Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ko se raduje, crko bih sad. Ali to je to, ne može Ročesti koji je i u prajmu bio slabašan da pod stare dane bude glavni igrač EL ekipe. Jebiga, ne može. Ne može košarka da se igra bez četvorke. Jebiga, ne može. Ne mogu da se dovode igrači samo da bi bili na poziciji Ne Igram U Partizanu. Jebiga, ne može. Ne mogu da se dovode menadžerske prevare od igrača, nije ovo fudbal. Jbga, ne može.

    I kad se skupi sve to zajedno, dobije se - jebiga, ne može da se pobedi.
    Mi smo s Radonjicem protiv Zalgirisa imali skor 1/4, ne razumem zasto sada kada imamo novog trenera i novi tim ti siris ovoliki negativizam kao da smo pred raspadom.

    Comment


    • Nije Laki ništa uradio apsolutno. Ovo mesto nikad nije bilo RSB i jednosmerno pisanje. Meni da on smeta jednostavno ne bih čitao njegove postove.

      Ovako se svi navuku odgovori mu 10 ljudi i napada ga bezveze, možda mu tako i daju na značaju bez velike potrebe.

      Comment


      • Nzm čemu tenzija. Ovo je tako realno. Ceo meč nam bežali. Nama je šut išao kao malo puta do sada. Šutirali smo predobro. Teško da će se ponoviti ovako dobro šutersko veče. Ekipa je igrala u skladu sa budzetom koji je uložen. Prošle sezone smo takodje imali jeftin sastav ali smo imali predobre domaće igrače. Mislim imao si Kuzmića koji je otišao u Real, Gudurić u Fener, Jović u Bajern. Svi su oni imali taj veliki prostor da budu bolji i bili su bolji baš u Zvezdi. Sada imaš igrače koji neće biti nešto bolji. Znaju svi šta Bjelica može, može samo gore da igra, svi znaju kakav je Ročesti igrač "bio". Sada jednostavno pada. Imaš Lesora koji je jednotavno sirovina. Njega će iskusni centri u Evropi da pojedu. Moglo je malo bolje uz budzet koji se ima ali ne previše. Recimo da je mogao neki pravi centar da dodje. Neko ko igra čak i u reketu malo.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Mi smo s Radonjicem protiv Zalgirisa imali skor 1/4, ne razumem zasto sada kada imamo novog trenera i novi tim ti siris ovoliki negativizam kao da smo pred raspadom.
          Zato što će biti tuga gledati razjebavanje u EL koje će neminovno doći, a nije moralo da bude tako. Sa malo manje sujete, a malo više pameti, mogli smo sklopiti sasvim konkurentan tim.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Zao mi Antica,nema sa kim da igra.Covek u 35-oj godini moze svima da predaje kosarku.Rocesti-ocajna utakmica.Kad je trebao da sutne,asistirao je a kad je trebao da asistira,sutirao.

            Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • @Jimi22: Nakon posta u kojem sam upozorio da se prestane sa vređanjem igrača, i forumaša... samo si ti nastavio tim tonom i zato ti je i obrisana zadnja dva posta.
              Last edited by nebitan; 13-10-17, 20:31.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Cekaj malo ovo je kosarkaski forum svako ima pravo da iznese svoje vidjenje utakmice nije ovo centralna otadzbinska uprava sns-a.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  @Jimi22: Nakon posta u kojem sam upozorio da se prestane sa vređanjem igrača, i forumaša... samo si ti nastavio tim tonom i zato ti je i obrisana zadnja dva posta.
                  Vazi matori.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Zato što će biti tuga gledati razjebavanje u EL koje će neminovno doći, a nije moralo da bude tako. Sa malo manje sujete, a malo više pameti, mogli smo sklopiti sasvim konkurentan tim.
                    Ne znam sta si drugo ocekivao, iskreno. Zna se kako je Covic pre Radonjica dovodio igrace i menjao trenere, docekao je to da ode Radonjic i da moze sam da se pita za sve. Ali ja ne mogu na to da se zalim jer u ovoj zemlji ne postoji covek koji moze da pliva u ovakvim uslovima, vodi samostalno klub i pritom da smo konstantno u vrhu. Zato i ne kritikujem Covica.

                    Treba pruziti punu podrsku momcima i Alimpijevicu, pa sta bude. Bio sam skeptican i prerano je da se daju utisci, ali mi se za sada svidja kako Alimpijevic vodi. Opet kazem, prerano je.

                    Comment


                    • A otkud ti znaš kako je u centralnoj otadžbinskoj upravi, ja da te pitam?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Iskreno, mi bi sa ovim Odzom iz FMP-a izgledali mnogo bolje. Koliko sam ga gledao, lik kupi skokove i gradi vrlo dobro. To bi bilo dovoljno da pobedimo ovakve mečeve.

                        Comment


                        • Alimpijević je u principu odlično spremio utakmicu u odnosu na ono čime raspolaže. Sasvim solidno je i vodio, dobar rezon, brzo razmišljanje. Daleko više no što sam očekivao, bravo momčino.

                          Jedina zamerka - kada je Pangos dobio 4 ličnu, moralo se probati sa Ročestijem ili Radičevićem 1-1. I jednom i drugom, naročito Radičeviću to je jača strana, trebao je tu da reaguje, imao je čak i tajm aut u tom trenutku gde je mogao i morao to da naredi.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Posle ovog veceras i dalje sam ubedjen da nam vise treba petica od cetvorke.

                            Comment


                            • Moze se biti zadovoljan sa rezultatom, ali samo zato sto su nam ocekivanja pred ovu sezonu dobro spustena. Ovakav Zalgiris je, ako cemo iskreno, ispodprodsecna ekipa i igracki verovatno losiji od nas. Sa proslogodisnjom ekipom bi ovo bilo rutiniranje i sve ispod toga bi bilo neuspeh. Ove godine mi je ovaj rezultat indikator gde smo i gde cemo najverovatnije ove sezone u EL biti. Ipak steta za nacin kako smo izgubili.

                              Po mom misljenju je ovo za sada pretanko i protiv ozbiljnijih (tj. svih ostalih!) ekipa na strani sa ovakvom igrom (cak i malo boljom) mi nemamo sta da trazimo. Kod kuce se moze nekoliko utakmica protiv ekipa u nasem rangu sigurno dobiti i na neko ludilo u Pioniru sigurno i nesto vise od toga. But, that's all, folks!

                              Steta da su u ekipi nosioci igraci koji imaju jednogodisnji ugovor (ili kojima isti istice sledece sezone) tako da je neka prica oko gradjenja ekipe i o nekom novom ciklusu malo tesko svarljiva. Da smo izgubili ovako ovu utakmicu bez Rochestiea, Antica, Bjelice i Feldeina, to bi bio rezultat za respect. Ovako... Ipak, Dangubic fali tu jos da bi se dao sud o ekipi.
                              Last edited by drakon1; 13-10-17, 20:45.

                              Comment


                              • Debilno je prozivati nase momke-svaka im cast igrali su kako su u mogucnosti. Ako neko treba da se rani kurcem to je gazda. Al polako kada vidi da je ujebo vadice kestenje iz vatre sam. A posle ce neko ni kriv ni duzan da najebe. Sto se tice alimpija dobar je to trener.

                                Comment

                                Working...
                                X