Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...dobijaju-mesto

    Sad znaci sire ligu, a za Zvezdu kao Zvezdu nema mesta...

    Jebo ih Bayern, da prostite... Uff, sto bih voleo da ispadnu u polufinalu Play offa u Nemackoj, pa da se vidi sta oni "specijalno" pozivaju u EL. Mada, bolje i to nego 4 kluba iz Istanbula odjednom.
    Sigurno će Djordi pre razmišljati o CZ nego o Bayernu i Francuzima, pošto je Srbija baš bogatije tržište u odnosu na Nemačku i Francusku.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post

      Euroliga pored kvalitetne košarke predstavlja i svojevrstan vašar gde su jedini kriterijum pare.
      Pa bi mogao Čova da im poruči:
      Paranoican kakav znam da budem povremeno (tu sam slican Covicu ocigledno) sve imam utisak da se cekaju komsije da povrate barem deo stare slave pa da se njima dodeli to mesto iz Srbije. Gotovo sam siguran da je Paritzan napravio ovo sto je Zvezda uradila zadnje 4 godine Partizan bi imao obezbedjeno mesto.

      Razlog za ovakvo misljenje? Izmedju ostalog, brzi oprost Partizanu od strane Evrolige za proslogodisnje napustanje EC kao i nedvojbeno velika reputacija koju komsije u Evropi imaju (dobrim delom zasluzeno).

      Comment


      • Originally posted by Clash View Post
        Sigurno će Djordi pre razmišljati o CZ nego o Bayernu i Francuzima, pošto je Srbija baš bogatije tržište u odnosu na Nemačku i Francusku.
        Ovo jeste privatna liga i prcija klubova koji su vlasnici. Ali, mislim da previse prostora da se dovode klubovi sa novcem ali bez kontinuiteta vise nema.

        Kod novog formata lige su jos pre ne toliko dugog vremena govorili kako je 16 klubova maksimalna gornja granica u dogledno vreme tj. da vise klubova razvodjnava kvalitet u ovom trenutku. "Dogledno vreme" su ocigledno 2 godine.... Sad se opet razmislja o dve grupe i o 24 ekipe...

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Ovo jeste privatna liga i prcija klubova koji su vlasnici. Ali, mislim da previse prostora da se dovode klubovi sa novcem ali bez kontinuiteta vise nema.

          Kod novog formata lige su jos pre ne toliko dugog vremena govorili kako je 16 klubova maksimalna gornja granica u dogledno vreme tj. da vise klubova razvodjnava kvalitet u ovom trenutku. "Dogledno vreme" su ocigledno 2 godine.... Sad se opet razmislja o dve grupe i o 24 ekipe...
          Ovaj format Evrolige nije los ali mislim da je ubistven i za igrace i za timove da se ne lazemo.
          Mnogo utakmica , mnogo putovanaja a usput ne bi da im se desi kao Zvezda pa da im pomrsi racune
          ovako bogatiji klubovi mogu lakse po grupama da izbore top 16 pa top 8 i same zavrsnice.
          Predugačke su sezone, tu ima i pritiska oko reprezentacija, mnogo je faktora tu u opticaju.
          Očigledno da evroliga od 24 tima je ono pravo mada ponavljam prosle godine nije bilo ni lose ovaj sada format.
          Videcemo ove na sta ce to da lici.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Kao što Nele kaže"pare, pare, pokreću svet politiku i nogomet(basket)"Borimo se, koprcamo, ali za 3-5 godina EL će finansijski biti mnogo jača, pa će verovatno i klubovima davati više. Sad skuplja klubove koji mogu finansijski ispratiti i ostaviće par mesta za ostale. Mi ili ćemo nekim čudom uduplati budžet ili moliti Boga da smo najjači od ostalih. Grobusi tu nisu konkurent, Cedevita može biti.

            Comment


            • Ma sve ide u pravcu kopiranja NBA istocna i zapadna konferencija zatvorena liga od 24 kluba ic mi se to ne svidja.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Ma sve ide u pravcu kopiranja NBA istocna i zapadna konferencija zatvorena liga od 24 kluba ic mi se to ne svidja.
                Slazem se stobom Slobo ako im je to svrha ali na zalost mi se ne pitamo tu nista, čak ce nas i istisnuti iz tog drustva
                ekonomski ne mozemo da pariramo i to na je sto nam je.
                Dobro uopste pored ovakvih politicara da i postojimo.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Bilo bi ektremno nepošteno podeliti EL na istok i zapad, jer bi istok bio neuporedivo jači. Dominirali bi klubovi iz Rusije i Turske, Oly i Pao iz Grčke + Makabi, pa i Žalgiris, a Zvezda dugoročno ne bi imala šta tu da traži. Zapad bi bio mnogo lakši, jer pored velikih imena iz Španije, tu nema dominantnih klubova (Italija, Nemačka, Francuska...). To ni politički gledano ne bi bila dobra ideja, dodatno bi se istakao vekovni animozitet između ova dva sveta.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Slazem se stobom Slobo ako im je to svrha ali na zalost mi se ne pitamo tu nista, čak ce nas i istisnuti iz tog drustva
                    ekonomski ne mozemo da pariramo i to na je sto nam je.

                    Dobro uopste pored ovakvih politicara da i postojimo.
                    Ovo je vrlo moguće, ako se nešto drastično ne promeni u regionu ABA će izgubiti to jedno mesto u EL.
                    Kod nas je posebna priča, bez zakona o sportu, privatizacije ... nemamo čemu da se nadamo.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Ma sve ide u pravcu kopiranja NBA istocna i zapadna konferencija zatvorena liga od 24 kluba ic mi se to ne svidja.
                      Da, i mislim da to prosirenje znaci veci broj utakmica. Pogotovo ako se te "EL konferencije" naprave po ugledu na NBA gde klubovi iz konferencija igraju medjusobno. Ovo vodi da se ucesnici ovih liga oprastaju od drzavnih takmicenja (ili da u njih ulaze tek od play offa).

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Bilo bi ektremno nepošteno podeliti EL na istok i zapad, jer bi istok bio neuporedivo jači. Dominirali bi klubovi iz Rusije i Turske, Oly i Pao iz Grčke + Makabi, pa i Žalgiris, a Zvezda dugoročno ne bi imala šta tu da traži. Zapad bi bio mnogo lakši, jer pored velikih imena iz Španije, tu nema dominantnih klubova (Italija, Nemačka, Francuska...). To ni politički gledano ne bi bila dobra ideja, dodatno bi se istakao vekovni animozitet između ova dva sveta.
                        Mozda ABA bude "Zapad"...

                        Comment


                        • neki snimak od sinoc?

                          Comment


                          • Je l ima jos neko neku informaciju da postoji mogucnost da se Kvinsi vrati kod nas?

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Je l ima jos neko neku informaciju da postoji mogucnost da se Kvinsi vrati kod nas?
                              potpisao dvogodisnji ugovor za bamberg pre 2 meseca

                              i on jeste zapravo fotorobot igraca koji nam je potreban
                              problem je samo sto takvi ne rastu na drvecu, i obicno kostaju kao pola naseg budzeta...ili 4 godisnje plate rocestia...ili 4 x 3-ogodisnji ugovor za nwg-a
                              Last edited by djuras; 05-10-17, 12:49.

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                potpisao dvogodisnji ugovor za bamberg pre 2 meseca
                                a i ne verujem da ce doci,em ugovor,em ono prosravanje nakon odlaska na tviteru,em ona povreda od prosle godine plus neigranje...

                                Comment

                                Working...
                                X