Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli bi da otvorimo novu temu - Zvezda u EL 2017/18.

    Comment


    • mislim da nema potrebe ja jos jednom kkcz temom

      Comment


      • Sasvim je dovoljna i ova.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Tako je, imamo glavnu temu i imamo live temu tako da mislim da više tema nije potrebno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Verujem da su i Feldin i Danguba imali te sitne povrede i da nista ne prepustamo slucaju. Da nismo hteli ni minimalni rizik. Kao sto sam vec rekao ocekujem nasu najbolju ovosezonsku partiju protiv Zalgirisa e sad za koliko ce to biti dovoljno videcemo. Protiv onih zelenih skakavaca trebace nam i Feldin i Dangubic i jos dosta toga da se poklopi.
            Bilo bi bas bas dobro kada bi nekako mogli da iscackamo pobedu, ne zbog pobede ili novca vec bi to mnogo znacilo ekipi u ovakvom SPECIFICNOM trenutku
            Plasim se nekog psiholoskog pada ekipe, narocito sto nam idu Buducnost i Sokici nakon ove. Odlicno je sto smo krenuli sa 3:0

            Comment


            • Ako je Žalgiris iole sličan prošlogodišnjem, očekuje nas izuzetno fizički naporan meč, sa mnogo trčanja, blokova, bampovanja... Može biti ozbiljan problem kod unutrašnje igre kad kreću da nas razgrću okolo i šetaju se na polaganja. Nadam se da je ona sporost kod odbrane naše spoljne linije samo trenutna slabost. Pravi test za našu ekipu, jedva čekam meč.

              Comment


              • Sa te dve pobede protiv Future i Sokica mi bismo vec u oktobru zavrsili veliki deo posla u ABA. Ocekujem oscilacije u igri ali samo u EL, ne verujem da ce na Jadranu biti nekih neplaniranih okolnosti. Ali cak i kad je EL u pitanju, znate i sami kako su kraj oktobra i novembar umeli da nam budu nezgodni i prethodnih godina. Tako da, samo polako. U ove tri utakmice je najbitnije to sto je Coach Al usao u rutinu pobeda. Trcimo sa sampionima...
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Citam i ne verujem koliko neki ljudi nemaju osecaj za realnost. Ovaj pise kako Kuzmic i nije bio neki skakac , onaj da Rochestie igra vise kao Bogdan u Partizanu.
                  Za one koji nisu pratili mec ili su spavali tada, Rochestie je imao 7 asistencija i jos nekoliko upropastenih od strane saigraca (konkretno, jedna trojka iz coska i jedan Jovanovicev zicer). Problem je sto je prava umetnost spojiti saigraca sa kosem, ako su u petorci jos i Dobric, Lazarevic/Lazic, Bjelica i Lessort. Lako je bilo MWillu, on je imao Bobija koji je bio odlicna kos masina za takav vid plemejkera.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Moramo se spustiti na zemlju i priznati sebi da vise nismo jaki i da ce ovo biti turbulentna godina. Mene nsjvise boli sto u timu gledam bjelicu i keselja, antica i neksko cu da svarim. Mislim da ce posle prvog poraza u sba ligi ceo tim pasti. Lesor ne ume ssm da kreira kos, da zida...dangubic predugo traje njegovo sazrevanje i nspredak i opet nista. Ono sto je pozitivno je sto konacno imamo pleja sutera, dobrica koji je odlican u oba smera i po meni 3 igraca koje morsmo gurati:j&j i radicevica. Ima u svima njima potencijala da ec sl god budu odlicni.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Citam i ne verujem koliko neki ljudi nemaju osecaj za realnost. Ovaj pise kako Kuzmic i nije bio neki skakac , onaj da Rochestie igra vise kao Bogdan u Partizanu.
                      Za one koji nisu pratili mec ili su spavali tada, Rochestie je imao 7 asistencija i jos nekoliko upropastenih od strane saigraca (konkretno, jedna trojka iz coska i jedan Jovanovicev zicer). Problem je sto je prava umetnost spojiti saigraca sa kosem, ako su u petorci jos i Dobric, Lazarevic/Lazic, Bjelica i Lessort. Lako je bilo MWillu, on je imao Bobija koji je bio odlicna kos masina za takav vid plemejkera.
                      Jedino ako si ti taj koji je prespavao, jer, između ostalog, Ročesti nije imao 7 nego 6 asistencija.
                      Od 6 asista, 3 su bila za igrača koji postiže trojku (Dangubić i dva puta Dobrić), dakle poslednji pas u nizu dodavanja je bio njegov. Jedan sjajan asist preko celog terena je imao za polaganje Jankovića, a ostala dva u poslednjih 20 sekundi meča kada se nisu ni igrale odbrane, jer je meč bio rezultatski odlučen. Dakle, većina asistencija je bila situacionog karaktera, odnosno ili čista kreacija Ročestija ili praćenje košarkaške logike. Ništa iz uigranih akcija, ništa iz pika. Što je možda i normalno ako se pogleda datum kada je odradio prvi ozbiljniji trening u Zvezdi.

