Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možete da pričate šta hoćete,ali posle duže vremena i mnogo godina u jednoj EL ekipi
    ponovojašu i vedre i oblače Bjelkan i Kešelj.Ovaj prvi bar nam daje brojke,statustiku a ovaj
    drugi ne zna da li je pošao ili je došao.ALi i pored toga dečko ima minute kao da je Ljulj lično.

    Daš šansu malom Lazareviću dečko je iskoristio u potpunosti,odligrao sjajnu odbranu,pokazao stav i energiju,
    ali ga je šef nagradio posle da gleda iskusnog Keša kako dominira . Ludilo opšte.

    Ja ne mogu da prihvatim da Kešelj igra u jednoj evroligaškoj ekipi po 30 min.Pa taman to bila prijateljska ili
    neki bezvezan turnir.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
      Kada bi se kod Kalinica gledalo samo i iskljucivo kosarkaski kvaliteti, on bi bio prosecno ABA ligasko krilo. Inteligencija, pozrtvovanost, "clutch gene", ponekad cak i prljavost u igri, to su njegovi kvaliteti, a Danga tesko da ima ista od toga... A sto se konkretno njegovog suta tice, mislim da nije nista bolji od Dangubicevog (sto statistika moze da potvrdi).
      Jebo statistiku momčino. Idi pogledaj plej of ABA i KLSa pre dve godine ili F4 ove. Kašće ti se samo.



      BTW, kako izgleda, od Ročestija nisu ostali ni dugmići.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ljudi nikad zadovoljni, bar smo cup dobili.Nadam se da ima nesto u njemu.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          I da cemo imati 5 pobeda u EL max...to si zaboravio..
          Ma kakva bre EL, unakaziće nas i Budućnost i Cedevita.
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Jel zna neko slican slucaj kao kod nas.
            Da je za trenera EL ekipe postavljen trener koji u karijeri nije odigrao Evropski mec, koji nikada nije trenirao iole ozbiljan tim, coveka koji nije u toku trenerske karijere bio barem pomocnik nekom iskusnom treneru, coveka koji je mladji od nekoliko igraca, coveka koji nikada nije kao trener osvojio neki turnir, coveka koji nikada u toku igracke karijere nije ima za trenera nekog iskusnog stratega od koga bi ucio.
            Bez da me neko pogresno shvati ali me interesuje ovaj podatak.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Jel zna neko slican slucaj kao kod nas.
              Da je za trenera EL ekipe postavljen trener koji u karijeri nije odigrao Evropski mec, koji nikada nije trenirao iole ozbiljan tim, coveka koji nije u toku trenerske karijere bio barem pomocnik nekom iskusnom treneru, coveka koji je mladji od nekoliko igraca, coveka koji nikada nije kao trener osvojio neki turnir, coveka koji nikada u toku igracke karijere nije ima za trenera nekog iskusnog stratega od koga bi ucio.
              Bez da me neko pogresno shvati ali me interesuje ovaj podatak.
              Covari dovoljno sto je dobio Partizan.

              Comment


              • Razumem tvoje pitanje Lazo.

                Prosto ne pamtim da je ikada ovako neiskusnom i nedokazanom treneru poverena ovako skupa igracka.

                Comment


                • Keselj igra toliko da bi mu se pruzila prilika da pokaze dal ima ikakve nade od njega ili je zavrsio sa ozbiljnom kosarkom. S obzirom da je pokazao ovo drugo, sa povratkom Lazica i Dobrica, njegova rola ce biti 5-10 minuta maksimalno., u vecini slucajeva cak ni toliko.

                  Blejica ko Bjelica, on ovako igra celu karijeru, bolje ne moze, niti je bolje ikad igrao. Problem je onaj ko je smatrao da mu treba dati platu nosioca i ulogu startera (ne zelim da sirim raspravu ko je). Uostalom to je jos pre dva meseca bilo svima jasno da nam je on u ovom trenutku najveci problem.

                  Da se nadamo da ce Cova i Misko da se angazuju i da napravimo rokadu Bjelica-bilo ko.

                  Pustite vi Alimpijevica, ekipa ga slusa, i vidi se da momak ima znanje. Iskustvo ce doci vremenom,
                  Last edited by Vlax; 24-09-17, 18:21.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Jel zna neko slican slucaj kao kod nas.
                    Da je za trenera EL ekipe postavljen trener koji u karijeri nije odigrao Evropski mec, koji nikada nije trenirao iole ozbiljan tim, coveka koji nije u toku trenerske karijere bio barem pomocnik nekom iskusnom treneru, coveka koji je mladji od nekoliko igraca, coveka koji nikada nije kao trener osvojio neki turnir, coveka koji nikada u toku igracke karijere nije ima za trenera nekog iskusnog stratega od koga bi ucio.
                    Bez da me neko pogresno shvati ali me interesuje ovaj podatak.
                    Polovinu tih proizvoljnih uslova ispunjava Baskonia.
                    Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post
                      Razumem tvoje pitanje Lazo.

                      Prosto ne pamtim da je ikada neiskusnom i nedokazanom treneru poverena ovako skupa igracka.
                      Ma nije samo pitanje sto je neiskusan trener vec covek ni u toku igracke karijere nije pokazivao nista, niti igrao pod vodjstvom nekog iole dobrog trenera ili igrao sa dobrim igracima pa da stekne neko znanje.

                      Comment


                      • Treba ipak da se primeti da su Rochestie i Feldeine ispod svakog nivoa u obe utakmice, i kada ti dve najjače ofanzivne opcije zakažu nemaš čemu dobrom da se nadaš. Preko njih dvojice treba da dođe 70% poena, što u poenima što u asistencijama. Da li je trenutni pad forme, ili im je Alimpijević rekao da malo prikoče videćemo vrlo brzo. Mada, koliko se sećam protiv Olimpijakosa su imali šut 1/7 odnosno 1/6...
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                          Polovinu tih proizvoljnih uslova ispunjava Baskonia.
                          Kako??????

                          Comment


                          • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1307024

                            Eve Covica.
                            Teorije zavere.
                            Ali citat o igracima ,,DOK SU MOJI NAJBOLJI SU,,,

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Kako??????
                              Pridjoni je trener. On realno nema jedan dan trenerskog iskustva. Jeste bio treniran kao igrac od velikih i sl. Ali o tome sta on ima u CV kao trener, za njega je Alimpije Rick Carlisle...

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Pridjoni je trener. On realno nema jedan dan trenerskog iskustva. Jeste bio treniran kao igrac od velikih i sl. Ali o tome sta on ima u CV kao trener, za njega je Alimpije Rick Carlisle...
                                Jbt ali Pridjoni ima vise iskustva nego Alimpije godina. Nije za poredjenje.

                                Comment

                                Working...
                                X