Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Posle ovog veceras i dalje sam ubedjen da nam vise treba petica od cetvorke.
    Gde ćeš peticu? U tom slučaju mora leteti neko od trojca Jovanović, Antić, Bjelica.

    Ako dovodiš 4 ili 4/5, prvenstveno skakača, višak je Janković, što je i jedino logično, s obzirom da je momak KLS nivo. U startu je napravljena greška u selekciji, neko dobija dobre pare da prati igrače, otkud nam onda Janković i Kešelj?

    Postoji i koncepcija, ne može i Antić i Bjelica i na to Jovanović. Ali tu sad ništa ne možeš da promeniš. Ova prva dvojica su stari kao biblija, logično je da će padati kako sezona protiče, a Jovanović će valjda rasti s iskustvom. Tako da ne vidim šta drugo može da se uradi da bi se makar delimično doveli u neku simetriju pozadi sem ovoga gore što sam napisao.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Def neka petica koja ume da zida.

      Comment


      • Ok, polako svima su glave vruce. Jbg , falio je ucinak Rocestija i to je nakraju bilo to malo da pobedimo u jednoj onako losoj tekmi i prenevorznoj. Feldin je pokusavao prenoseci loptu nekoliko puta iako smo ovde culi ubedjivanje da on nece to raditi da nadoknadi povremenu pogubljenost Rocestija. Imali smo priliku ali nece , steta samo ne mogu da se setim ako neko zna, kad smo mi zadnji put dobili kosem u zadnjoj sekundi, to bas retko nama se desava. Ali prvo kolo, prosle sezone na startu poraz kuci pa smo ipak bili u igri za plej of, idemo dalje sad vazan mec sa Buducnoscu.

        Comment


        • I da cestitke Alimpijevicu, dobro je vodio mec, posle svakog tajmauta maltene smo dali nesto.

          Comment


          • Alimpijević: Drago mi je što smo ovako igrali

            Autor
            Bojan Marinković
            Podeli
            0
            U OVOJ VESTI


            KK Crvena Zvezda mts
            Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević kaže da je izuzetno teško igrati protiv Žalgirisa u njegovoj hali.
            Dušan AlimpijevićIzvor: Petrol Olimpija/Ales Fevzer
            Zvezda je na startu Evrolige poražena od litvanskog šampiona 78:76. Crveno-beli su imali šut za pobedu, ali je Amerikanac Tejlor Ročesti bio neprecizan.

            "To je košarka. Nekad pobediš, nekad izgubiš. Detalji su odlučili meč, kao što sam rekao. Jedan od detalja je i građenje pod košem. Mučili smo se u tom segmentu u prvom poluvremenu", izjavio je Alimpijević.

            Žalgiris je imao sjajnu podršku 14,000 gledalaca, i Alimpijević je posebno pohvalio atmosferu u Žalgiris areni.

            "Teško je igrati u ovoj hali, zato mi je drago zbog načina na koji smo igrali. U ekipi imam petoricu igrača koji nemaju nikakvo iskustvo igranja u Evroligi. Čestitke Žalgirisu na pobedi i njihovom treneru Jasikevičijusu", zaključio je mladi trener.

            U narednom kolu Zvezda dočekuje Barselonu, dok Žalgiris gostuje Himkiju.
            http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...ko-igrali.html
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Gde ćeš peticu? U tom slučaju mora leteti neko od trojca Jovanović, Antić, Bjelica.

              Ako dovodiš 4 ili 4/5, prvenstveno skakača, višak je Janković, što je i jedino logično, s obzirom da je momak KLS nivo. U startu je napravljena greška u selekciji, neko dobija dobre pare da prati igrače, otkud nam onda Janković i Kešelj?

