Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Proslogodisnji tim se sklapao tri fo cetri godine gde je uvek kostur tima ostajao a iz godine u godinu se nadogradjivao.
    Ovo je potpuno nova prica, novi tim i novi trener i njima treba vremena, i shodno tome nemojmo im bezbveze nsbijati pritisak.
    Lepo se krenuli u aba ligi , u evroligi neka daju sve od sebe i neka kupe znanje i iskustvo i to prenose kada se bude igralo za trofeje.
    Ove godine cu sasvim opusteno gledati evroligu i biti uz ove momke jer ne gajim nikakve iluzije da moze da s ponovi
    proslogodisnja sezone koja je bila pozitivan incident.
    Naravno, potpuno je drugačije kad neko tri, četri godine gradi ekipu a potpuno kad sada uzimaš nove igrače, osim par momaka koje je trenirao u Fmp u. Setimo se koliko je Radonjić napadan a sad se priziva i Alimpijeviću se nameće pritisak Radonjine klupe. Radonjić je nakon Cibone bio razapet iako je govorio polako mi još stvaramo tim. Evroliga je liga bogatih i moćnih nama pre svega treba da je čast što sad već tu redovni i imamo taj neki imidz jakog domaćina iako je Radonjić doneo nešto što kod drugih ekipa ovde nije slučaj a to je da smo mi dosta pobedjivali i na strani. Nakon 2 kola Jovanović je bio ok Janković ne valja sad je obratni, to je taj krug navijača svi smo mi selektori i znamo bolje od drugih. Znam za obojicu već nekoliko godina ta koledz liga mi je jako dodro poznata i bio sam srećan što su došli, maldi su i treba im strpljenja , to mozda bude pogodak mozda ne, mozda u nekom drugom klubu proigraju ali da imaju talenat imaju. I za Keša isto, i ja sam pomalo razočaran za sad , mislio sam da će nam doprineti bar u šutu ali ok on ima kredita kod mene i videćemo.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Nije to ni sa cirbesom lepo izgledalo a sa stimarom jos manje. Po meni ima vise logike probati to sa lesorom jer je mobilniji od obojce. Ali ovo je potpuno nov tim, ocigledno ne bas do kraja selektiran po alimpikevicevim zeljama. Jos uvek neuigran za razliku od proslogodisnjeg koji je radio kao sat. Ja se nadam da to nece biti jedini nacin na koji branimo pik ali pricati sad nesto o sujeti, mazanju govnima i slicno nema nikakve logike i nije nimalo korektno. Osnovni problem ovog tima je losa kompozicija. Videcemo na koji nacin ce to alimpijevic ishendlovati.
      Ne pričam ni o kakvom mazanju govnima već o odbacivanju zamisli koje su možda dobre u teoriji ali u praksi ne funckonišu. Za takve stvari čovek mora da se izbori sa sujetom.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Svi čekamo Milka da poludi.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Svi čekamo Milka da poludi.
          Cenim da ćemo pre mi da poludimo od Milka.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • ,,...javio se Trinkijeri Andrija i kaže da je malo Bjelica za Milera i da oće i Keša pride..."

            kolege na poslu grobari...oduševljeni Bjelicinim partijama i našom kombinatorikom prelaznog roka.
            Kažu ...da ga se nagledamo u Zvezdinom dresu.

            a mene baš briga...kul sam.

            Comment


            • Pogledao sam malo pre snimak protiv Olimpije i interesantno je da su jedno pet sest puta nasi igraci bili sapleteni dok su bili u napadu a da sudije nista nisu svirale, isto je bilo na mecu Slovenija-Spanija na evropskom prvenstvu tada su Spanski igraci nekoliko puta bili na parketu zbog saplitanja.Sto kaze moj kum u sali mora da slovenci uce svoje igrace kako se to radi kao deo taktike.

              Comment


              • SK podkast: Zvezdin tim, dometi i očekivanja
                https://www.mixcloud.com/sportklub/s...zda-2017-2018/
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Американац Фелдин је пропустио меч у Љубљани...

                  - Изврнуо је зглоб, али није страшно, могао је да игра и против Олимпије, али нисмо желели да ризикујемо. Биће спреман за Жалгирис.
                  Ne bi bilo zgorega da drugi put navedeš izvor portala, novina...iz kojeg navodiš taj pasus.
                  Last edited by nebitan; 11-10-17, 18:45.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Американац Фелдин је пропустио меч у Љубљани...

                    - Изврнуо је зглоб, али није страшно, могао је да игра и против Олимпије, али нисмо желели да ризикујемо. Биће спреман за Жалгирис.
                    Nismo ni sumnjali da je bilo drugačije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • https://twitter.com/EuroLeague/statu...56896267358209

                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        SK podkast: Zvezdin tim, dometi i očekivanja
                        https://www.mixcloud.com/sportklub/s...zda-2017-2018/
                        Zanimljivo viđenje Ročestija od strane Darka Plavšića. Sad će da se jave znalci i objasne čoveku da greši i da ne poseduje elementarno znanje košarke.

                        Comment


                        • Kešelj izgleda nije sa ekipom u Kaunasu, ne putuje.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Kešelj izgleda nije sa ekipom u Kaunasu, ne putuje.
                            Sad smo tek najebali.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Čuvamo ga za Budućnost, u nedelju !

                              Comment


                              • Bamberg cuva Milera, mi cuvamo Keselja....

                                Comment

                                Working...
                                X