Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina želja za večeras - da pobedimo, makar i 10x zakasnili u piku.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Košarkaški klub Crvena zvezda mts dobio je novo pojačanje. Svetski poznati proizvođač automobila, kompanija ’’Mitsubishi’’ postao je novi Zvezdin partner.

      Comment


      • Postacemo prenatrpani i na poziciji sponzora...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Manda77 View Post
          Košarkaški klub Crvena zvezda mts dobio je novo pojačanje. Svetski poznati proizvođač automobila, kompanija ’’Mitsubishi’’ postao je novi Zvezdin partner.
          Sreća sreća radost, novih 120k-150k€ za naš klub. Mogli bi da razmisle da pravimo dresove sa kratkim rukavima, još mesta za reklamu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Пера Ложач View Post
            Mislim da će " zicer " Milko i Pero biti prvi na udaru.
            Ako bude katastrofe, i JJ i stranci !
            Ako bude dobro - napadamo F4 !
            Slazem se, zato je najbolje da pobedimo , idemo hrabro.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Sreća sreća radost, novih 120k-150k€ za naš klub. Mogli bi da razmisle da pravimo dresove sa kratkim rukavima, još mesta za reklamu.
              Bolje ovi koji nisu tetovirani, neka istetoviraju sponzore na leđima, rukama... (kao u borilačkim sportovima) i problem rešen uz uslov da se na svakomTO presvlače...Rope je isključen jer već je kao slikovna tapeta...
              Što s tiče večerašnje utakmice, pa ja očekujem da odigraju muški, da se pošibaju pa šta bude...Nadam se Dobrićevim koševima, mogao bi on da ove sezone bude taj X faktor.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Sinoc sam malo putovao putevima Don Juana uz pomoc mocnog hibrida nekog sto je doneo ortak, i javilo mi se da ce veceras Bjelkan kao cuveni Beserker, odbiti stotine napada u Zalgirio Areni i nabaviti nam Rim Protection. Doduse drugi deo lutanja je bio vezan za Radicevica i neke kurve i buci buci sokove, koji mi se bas ne uklapa u vecerasnji duel

                Comment




                • Media Day 2017

                  Comment


                  • Mi blagi favoriti [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Alimpije pusti svoje zveri u zelenu sumu

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Alimpije pusti svoje zveri u zelenu sumu
                        Šume su jesenjim danima više crvenkaste ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Šume su jesenjim danima više crvenkaste ...
                          Balticka tundra brale, sve zimzeleno

                          Comment


                          • Neki link za nas malo udaljenije

                            Comment


                            • jedno veeeeliko neiskustvo,nazalost...

                              Comment


                              • Mislim da je posle ovoga jasno na kojim igračima će biti izvršena ušteda.

                                Comment

                                Working...
                                X