dekardom.
          Promenili smo 11 igraca,mnogi koje smo doveli su debitanti u EL,neki i u evropi.
          Plus,niko ne pominje ovaj sistem od 16 timova. To je definitivno masakr za tim od 2.5M i 11 novih igraca.
          Da je raniji sistem,4 grupe od 6 timova,drugacije bi bilo.
          Borili bi se za nesto,ovako kada vec sada znas da apsolutno nemas sanse za top 8,odaziv navijaca je sve slabiji.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            ,ovako kada vec sada znas da apsolutno nemas sanse za top 8,odaziv navijaca je sve slabiji.
            Sanse ima sve dok postoji.

            Nema opravdanja za navijace.

            Comment


            • Apsolutno nema opravdanja za navijace, slazem se...posebno za "interesnu grupu" koja je ocigledno ponovo izmanipulisana kao i mnogo puta do sad...Bojkotuju gospoda Abu koja nam obezbedjuje EL...debilizam...njima klub odavno nije na prvom mestu...samo interes...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Jedino što je neozbiljno i za sprdnju je tražiti odgovornost, krivca u situaciji kad tim u koji je dovedeno 11 novih igrača i trener ne ostvaruje rezultate u najjačem evropskom takmičenju shodno svom budžetu. U stvari, nije ni za sprdnju, nego za ignorisanje.
                Pa taj isti trener sa tim istim budzetom je trebalo da bude u TOP8 -> o tome si sam pisao. Nisam ja pisao o pobedama u Podmoskovlju, nisam ja pisao o tome da nas "Alimpijevic vodi do TOP8", nisam ja pisao da je Radonjic prosle godine bio neuspesan u pohodu na TOP8 (on nije imao najmanji budzet, sta).
                Nemoj pisati sprdacine od postova i ja se necu sprdati sa njima. Prosto.
                Last edited by blond; 18-11-17, 13:09.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Apsolutno nema opravdanja za navijace, slazem se...posebno za "interesnu grupu" koja je ocigledno ponovo izmanipulisana kao i mnogo puta do sad...Bojkotuju gospoda Abu koja nam obezbedjuje EL...debilizam...njima klub odavno nije na prvom mestu...samo interes...
                  Slazem se potpuno.
                  To je najveca glupost ikada.
                  I zasto oni uopste bojkotuju ABA ligu?
                  Oni posle sebe nazivaju navijacima,a onaj ko najvise ima stete u svemu tome je klub.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Slazem se sa dekardom.
                    Promenili smo 11 igraca,mnogi koje smo doveli su debitanti u EL,neki i u evropi.
                    Plus,niko ne pominje ovaj sistem od 16 timova. To je definitivno masakr za tim od 2.5M i 11 novih igraca.
                    Da je raniji sistem,4 grupe od 6 timova,drugacije bi bilo.
                    Borili bi se za nesto,ovako kada vec sada znas da apsolutno nemas sanse za top 8,odaziv navijaca je sve slabiji.
                    Originally posted by mmajstor View Post
                    Sanse ima sve dok postoji.

                    Nema opravdanja za navijace.
                    U pravu ste obojica, s jedne strane ako se spuste očekivanja navijača pre početka sezone odsustvo dela navijača se čini kao prirodna posledica, s druge strane vernost klubu se baš pokazuje u teškim vremenima, dokazuješ da nisi navijač samo zato što je to trenutno in. Navijači bi trebalo da budu u sinergiji sa timom, kad navijač vidi borbu, htenje, želju rado će gledati tim čak iako ne ostvaruje željene rezultate. Moram da priznam da u nekim utakmicama nisam video tu želju i požrtvovanost na dovoljno visokom nivou, ne volim da vidim da se neko predaje pre nego što je borba i počela. Trebalo bi malo popričati i sa timom i sa stručnim štabom da se te neke stvari dovedu u red, za početak.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Definitivno bi pomogao neki Dr. Dabic.
                      Barsu i Makabi smo dobili na krilima navijaca. To je nas glavni X faktor oduvek bio. Ako poseta bude kao protiv Bamberga i Csk, onda gubimo tu osnovnu prednost pa igracima bude teze da se nose sa skupljim timovima. I sad je pitanje sta je starije kokoska ili jaje... da li ce se pozrtvovanost igraca povecati ako im tu energiju daju navijaci sa tribina, ili ce navijaci na tu tribinu doci samo ako se igraci pojacano trude.

