Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dečko je imao loše šutersko veče, ali je upisao deset asistencija, a realno 13, jer su tri pogrešno upisane drugim igračima. Da ima krštene saigrače mimo Obrada i Gavrilovića, koji su uspeli da omaše nemoguće, imao bi makar još 4-5.

    Ja bih rekao da su to impresivne brojke, naročito s obzirom da tim još uvek nije uhodan. No iz aviona se vidi košarkaški kliker i talenat.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      A koji je problem prihvatiti da ta izjava jeste bila neodmerena i pogrešna ?
      Ta izjava je pre svega istinita. Kako je ta izjava stvorila probleme klubu??????
      I oce li povredjena sujeta Covica nastaviti da u svakom interviju ovo pominje. Vidi se koliko je ogorcen na DR. Samim tim obicna je laz da je hteo da sa tim istim DR nastavi saradnju.
      Nema potrebe da Covic svaki treci dan pise ova saopstenja po principu ,,neki ljudi,, ,,neke kafane,, itd,itd i uzgred popljuje DR.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ta izjava je pre svega istinita. Kako je ta izjava stvorila probleme klubu??????
        I oce li povredjena sujeta Covica nastaviti da u svakom interviju ovo pominje. Vidi se koliko je ogorcen na DR. Samim tim obicna je laz da je hteo da sa tim istim DR nastavi saradnju.
        Nema potrebe da Covic svaki treci dan pise ova saopstenja po principu ,,neki ljudi,, ,,neke kafane,, itd,itd i uzgred popljuje DR.
        Ja govorim sa pozicije štete koja je tom izjavom napravljena kkcz ...ti je nažalost ne vidiš. Pripadam generaciji navijača koja je naučena da se prljav veš ne pere pred javnošću. Pre svega mislim na nekadašnji fk ...to uopšte nema veze da li je ta izjava istinita ili ne .Svi smo znali da je istinita , to uopšte nije tema...

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Ja govorim sa pozicije štete koja je tom izjavom napravljena kkcz ...ti je nažalost ne vidiš. Pripadam generaciji navijača koja je naučena da se prljav veš ne pere pred javnošću. Pre svega mislim na nekadašnji fk ...to uopšte nema veze da li je ta izjava istinita ili ne .Svi smo znali da je istinita , to uopšte nije tema...
          Koja je steta napravljena?

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Dečko je imao loše šutersko veče, ali je upisao deset asistencija, a realno 13, jer su tri pogrešno upisane drugim igračima. Da ima krštene saigrače mimo Obrada i Gavrilovića, koji su uspeli da omaše nemoguće, imao bi makar još 4-5.

            Ja bih rekao da su to impresivne brojke, naročito s obzirom da tim još uvek nije uhodan. No iz aviona se vidi košarkaški kliker i talenat.
            Dosadni ste vise sa tudjim igracima i prvo mora da shvatite koncep igre neke ekipe, lopta je kostantno kod njega, ima svu slobodu u igri kao i svaki plej u ekipi koju vodi Muta( Capin, Pavkovic, Markovic).neko prica kako je dobar defamnzivno, ja ne znam sta gledate ali kod pika on decko pliva, ne zna gde se nalazi, sut ocajan. Tako isto moze da se prica i o raznim wasingtonima ili kako vec iz igokee, cirkus zivi! Ili garsije ,rodrigesi iz mzt-a.
            Last edited by Svarog; 30-09-17, 14:32.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Koja je steta napravljena?
              Ne vidiš štetu da klub koji voliš bude okarakterisan kao klub koji ne plaća svoje igrače ? I to ne iz natpisa u štampi nego od trofejnog trenera.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne vidiš štetu da klub koji voliš bude okarakterisan kao klub koji ne plaća svoje igrače ? I to ne iz natpisa u štampi nego od trofejnog trenera.
                To je cinjenica koja je opste poznata. U danasnjem svetu modernih telekomunikacija, dostupnosti informacija ta cinjenica da Zvezda nema novca, da kasni sa isplatama je vec poznata. Posebno u kosarkaskim krugovima, medju igracima, trenerima, menadzerima.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  To je cinjenica koja je opste poznata. U danasnjem svetu modernih telekomunikacija, dostupnosti informacija ta cinjenica da Zvezda nema novca, da kasni sa isplatama je vec poznata. Posebno u kosarkaskim krugovima, medju igracima, trenerima, menadzerima.
                  Da li ti je poznata cinjenica kada je Ognjen Kuzmic isplacen od strane Pao za ostatak ugovora po raskidu ugovora na stetu Pao? Verujem da Pao ima ogromnih finansijskih problema ali me samo interesuje posto kazes da su dostupne informacije sada u celom svetu a Pao nije neki treceligaski klub sa Kipra, kako to da niko ne prica o tome, tj kako to da Kuzmic nije posle silnih intervjua nasao za shodno da onako oplete po njima i kaze da eto nije pruzio najbolje partije jer mu je kasnila plata.

