Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    A radonjic?
    Buducnost ce nam ga dati na sveti Nikad. Ja bih ga ubedljivo najvise voleo posle Kokoskova, ali to uopste nije realno, bar po meni. A ako Buducnost hoce da ga pusti trazice ga sigurno nekoliko evropskih klubova.

    Originally posted by D-Wade
    Ako zaista ode, zaista, ne bih ga vise ni za dzabe uzeo. Drugi puta da nas ispali. Nadam se da ce Trifa biti trener, gospodin covek.
    Trifa je mnogo toga ali gospodin nije. Dobar trener i nista vise. Sa ostatkom posta se potpuno slazem, isplatiti Karija i neka mu je srecan put.

    Da imamo para ja bih potpisao stranog trenera, ali sta cemo. Kokoskov je isto skup i trenutno u pregovorima sa nekoliko timova.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • I ja sam cuo odvratne stvari kada je Trifa u pitanju,ali jednostavno ne zelim da verujem u to

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Buducnost ce nam ga dati na sveti Nikad. Ja bih ga ubedljivo najvise voleo posle Kokoskova, ali to uopste nije realno, bar po meni. A ako Buducnost hoce da ga pusti trazice ga sigurno nekoliko evropskih klubova.



        Trifa je mnogo toga ali gospodin nije. Dobar trener i nista vise. Sa ostatkom posta se potpuno slazem, isplatiti Karija i neka mu je srecan put.

        Da imamo para ja bih potpisao stranog trenera, ali sta cemo. Kokoskov je isto skup i trenutno u pregovorima sa nekoliko timova.
        Znas koliko gotivim Trifu, tako da ja za svakoga pisem da je gospodin.

        Igrali smo dobro u njegovim mandatima, tako da se nadam njemu. Radonjic bi isto bio dobar, ali do njega tesko mozemo. Cuo sam da je Boza Maljkovic slobodan. Neka zaebe Cedevitu i neka dodje kod nas.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          I ja sam cuo odvratne stvari kada je Trifa u pitanju,ali jednostavno ne zelim da verujem u to
          Svasta se o njemu prica, i kao licnosti i o odnosu sa Zalizanim, ja cu samo reci da se krecem malo po kosarkaskim krugovima i da nikada nisam cuo nikoga ko je prijatelj sa njim. Ne znam, kazem, dobar trener, Zvezdas, ali mnogo klimavih stvari.

          Wade nemoj mi Bozu ko Boga te molim, ja cu tog coveka ispljuvati na ulici kada ga budem video, pre svega oko nekih stvari sa Zvezdom. Neka uzme pare u Cedeviti, nadam se da nikada neci biti ni blizu kluba ni reprezentacije.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Samo mi nije jasno zasto je Kari rekao da hoce ozbiljno da radi sa nama, a onda prihvatio da bude selektor Nemacke?

            Bilo bi dobro da ostane, ali sigurno necu da zalim ako ode. Koliko je dobar trener, toliko je nula od coveka. Nervira me to strasno, bolje da nije ni dolazio, da lozi dzaba masu i da opet ispali. Sta njemu zapravo smeta pa hoce da ide?
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Meni ce biti zao jer smo sa njim mogli da privucemo neke igrace, a i realno je ubedljivo najbolji trener kojeg mozemo da nadjemo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ako smo i pre Karija mogli da dovedemo kvalitetnog stranca, mozemo i posle njega. Samo da ne nadjemo neku trubu za trenera, ako Kari ode. Treba sacekati i videti, ako je samo plata u pitanju, to su dve plate, ne deset. To cemo izmiriti, e sada, ako je neko preseravanje Karija, onda ga sa zadovoljstvom pustiti. Zajebi bre, niko nije iznad kluba, pa ni Svetislav Pesic.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nije do plata nego covek hoce veci budzet i jake igrace, hoce trofeje sledece godine i da dodje do EL. A mi nemamo ni priblizno toliko para. Kazu da je Covicu ispala vilica kada je video spisak i plate.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Da se razumemo,sve sto Pesic trenutno trazi,odnosno koje igrace i budzet njemu je to obecano pri potpisivanju ugovora,zato on sad i odlazi,zbog neispunjenog obecanja od strane uprave.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Da se razumemo,sve sto Pesic trenutno trazi,odnosno koje igrace i budzet njemu je to obecano pri potpisivanju ugovora,zato on sad i odlazi,zbog neispunjenog obecanja od strane uprave.
                      Da, ali se situacija drasticno promenila, pre svega sto se tice sponzora, sto nekim unutrasnjim glupostima, sto spoljnim pritiscima. Sve bi Covic morao iz dzepa, a nisam siguran da je realno da se tako rastegli. Toga je valjda i Kari svestan.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Jbg,sto je obecavao kule i gradove.Pesic ne zeli da vodi tim koji ce biti epizodna uloga u NLB ligi i da nema sanse za EL.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Jbg,sto je obecavao kule i gradove.Pesic ne zeli da vodi tim koji ce biti epizodna uloga u NLB ligi i da nema sanse za EL.
                          Zato sto je tada to bila realna prica. Bez imalo zezanja. Sada nije realno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nije za dzabe ona, 'obecanje ludom radovanje'.Poenta price,ne treba osuti drvlje i kamenje na Pesica zato sto ocekuje ono sto mu je obecano.

                            Comment


                            • Koliko je grobarima krivo sto je Covic vratio dug? HAhahahahahahah..Covica za predsednika Fk CZ...Vidi se da zna da napravi pare..

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Koliko je grobarima krivo sto je Covic vratio dug? HAhahahahahahah..Covica za predsednika Fk CZ...Vidi se da zna da napravi pare..
                                Izginusmo koliko nam je krivo, evo dali bismo ovih 11 titula zaredom da ga i mi vratimo.

                                Comment

                                Working...
                                X