Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Zanima li vas išta drugo vezano za tim za koji navijate osim koliko koji igrač prima platu, koliki je sponzorski ugovor, koliko je klub kažnjen, koliko će se zaraditi u Areni, a koliko u Pioniru, za koliko je neko prodat, da li ima trening kompenzacija itd. Tripujete se da vi raspoređujete budžet, sabirate i oduzimate da li ima mesta za ovog ili onog igrača. Računate da li da putujemo čarterom ili autobusom, kojim prevoznikom idemo i u kim hotelu odsedamo...
    Ciganska napaćena duša boji se i dalje da se ne ponovi period pre 2011-e godine, i zato bi svi da budu GM tima, da kontrolišu budžet...
    Ovo leto je bilo posebno stresno, odlazak trenera (nekad Lemura, sada DR-a) a za njim i još 7/8 igrača...i sam sam se bio uspaničio. Znam da se prethodna sezona neće ponoviti skoro, ali se nadam da nećemo biti za nabijanje razlike.
    Večeras igramo protiv Mege, pa da vidimo kako ćemo sa Milojevom ekipom da izađemo na kraj, kako će se Alimpijević pokazati. Da li će Feldain da napuni koš Mege, kako će Lesor da odigra. Zanima me kada će Pero i Laza da zaigraju.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mene interesuje da klub za koji navijam bude što bolji.

      Ovo "što bolji" na žalost poteže za sobom puno toga što nema direktne veze sa idealima sporta, ali ima sa stvarnošću, a to su pare.

      Stoga ne vidim kako je moguće razdvojiti jedno od drugog, jer u prevodu to znači, što više para, više mogućnosti za bolji tim.

      Sorry bat jebiga.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Zanima li vas išta drugo vezano za tim za koji navijate osim koliko koji igrač prima platu, koliki je sponzorski ugovor, koliko je klub kažnjen, koliko će se zaraditi u Areni, a koliko u Pioniru, za koliko je neko prodat, da li ima trening kompenzacija itd. Tripujete se da vi raspoređujete budžet, sabirate i oduzimate da li ima mesta za ovog ili onog igrača. Računate da li da putujemo čarterom ili autobusom, kojim prevoznikom idemo i u kim hotelu odsedamo...
        +1.000.000
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          +1.000.000

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Zanima li vas išta drugo vezano za tim za koji navijate osim koliko koji igrač prima platu, koliki je sponzorski ugovor, koliko je klub kažnjen, koliko će se zaraditi u Areni, a koliko u Pioniru, za koliko je neko prodat, da li ima trening kompenzacija itd. Tripujete se da vi raspoređujete budžet, sabirate i oduzimate da li ima mesta za ovog ili onog igrača. Računate da li da putujemo čarterom ili autobusom, kojim prevoznikom idemo i u kim hotelu odsedamo...
            Ako pratis forum onda si sam odgovorio na prvo pitanje. Da, kad se prati klub prati se sve sto uz njega ide. Tu su i plate, visine sponzorskog ugovora, da bi navijac znao sta moze da ocekuje i da oceni da li je zadovoljan vodjenjem kluba ili ne.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako pratis forum onda si sam odgovorio na prvo pitanje. Da, kad se prati klub prati se sve sto uz njega ide. Tu su i plate, visine sponzorskog ugovora, da bi navijac znao sta moze da ocekuje i da oceni da li je zadovoljan vodjenjem kluba ili ne.
              Ako nije zadovoljan ,sigurno ima resenje da ponudi...

              Comment


              • Originally posted by Filbi View Post
                Ako nije zadovoljan ,sigurno ima resenje da ponudi...
                Koje će biti usvojeno aklamacijom na forumu.

                Comment


                • Originally posted by Clash View Post
                  Koje će biti usvojeno aklamacijom na forumu.
                  HHH-4c-English-words.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Filbi View Post
                    Ako nije zadovoljan ,sigurno ima resenje da ponudi...
                    A jes`, bolje da se komentarisu samo igracke stvari, posto se ponudjena resenja oko igre, nezadovoljstva oko pojedinih igraca, ili toboze zelja za potpisivanje potencijalnih - promptno resavaju od strane kluba

                    Valja se pomiriti sa cinjenicom da je pisanje na svakom forumu mlacenje prazne slame, ma o cemu god da se pise, za one kojima se mlati
                    Last edited by mmajstor; 04-10-17, 12:21.

                    Comment


                    • Mislim da bi bilo dobro da forumaši koji poseduju znanje o igri pod obručima, a ima ih napišu koju o napadu i odbrani, da objasne recimo pik&slip, napad na zonu, triangle offense...
                      pik&pop:
                      "Pick and pop je hibridna vrsta ofanzivne košarkaške akcije, nastala iz pick and rolla. Za razliku od pick and rolla, centar (tačnije bloker) ne kreće direktno na koš kada bek prođe pored njega. On se izvlači u stranu, ponekad i korak-dva unazad. Osnovna je ideja da se takvom kretnjom omogući otvoren šut. Jasno je da ova akcija ima smisla samo kada se izvodi sa kvalitetnim visokim šuterom.
                      Prednosti pick and popa:

                      Otvoren šut sa distance
                      Širenje odbrane
                      Dodatna širina u napadu
                      Distirbucija lopte (ovo je naročito bitno kada protivnik igra jak presing u odbrani)
                      „Zbunjivanje“ centara"....
                      I sve ono što može da učini ovu temu zanimljivom za čitanje.

                      Osim toga, mogli bi oni koji su bolji poznavaoci pravila igre i suđenja, da na kraju kola daju osvrt na suđenje (recimo Drakon) u tom kolu, greške sudija i igrača.
                      Last edited by nebitan; 04-10-17, 13:44.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • 4. oktobar: Crvena zvezda - Mega Bemaks
                        8. oktobar: Olimpija - Crvena zvezda
                        13. oktobar: Žalgiris - Crvena zvezda
                        15. oktobar: Crvena zvezda - Budućnost
                        20. oktobar: Crvena zvezda - Barselona
                        22. oktobar: Cedevita - Crvena zvezda
                        24. oktobar: Himki - Crvena zvezda
                        26. oktobar: Crvena zvezda - Makabi Tel Aviv
                        30. oktobar: Crvena zvezda - MZT Skoplje

                        Dozvoljavam tri poraza. Nek izaberu.

                        Comment


                        • Mnogo je Kume.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Back2back Himki i Makabi, sunce ti žarko, a u sedam dana sa Cedevitom, Barsom i Budućnosti. Ludilo mozga, pa šta oni misle da igrači izdrže ovakav tempo pola godine? Jedino da produže klupu na 20 igrača...

                            Comment


                            • Mislim da je malo bzvz da izgubimo od Mege, Olimpije i MZT-a, hajde od Olimpije i kraj.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Kome smeta jak MZT?

                                Comment

                                Working...
                                X