                  Comment


                  • Tko je odgovorno lice iz agencije čije ime Svevišnji™ ne želi da pomene?

                    I o kojim se igračima radi?

                    Može i na PP.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Tko je odgovorno lice iz agencije čije ime Svevišnji™ ne želi da pomene?

                      I o kojim se igračima radi?

                      Može i na PP.
                      Laki brate, nije iz agencije. Koliko sam ja shvatio, u pitanju je košarkaška organizacija(pretpostavljam KSS a ako ne onda FIBA tipa Radović). Ako grešim, onaj ko zna neka me prosvetli na pp.

                      "Slučajno, ili (gotovo izvesno) ne, KK Crvena zvezda mts iscrpljuje se sada slučajevima pred arbitražnim sudovima u Švajcarskoj, oko igrača koji su odavno otišli iz Zvezde. Međutim, odštetni zahtevi za izmišljene provizije njihovih menadžera, koji su očigledno radili na čudnim principima sa generalnim menadžerom Crvene zvezde u periodu od 2008-2010.godine, potpomognutim tada "čovekom iz senke” a danas visokim funkcionerom jedne košarkaške organizacije, ostali su do danas!"
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Laki brate, nije iz agencije. Koliko sam ja shvatio, u pitanju je košarkaška organizacija(pretpostavljam KSS a ako ne onda FIBA tipa Radović). Ako grešim, onaj ko zna neka me prosvetli na pp. !"
                        Ako gresis, a onaj ko zna ti javi na PP, ti onda podeli sa nama na public

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ako gresis, a onaj ko zna ti javi na PP, ti onda podeli sa nama na public
                          Podrazumeva se a li je 99% Radović u pitanju. On je bio siva eminencija te garniture tada, nije se slagao da Čović uđe u klub, čak se borio "svim silama" protiv takvog razrešenja situacije (Daba i Veteran znaju to bolje), a sada se u FIBA uguzio nešto.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Podrazumeva se a li je 99% Radović u pitanju. On je bio siva eminencija te garniture tada, nije se slagao da Čović uđe u klub, čak se borio "svim silama" protiv takvog razrešenja situacije (Daba i Veteran znaju to bolje), a sada se u FIBA uguzio nešto.
                            Vesni kad pregori gibanica, Čović optuži Radovića pokačili se nešto u savezu i od tada ga ne podnosi ... ma, mrzi ga iz dna duše.
                            Radović je u FIBA negde od 2001, zadužen (direktor) za globalni razvoj košarke, i nkakvu funkciju nije imao u Zvezdi za koju je igrao 9 sezona (1981-1990)
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Inace Radovic je bio reprezentativac par godina , najpoznatija sekvenca iz tog perioda je kada je 1989. na evropskom prvenstvu u Zagrebu "zakucao" tako sto ga je Divac podigao u kontri , uz naravno tehnicku gresku , 90-ih je nekoliko godina bio strucni konsultant na RTS-u sto je zaista odlicno radio , vrhunski intelektualac i odlican poznavalac kosarke , otac mu je bio poznati kosarkaski sudija Sava Radovic , nije cudo sto ga Covic ne voli

                              Comment


                              • Za Radovića se pričalo da je u Zvezdi zastupao Opačića i još neke tajkune koji nam ništa dobro nisu doneli. Zna se gde smo tada bili. Bio je dobar igrač, reprezentativac ali ovo posle ne znam da je uradio nešto za Zvezdu.
                                Last edited by Hogar; 30-09-17, 20:09.

                                Comment

                                Working...
                                X