Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djenka nije Feldinu ucinio nikakvu uslugu svojom pricom i statusom. Nabio je Feldin sam sebi ogroman pritisak.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Jbg, profesionani je košarkaš, bio je pod ugovorom sa Fenerom, šta bi bilo da je ostao tamo? I Željko bi rekao "Ok, ajd ti radi po posebnom programu jer preko leta nisi radio ništa." Sorry bat jebiga, meni to zvuči krajnje neozbiljno za nekoga ko se bavi košarkom kao pozivom. Što Laza ne dođe nespreman na pripreme?

      Za ovaj drugi bold, nadam se da je još jedno Micko biće™ u pitanju na poziciji 4/5. Držimo fige...
      Slazem se i nema opravdanja, nije bas da je toalno u autu, ali je svakako radio po nekom Zeljkovom programu i ko zna na koji nivo fizicke spreme dovodi Zeljko svoje igrace za ovo doba sezone u odnosu na nase igrace.

      Rekao sam da se ne pale grejalice, zasto za nas pojacanje mora biti samo igrac i to miCka zver, pa toliko godina smo bili bez iste pa sada nam je Matija malo nego hocemo jos jednog.
      Pojacanje koje se ocekuje da se ozvanici nadam se da moze da da mali doprinos u dovodjenju te jos jedne miCke zveri, (kada bi se pitao forum), drugi je broj cipela sta o tome misli strucni stab i osoba iz centralne loze.

      Comment


      • Ahm, mi imamo zjapeću rupu na 4, to je ono što treba urgentno da se rešava, tako da...
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Mozemo li da sacekamo makar jos 2,3 utakmice pre nego sto Feldina nazovemo Rajanom Tompsonom? Hvala...
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Jbg, profesionani je košarkaš, bio je pod ugovorom sa Fenerom, šta bi bilo da je ostao tamo? I Željko bi rekao "Ok, ajd ti radi po posebnom programu jer preko leta nisi radio ništa." Sorry bat jebiga, meni to zvuči krajnje neozbiljno za nekoga ko se bavi košarkom kao pozivom. Što Laza ne dođe nespreman na pripreme?

            Za ovaj drugi bold, nadam se da je još jedno Micko biće™ u pitanju na poziciji 4/5. Držimo fige...
            Dobro sad, znam da si nestrpljiv da vidiš Peru u igri ... polako, uživaćeš ima vremena Pero je tu da nauči ovu decu kako se igra ozbiljna košarka i osvajaju trofeji,
            kad počne EL, eto njega na parketu.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Slazem se i nema opravdanja, nije bas da je toalno u autu, ali je svakako radio po nekom Zeljkovom programu i ko zna na koji nivo fizicke spreme dovodi Zeljko svoje igrace za ovo doba sezone u odnosu na nase igrace.

              Rekao sam da se ne pale grejalice, zasto za nas pojacanje mora biti samo igrac i to miCka zver, pa toliko godina smo bili bez iste pa sada nam je Matija malo nego hocemo jos jednog.
              Pojacanje koje se ocekuje da se ozvanici nadam se da moze da da mali doprinos u dovodjenju te jos jedne miCke zveri, (kada bi se pitao forum), drugi je broj cipela sta o tome misli strucni stab i osoba iz centralne loze.
              Cenim da je neki sponzor.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Cenim da je neki sponzor.
                ja mislim da jeste i mislim da je Huawei ali nemojte me drzati za rec nisam siguran.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  ja mislim da jeste i mislim da je Huawei ali nemojte me drzati za rec nisam siguran.

                  Poklopilo bi se, jer ih bas dugo cekamo.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    ja mislim da jeste i mislim da je Huawei ali nemojte me drzati za rec nisam siguran.
                    Ala se gurate da vam pise "Made in PRC" na dresovima....
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ala se gurate da vam pise "Made in PRC" na dresovima....
                      Svi smo mi made in prc. ;)
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Cvrc!
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Neka dodje i sponzor, nadam se malo ozbiljnijom cifrom. Neka piše i prc i šta hoće samo da nam ne piše JSD to je najniži nivo, nešto što ima samo kod Hrvata kao HKK, HFK i slično.

                          Comment


                          • Originally posted by Hogar View Post
                            Neka dodje i sponzor, nadam se malo ozbiljnijom cifrom. Neka piše i prc i šta hoće samo da nam ne piše JSD to je najniži nivo, nešto što ima samo kod Hrvata kao HKK, HFK i slično.
                            Tatatatatatatatatatatatatatata....
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Hogar View Post
                              Neka dodje i sponzor, nadam se malo ozbiljnijom cifrom. Neka piše i prc i šta hoće samo da nam ne piše JSD to je najniži nivo, nešto što ima samo kod Hrvata kao HKK, HFK i slično.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Samo da pohvalim ekipu na trenutnom stanju. Ocekivao sam tezu utakmicu protiv Mornara. Izgleda ce ove godine biti jos veci jaz izmedju ABA i EL.
                                Visok plafon ima ova ekipa. Samo polako

                                Comment

                                Working...
                                X