Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo sta donosi Huawei osim telefona )))

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      ja mislim da jeste i mislim da je Huawei ali nemojte me drzati za rec nisam siguran.
      Jeste Huawei..

      Comment


      • Pa nista,da sacekamo zvanicnu potvrdu jos...

        Zna li neko kada je last cut u NBA?
        Last edited by Jimi22; 02-10-17, 15:38.

        Comment


        • K Crvena zvezda mts i najveća kompanija u oblasti mobilne telefonije i telekomunikacija “Huawei” i zvanično će potpisati ugovor o saradnji u utorak u Beogradu.
          Konferencija koja će tim povodom biti upriličena u hotelu “Crowne Plaza” u 13 časova.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Kolika cifra, je li istina da je 150 000?

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Pa nista,da sacekamo zvanicnu potvrdu jos...

              Zna li neko kada je last cut u NBA?
              23 oktobra pocinje zvanicno Nba, tako da rosteri se prijavljuju dva do tri dana pre zvanicnog pocetka. Bice dosta igraca koji ce ostati i bez two-way ugovora, a posto su vec pocele prijateljske utakmice vrlo brzo ce poceti skartiranje viskova. Da li nasi gledaju preko bare, to je vec pitanje ?

              Comment


              • Vec je bilo cut-ova, tako da to je u procesu ako nas interesuje sto je vec upitno.

                Comment


                • Pa ako gledaju preko bare,onda ne znam gde gledaju.
                  Mislim,gde mozes pokupiti kvalitetnog igraca za nase prilike nego tamo,posle last cut-a.
                  Ne verujem da imamo jos nekih opcija. Jedino ako se razmislja u pravcu Muslija recimo.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Pa ako gledaju preko bare,onda ne znam gde gledaju.
                    Mislim,gde mozes pokupiti kvalitetnog igraca za nase prilike nego tamo,posle last cut-a.
                    Ne verujem da imamo jos nekih opcija. Jedino ako se razmislja u pravcu Muslija recimo.
                    Nadam se ne samo da se ne razmislja u pravcu Muslija, vec da se uopste ne razmislja ni u pravcu dovodjenja petice. Nama petica ne treba, vec cetvorka, mozda cak i neki 3-4 igrac. Na 5. imamo Lessorta, Antica, pa i Jovanovica koji zasad deluje mnogo bolje od Jankovica. Na 4 imamo samo vec pomenutog Jankovica i Bjelicu...

                    Comment


                    • Daleko, bre, ta Amerika.. Ne doseze nash pogled toliko.. Bice da je neshto blize..

                      Comment


                      • Originally posted by Gandalff View Post
                        Daleko, bre, ta Amerika.. Ne doseze nash pogled toliko.. Bice da je neshto blize..
                        Znaci Novica.

                        Comment


                        • Comment


                          • Zna li se koliko para?

                            Comment


                            • Originally posted by Hogar View Post
                              Kolika cifra, je li istina da je 150 000?
                              telefona ...
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment




                              • Za one koji nisu gledali

                                Comment

                                Working...
                                X