                      Comment


                      • Ekipa, da li se zna kada se pustaju u prodaju karte za Barsu?

                        Comment


                        • Originally posted by dzakala View Post
                          Ekipa, da li se zna kada se pustaju u prodaju karte za Barsu?
                          sledece nedelje verovatno od srede.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Jedino ako si ti taj koji je prespavao, jer, između ostalog, Ročesti nije imao 7 nego 6 asistencija.
                            Od 6 asista, 3 su bila za igrača koji postiže trojku (Dangubić i dva puta Dobrić), dakle poslednji pas u nizu dodavanja je bio njegov. Jedan sjajan asist preko celog terena je imao za polaganje Jankovića, a ostala dva u poslednjih 20 sekundi meča kada se nisu ni igrale odbrane, jer je meč bio rezultatski odlučen. Dakle, većina asistencija je bila situacionog karaktera, odnosno ili čista kreacija Ročestija ili praćenje košarkaške logike. Ništa iz uigranih akcija, ništa iz pika. Što je možda i normalno ako se pogleda datum kada je odradio prvi ozbiljniji trening u Zvezdi.
                            Da, primetio sam odlicne asistencija za trojku, jednu je Dobric promasio (ako se ne varam). Problem nije u Rochu, problem je sto nijedan nas centar nije majstor da se odmota iz picka i sto mi to ni ne forsiramo. Ne mozes da ga poredis sa Jovicem koji je imao Kuzmica ili Mwillom koji je imao Bobija, a nasa prva, druga i treca opcija u napadu je bio pick.
                            Takodje, sve i da das Bogdanovicu te igrace kao u reprezentaciji, on je daleko od toga da moze da ih hrani loptama.

                            Poenta je da je Rochestie imao jos barem 5 ili 6 odlicnih dodavanja, ali nema to ko da realizuje. Daleko od toga da je igrao kao Igor Rakocevic ili Keith Langford.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Šta reći a ne ponoviti već prežvakano. Mnogo problema a ne vidim rešenja. Odbrana pika užas a skok i ne postoji. Prosto ne mogu da verujem da Lesort ima instrukcije da onako srlja ko muva bez glave u odbrani. Pa jebote, urnisaše nas u prvoj četvrtini igrom dva na dva. Imam utisak da niko nema blagu predstavu šta treba da radi. Pitanje bi bilo, ako ćemo pošeno, šta bi bilo da ih sudije nisu sasekle u drugoj četvrtini. Pre početka ABA, napisah da najviše strepim od trenera i na žalost, najverovatnije sam u pravu. Doduše ima i olakšavajuće okolnosti. Mislim da bi Radonji već prošlo četre's dana da ima Kešelja, Milka i Antića. Ako je i od Čovića, mnogo je. Neko je na pokojnom forumu izneo pretpostavku da Čović, obzirom na miniranje od onog čije se ime ne pominje, rešio da ukanali Zvezdu. Il je to il je neverovetni samozaljubljenik koji misli da se razume u ama baš sve. Gledam sinoć, pnog tejlora il kako već beše u Igokei (što je igrao za Majami). Ne mogu da verujem da nam nije bio pristupačan platežno, a ako ga nismo videli jebem ti skauting službu (ukoliko ista postoji u našem klubu!). Da, verovatno će neko reći da je mator, ispušena lula, košarkaš - pevzioner u pokušaju. OK, al je bolji od Kešelja, Pere i Milka zajedno! Imamo sreću da nam konkurenti (bar za sada izgledaju ko indijanci) igraju R'nG' košarku, odbrane bez. Međutim, kad se uozbilje (Zdovc i Džikić su ipak ozbijlniji treneri od našeg) biće svašta. O EL neću ni da pišem, koliko god tekmi dobijemo, ako uopšte i dobijemo, ja prezadovoljan! Sad odo da se ustondiram, živaca sam osto bez
                              Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X