Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ima li tema za EL
    http://www.sportklub.info/forum/show...osti-2017-2018
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Zvezda - Budućnost u Železniku!!!!

      Comment


      • Za danasnji mec ocekujem da vidim kakve ideje ce Alimpijevic imati u napadu i odbrani u odnosu na najtezeg protivnika dosada. Istovremeno, Kaunas je jedno od najtezih gostovanja ove sezone, sto dovoljno govori o snazi takmicenja.
        Zabluda je da je Radonjic uvek insistirao na defanzivnim timovima. Naprotiv, defanziva je bila odlika samo proslogodisnjeg tima.
        U 1. sezoni petorka je izgledala ovako: Nelson, Jenkins, Schilb, Radenovic i Marjanovic/Katic. Tu su samo dva igraca bili bas dobri defanizivci, ostalo je ocaj u odbrani.
        U 2. sezoni tu su bili Bobi i Mwill, uz Mitrovica, Kalinica i Jenkinsa. Opet dva dobra i dva jako losa defanzivca.
        U 3. sezoni je prvo bio onaj cirkus sa petorkom Mekel - Thompson - Dangubic - Mitrovic - Sofoklis petorkom, ali ni petorka Jovic - Kinsey - Dangubic - Quincey - Zirbes nije bila odbranbena sila. Meceve smo dobijali napadom.
        Tek 4. sezona je donela Kuzmica i petorka Jovic - Jenkins - Dangubic(Lazic) - Mitrovic - Kuzmic je igrala odlicnu odbranu, a Simon i Gudura su sa klupe ulazili da resetaju kos umornog protivnika.

        Ono na sta je svo vreme insistirano je jaka petica i centralni pick sa tim igracem. Bobi, Zirbi, Kuzmic bi i Rochu sada olaksali posao i ucinili ga kraljem asistencija. Problem je sto prvenstveno sto pod kosem sada imamo kvantitet, ali nemamo kvalitet za prvu opciju ni na 4 ni na 5.

        Jankovic - moze nekih 10 minuta na 4, vise bi bilo suludo.
        Antic - prespor i mator za vise od 10-15 minuta.
        Bjelica - nije za 4 jer je spor, a nema ni sut, a opet za 5 mu nedostaje cvrstina pod kosem.
        Jovanovic - slicno kao i Jankovic samo na petici.
        Lessort - neiskusan je i ne moze da brani dominantne petice.

        Zadovoljan sam generalno sa spoljnom linijom. Rocesti kao lider tima, Feldin kao podrska, Lazic, Dangubic, Dobric kao dobri odbranbeni igraci (sa tim sto se Laza tek vraca i ovaj mec je time i problematicniji), Radicevic kao neko ko konacno nesto moze i da iskreira i to je lepa promena u odnosu na Woltersa. Cetvorke i petice su veci problem. Da su nama Simonovic i Kuzmic umesto Antica i Jankovica potpisao bih i borbu za f4 sa ovim timom (sa Radonjicem, naravno). Sa ovim sastavom, dovedeno je 4 igraca pod kosem i trazi se peti, sto dovoljno govori o uspehu prelaznog roka tu. Tako nemamo skok, nemamo pravu odbranu centralnog picka, nemamo ni igraca koji 1 na 1 moze nesto da uradi u reketu.

        Zalgiris ni sa Bostom nema ne znam kakvu kreaciju, a nemaju ni dobre odbranbene igrace na 1 i 2 (Micic, Pangos, Milaknis, Valinskas nisu odbranbene zveri), osim Toupenea koji igra na 3. Njihova najveca snaga su Ulanovas i Jankunas, te igrace nema ko da cuva, bice problem i kada se spuste da zidaju i na skoku. Alimpijevic mora da se mane otvaranja autoputa pod kosem i da pokusa da pritisne Micica i Pangosa sa Dangubom, Lazom, mozda i Feldeinom. Skok mora da bude bar jednocifren u njihovu korist inace sledi jako ruzan mec i poraz.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Doso je i taj dan pocinje nase putesestvije Evroligom pa nek nam je sa srecom zivi svi bili i bromazepama manje pili mada trebace podosta mescini.
          Prosle sezone smo u Zalgirio areni odigrali majstorski i pobedili veceras daj boze da bude tako ili bar priblizno.
          NAPRED ZVEZDO TEBE VOLIM JA IDEMO DO POBEDE!!!

          Comment


          • ajde pa da ponovimo prošlogodišnji rezultat
            " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

            Comment


            • Originally posted by perkos View Post
              ajde pa da ponovimo prošlogodišnji rezultat
              Bolje da ponovimo ovogodisnji

              Comment


              • Tacnije: proslosezonski a ovogodisnji
                Moze moze

                Comment


                • Neka nam je sa srecom nova sezona EL,konacno da krene,verovatno ce biti i teskih poraza i defetizma al ajde da vidimo.

                  Comment


                  • Ma defetizam nam ne gine svake sezone...to je deo navijackog folklora ...Ove sezone zelim samo da svakom rivalu budemo dostojan protivnik, da nas niko ili sto manje njih "bamberguje" a tas na vagi ce vec ici sa jedne na drugu stranu (pobednicku i gubitnicku) kako je to u sportu uobicajeno... Momci nek daju svoj maksimum a za koji rezultat ce to biti dovoljno, videcemo, ne zavisi samo od nas...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Vežite se se polećemo! Super bi bilo početak pobedom nad Žalgirisom.

                      Comment


                      • Toliko pljuvanja po sastavu i igračima, a sada svi očekujemo pobedu!
                        Naravno, " kad je to normalno " !c

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          Toliko pljuvanja po sastavu i igračima, a sada svi očekujemo pobedu!
                          Naravno, " kad je to normalno " !c
                          Ha ha, upravo, naš mentalitet, budi na forumu vcrs oko 9 ako ne daj boze izgubimo, samo još ne znam ko bi mogao da bude osim trenera na tapetu, Kešelj ne igra.

                          Comment


                          • Jedna mala želja za večeras - da ne iskačemo na piku do pola ili će nas unakaziti.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ha ha, upravo, naš mentalitet, budi na forumu vcrs oko 9 ako ne daj boze izgubimo, samo još ne znam ko bi mogao da bude osim trenera na tapetu, Kešelj ne igra.
                              Mislim da će " zicer " Milko i Pero biti prvi na udaru.
                              Ako bude katastrofe, i JJ i stranci !
                              Ako bude dobro - napadamo F4 !

                              Comment


                              • Imam jednu praksu koju praktikujem jos od onog foruma...Nakon EL meca ne zalazim na forum dan-dva dok se svi ne ispurnjaju...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X