Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ali kako je Zalgiris potrosio 5,5 miliona evra na PLATE Iigraca????
    Ne razumem????????
    Ovo je poenta citave price. Ovakav Zalgiris kosta 5,5 miliona i to je realna trzisna vrednost. Nas ukupan budzet je u najboljem slucaju toliki. Tako da ljudi budimo svesni da i ove godine igramo iznad nase platezne moci.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Sta ce nam onda Pera, Feldein, Bjelica u timu? Ako smo za totalan reset, bolje bi bilo da odustanemo od evrolige (jer niko, razumljivo, ne zeli da gleda blamiranje i sramotna izdanja i poraze, pa nema ni zarada) i pokusamo u evrokupu, pa kad budemo na "nivou" i plasiramo se, igramo tamo.
      Video si i sam na sta lici Lessort u evroligi, taj Goss bi bio jos smesniji. Mi da nismo imali Bjelicu, Peru i Rocha, cak i Zalgiris bi se poigrao sa nama.

      Polako sa prognozama i ocenama ko treba da igra, a ko ne. Po nekim forumasima nije trebalo ni dovoditi cetvorku, jer "Simana mora da igra", pa smo morali pazljivo da gledamo "da Radanov ima mesta u 12 inace ode u Real", a on danas 0 poena i -4 indeks korisnosti, protiv Mornara.
      Ovde se vise radi da su ljudi gledali Bjelicu, gledaju Doncica sada, pa hoce i oni takvu "igracku", ali u Zvezdi sada i Simanic i Radanov zadovoljavaju takve kriterijume.

      Mi cemo uvek biti osudjeni da merkamo pleja svake godine, a sledece ionako moramo da merkamo dva igraca pod kosem i dva beka (umesto Lazic i Feldeina).
      ma laki kenja kvake kako bi sto vise drzao stranu svojoj tezi, nakon sto je pogledao NWG-a prvi put u partizanu
      da smo usli u EL sa 2 klinca na pleju, kukalo bi se naravno kako samo debil moze da posalje jagnjice na klanje tako

      kkcz je ne pleju uradila sasvim rezonsku stvar
      i prvo na toj poziciji dovela domaceg igraca prospekta, koji upravo u ovoj sezoni treba da raste
      pa ako je nindza bice prvi plej sledece godine
      ako nije, trazicemo prvog pleja opet

      i onda je na najosetljivije mesto u jednoj sasvim novoj ekipi i treneru pocetniku dovela staru kajlu, proverenog igraca na EL nivou
      tzv. produzena ruka trenera...i to je nesto sto je ovoj novoj ekipi sigurno trebalo

      ulazak u sezonu sa npr NWG-om i radicevicem bi bio ogroman rizik
      worst case, nemas prvog pleja ove godine...a nemas ga ni sledece posto njih dvojica nisu dovoljno napredovali a ti ih potpisao na dugogodisnje ugovore

      manite se lakijeve mantre
      ubo je jednom u svom forumaskom zivotu za kalinu i sad misli da je masai udjiri

      Comment


      • Rocesti pod upitnikom veceras.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Rocesti pod upitnikom veceras.
          Šta je povredio?
          Preksinoć su ga nekoliko puta baš fino potkačili.
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Originally posted by Reginald Cousins View Post
            Šta je povredio?
            Preksinoć su ga nekoliko puta baš fino potkačili.
            Imao je navodno blazi potres mozga u Litvaniji.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Rocesti pod upitnikom veceras.
              ako dobijemo buducnost bez njega, svaka cast.. mada ne valja sto je napravljena takva koncepcija, da toliko puno zavisimo od jednog igraca..

              ergo, ne trazi se igrac na 4/5 el?
              FILIPE ODLAZI!!!

              Comment


              • Au bre, užas...
                Faliće nam baš večeras, ali dobijamo lagano.
                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                Comment


                • Zato dogodine dovedemo ovog 10ku iz FMP-a i kroz tri godine za njega uzmemo 2 miliona.

                  Klasika. Sabija momak.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Zato dogodine dovedemo ovog 10ku iz FMP-a i kroz tri godine za njega uzmemo 2 miliona.

                    Klasika. Sabija momak.
                    Gledam nekidan i sve kontam da je Radanov to, para odbranu, izlomi u napadu, pokaže iz profila isti Radanov, ista građa... Baš je momak opasan, mnogo mi se svidio

                    Comment


                    • Ma kakav Radanov, Nemanja Nenadić, MVP sinoć u Baru, pravi !!!

                      http://www.aba-liga.com/player.php?id=2719

                      Comment


                      • Polako...nisu ti igraci bez razloga u FMP-u...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Upravo, kad negde provedes 6-7 godina a i uz to peglas kosarku sa njihovim trenerima neke stvari su normalne. Al dobro nekima svasta smeta. Nek prestanu onda da koriste pick'n'roll (bas me interesuje koja bi bila domaca varijanta istog ), give 'n' go, tranzicija itd itd.
                          Razumem da nekom to ostane u glavi, i kao navika. To nikako ne moze da smeta, medjutim stvar je u tome sto se onda teze razumemo. Ja ne pratim nba a verujem i dosta ljudi i kad je pisano inbound pas morao sam da guglam da bi video da je to najobicnije izvodjenje lopte. Ne postoji adekvatan prevod za pik end rol, mozda 2 na 2 ali to nije bas to, tako da za one izraze za koje ne postoje nasi izrazi oni su po definiciji anglizmi, jer smo ih prihvatili kao takve u nedostatku nase reci.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ma kakav Radanov, Nemanja Nenadić, MVP sinoć u Baru, pravi !!!

                            http://www.aba-liga.com/player.php?id=2719
                            Ma znam, samo kažem nisam znao ko je kad sam prvi put gledao FMP i stalno mislio da je Aleksa, i onda se oduševio kad sam vidio da nije on već još jedan ozbiljan mladić.

                            Comment


                            • Ozbiljno igra Nenadić. U kontinuitetu. Samo rast, od priprema do sada. Svaka čast. Nek nastavi tako. Najzanimljivije mi je to što nema onu jednostranost, pa da ga, na primer, karakteriše samo šut za tri, ili poludistanca, već momak sve igra vrlo pristojno. Svaka čast. Zaista.

                              Comment


                              • Kad krenu ove price o platama I budzetima onda mi je tek jasno kolike smo ovce of naroda-navijaca. Sve malo, ali kad se vidi koliko se love ispumpa iz tih klubova, moze da nam pozavidi I CSKA kamoli neko drugi. Normlano da u zemlji gde je plata 500e ne moze biti ne znam kaka budzet. Mi smo ipak zemlja kosarke I cim krenu price o budzetu to su alibi price. To oko budzeta je svima jasno, osvajale su se I pre titule sa manjim islo na F4 itd...Jasno da nikad ne mozmeo imati budzet kao neki ali mozemo se pribilzavati granici of 10m u buducnosti...

                                Onda njabolje da ne igramo nista, da nemamo ambicije I da igramo neku balkansku ligu tu smo medju svojima...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X