Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovesti jednu trojku/četvorku skakača i biće dobro. Ovako fali skok.

    Comment


    • Jel moze neko da izvuce indeks korisnosti lesora veceras?

      Comment


      • trenutno -1

        sreca pa je reba faulirao bjelkana, tesko bi on ono pogodio

        Comment


        • Kao sto napisah nakon prvog meca...bice utakmica gde ce i Lesort da zakaze...mlad je momak...ali zato Feldin koga su posle Mornara ovde "mekelovali" sabija...sve je to normalno...jos ce ovaj tim da raste...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ne vezano za rezultat, kakav god da bude, meni je ovaj tim Zvezde mnogo simpatican. Ima perspektivu, jos kad se oslobodi rupa u budzetu posle Milka, pa jos kad stasaju Radicevic i J&J bice to jedna paklena ekipa!

            Comment


            • Najviše fali 3/4. Ne može Danguba i Dobrić na trojci a na četvorci ovaj Janković je truba.

              Comment


              • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                Comment


                • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                  Najviše fali 3/4. Ne može Danguba i Dobrić na trojci a na četvorci ovaj Janković je truba.
                  Truba sa 2:40 na terenu To je najbolja analiza ipak. Ovo su identicna pljuvanja koja si imao i za Jovanovica u predsezoni....

                  Comment


                  • Ma ne racuna se to...po zakonu velikih brojeva bar jedna predikcija mora da se ostvari...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Truba sa 2:40 na terenu To je najbolja analiza ipak. Ovo su identicna pljuvanja koja si imao i za Jovanovica u predsezoni....
                      Pa nisam mnogo promašio ali ispade Janković veća truba.

                      Comment


                      • Ali ovaj Bjelica kakva je štetočina po tim.
                        Momak je nepostojeći u defanzivi a nevidljiv na skoku.
                        Njega su iškolovali svi večeras od Fundića do Bitadzea.
                        Momak je očajan,raspada se,a igra večeras dok valjda ne umre na parketu.
                        Izvedi ga više moj ALimpijeviću,upropastiće nas.
                        sigpic
                        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                        Comment


                        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                          Pa nisam mnogo promašio ali ispade Janković veća truba.
                          Samo pogadjaj kao do sada i bice nam extra sezona

                          Comment


                          • Provali gde stoji mučeni Bjelica dok se Ročesti sprema na šut????
                            Strašno!Kad Bjelica bude na klupi,samo kad on zatraži da izađe ili....?

                            Suđenje je sramotno.
                            sigpic
                            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                            Comment


                            • Ali šta radi Ročesti. Majko moja, kako je lik dobar.

                              Comment


                              • Standardno mucenje protiv Mege...Zlocesti i Feldin isporucili veceras...Danga odlican...bitno je da imamo poena u rukama i dosta napadackih opcija...odbrana ce da se zateze tokom sezone, zeljno iscekujemo kapitena...mirise na jos jednu trofejnu sezonu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X