                      Comment


                      • Komentar jedan samo vezan za navijace. Svaki sportski kolektiv koji se oslanja na navijace kao nesto sto ce ih uciniti da budu kvalitetniji, motivisaniji ili fokusiraniji, je osudjen na propast. Podrska navijaca i elan koji oni daju naravno znaci igracima, ali planirati sa tim kao klub ili na bilo koj nacin koristiti to u sportskim planovima je najkraci put do razocarenja. Klub mora da se fokusira na selekciju, trening, taktiku, razvoj itd. Svaki klub koji to radi kako treba je na pravom putu. Svi ostali pravci su totalno sranje...

                        Comment


                        • Sumnjam da bi tihovanje pomoglo
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • U prošloj sezoni (84 utakmice) samo smo 10 puta primili više od 79 poena.
                            U ovoj sezoni već smo 7 puta primili više od 79 poena, a odigrali smo svega 16 mečeva!
                            Prošle sezonu primimo 80+ poena svaki 8. ili 9.meč, a ove sezone skoro pa svaki 2.meč!
                            Odbrana dijametralno suprotna prošlosezonskoj, a u napadu ne postoji plan, sve se svodi na šutiranje trojki i to je to, znači i ofanzivno smo slabiji, bez obzira što imamo veći napadački potencijal i što imamo košgetera kakav dugo vremena nije viđen na ovim prostorima, Tejlora Ročestija.
                            Jović postigne 7-8 poena, podijeli 7-8 asistencija, te preko njega ne primiš više od 5 poena.
                            Neću da klub koji obožavam bude predmet sprdnje u Evroligi!
                            Trenutno smo kao i Uniks od prošle sezone, nestvarni Lengford (kao sada Ročesti) daje preko 20 poena a tim mu doživi debakl!
                            Mi smo klub čiji igrači trebaju da budu napaljeni uvijek, da grizu!
                            Početkom ove kalendarske godine smo bili klub koji je igrao najbolju košarku u Evropi, a sada smo klub na čije utakmice u Evroligi skoro niko i ne dolazi, što je žalosno!
                            Znam da je ovo novi ciklus i sve, realno ovaj tim treba da se poredi sa onim iz sezone 2013/14, ali mene samo kvalitet interesuje i hoću da se poredimo samo sa onim što je kvalitetno!
                            Žalosno da tim koji je bio brutalan prošle sezone, nije dobio pomoć od strane države da ostane na okupu i da uz nekoliko pojačanja napadne evropsku titulu 2018. godine!
                            Međutim, to je zemlja Srbija, ništa čudno!
                            Volim te Zvezdo i bodriću te pa ko god za tebe igrao!
                            Last edited by mikara92; 18-11-17, 14:07.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Komentar jedan samo vezan za navijace. Svaki sportski kolektiv koji se oslanja na navijace kao nesto sto ce ih uciniti da budu kvalitetniji, motivisaniji ili fokusiraniji, je osudjen na propast..
                              Mi tako funkcionisemo vec 50 godina. Slazem se da se ne bi trebalo oslanjati iskljucivo na to, ali ne bi trebalo ni da se tako lako odricemo jedine komparativne prednosti koje imamo. Love nemamo, ali mentalitet imamo... sto ga ne bi iskoristili do kraja? To je nas brend. Sto ne znaci da treba da se odreknemo razmisljanja da klub treba da funkcionise i finansira se na neki drugi nacin.
                              Last edited by mmajstor; 18-11-17, 13:43.

                              Comment


                              • Prosla i ova sezona ne mogu da se porede niti u jednom segmentu...nije posteno a i svi smo znali da je nemoguce ponoviti nesto sto je kulminacija cetvorogodisnjeg rada...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X