              Postoji i koncepcija, ne može i Antić i Bjelica i na to Jovanović. Ali tu sad ništa ne možeš da promeniš. Ova prva dvojica su stari kao biblija, logično je da će padati kako sezona protiče, a Jovanović će valjda rasti s iskustvom. Tako da ne vidim šta drugo može da se uradi da bi se makar delimično doveli u neku simetriju pozadi sem ovoga gore što sam napisao.
              I Bjelica i Antic mogu na 4 . Na 5 Lesor i pojacanje.
              Dolaskom jos jedne cetvorke mi bi imali Antica,Bjelicu, Jovanovica kojiima je sut spolja osnovna stavka u igri.
              Veceras su prve 4 trojke sutnuli Bjelica i Antic.
              Kada je Antic na 5 a Bjelica na 4 nama je reket konstantno prazan jer se Bjelica i Antic izvlace na sut spolja, konstantno vise van reketa.
              Cak bih doveo peticu i probao u nekim varijantama da igram sa Lesorom na 4 posebno u odbrani.
              Nama nema ko da napravi blok. Bjelica,Jankovic, Jovanovic, Lesor su ocajni u tom segmentu.
              Petica bi nam donela cvrstinu, igru ispod same table ato bi otvorilo i neki povratni pas,sut spolja, bolji blok, skok itd,itd

              Comment


              • Originally posted by crni_redstar View Post
                Def neka petica koja ume da zida.
                Koga ćeš aut?

                PS

                Večeras je Davidovac trebao umesto Lazarevića biti u timu.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Pod hitno nam treba jedan visoki igrac.Sto se ovoga veceras tice ja mogu reci da sam zadovoljan igrom.

                  Comment


                  • Rocesti, Radicevic
                    Feldin,Lazic,
                    Dobric, Dangubic,Lazarevic
                    Antic, Bjelica, Jankovic
                    Lesor, Pojacanje
                    Davidovac,Jovanovic

                    Comment


                    • Mi na visokim pozicijama imamo Jovanovic-Jankovic dvojac,Bjelicu,Antica i Lesora.
                      Mislim da je svakako vise potrebnija cetvorka,a da ce neko morati da otpadne iz 12 je sasvim izvesno.
                      Ne treba i ocekivati da cemo na svakoj ABA utakmici koristiti Antica,pa ce imati prilike za minute obojica momaka iz Amerike.
                      Steta za Jankovica,bezveze je dobio nekoliko licnih. Ja i dalje mislim da on moze daleko vise dogurati od Jovanovica.
                      Last edited by Jimi22; 13-10-17, 20:59.

                      Comment


                      • Originally posted by VoodooDerina View Post
                        Mislim da je posle ovoga jasno na kojim igračima će biti izvršena ušteda.
                        Ne znam o kakvoj ustedi pricas posle prvog jebenog poraza, i to na gostovanju, i to u EL, i to si imao sut za pobedu. Pa jebeno, neverovatno..

                        Comment


                        • Fali cetvorka, ali raja, fali ovde i igrac koji sa pozicije krila moze na ulaz.

                          Comment


                          • Bjelica i Antić fenomenalni.
                            Lazić očekicano dobar...
                            Dobrić solidan...

                            Strnci nisu toliko dobri koliko sam očekivao...
                            Ročesti razočarao (i pre ovog promašaja), ma užasna cela utakmica...
                            Radičević je bio dosta bolji (bravo)...

                            Alimpijević bolje vodio meč nego Radonjić kada je došao...

                            Sve više od jedne pobede u EL ove sezone je Uspeh za ovaj tim.
                            Realno svi su jači od nas, ali mi smo Zvezda i idemo u borbu za tih prvih 8.

                            Comment


                            • rocesti ocajno izdanje, bas zato sam ocekivao da ce uci ova zadnja. ispade da nije bila ni blizu. bas me je razocarao roc. od starta je delovao nervozno i kao da je hteo vise nego sto moze, da li su godine ili jos uvek nije dovoljno pripremljen, videcemo.
                              svaka cast momcima na prikazanom, mada malo brine da su nam pero i bjelkan najbolji strelci. ovo se moglo dobiti, jos u ovakvoj zavrsnici da je usla, kakav bi to bio bust za ekipu na startu sezone. ovde se pricalo o lesorovoj inteligenciji, ja moram reci da meni jankovic deluje pogubljeno kao dejan miskovic na vrhuncu karijere. odlicno vodjenje alimpijevica, pravovremene izmene, tajmauti. odlicni napadi nakon tajmauta.
                              dosta tu jos skripi i u odbrani i u napadu, ali tim se tek uigrava. nijednog trenutka od starta nisam sumnjao u alimpijevica, ali veliki problem ce biti potpuno pogresna kompozicija tima.

                              Comment


                              • Kakvi idiotluci se ovde mogu pročitati, pa to je za neverovati...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X