Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    ovo mozda ako navijas za real, cska, barsu i tu prvu ligu evropskih klubova
    za klubove sa ovih prostora uspeh je plejof, fantastican uspeh F4, a osvajanje EL nesto na granici nemoguce misije
    Za Real, Fener, CSKA je uspeh osvajanje EL, a kakav takav uspeh odlazak na F4 i nema ništa između toga, i nema klubova sa ovih prostora nego KLUB sa ovog prostora koji treba da ima najviše ambicije koje bi ostvario u nekoj perspektivi. Sigurno ne ove godine, ali imamo dosta mladih i talentovanih igrača, ako uspemo da ih zadržimo dve godine zašto ne očekivati tako nešto? Puno kvalitetnih igrača iz drugih klubova je otišlo u NBA, dosta njih u narednom periodu će završiti karijeru ili neće više biti u stanju da odigraju za najviše domete i u tome vidim našu šansu. Zašto se stalno zadovoljavati mediokritetskim rezultatima, kada postoji šansa za nešto više?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      ali imamo dosta mladih i talentovanih igrača, ako uspemo da ih zadržimo dve godine zašto ne očekivati tako nešto?
      zato sto ovaj klub mora da prodaje mlade i talentovane igrace kad dostignu najvecu vrednost kako bi opstao

      Comment


      • Dekkard, ovo što pišeš moguće je u teoriji ali u praksi teško. Mislim može, ali budžet bar 10 milki. Moraš imati novac da bi najbolju osnovu tima zadržao 2-3 godine. Tih mladih kvalitetnih mladih igrača je sve manje, a i odoše čim nešto pokažu. Recimo Gudurić ili sada kod nas Lesort ili Radičević. Imaju oni ugovore na tri godine ali da razbiju ovu ili iduću sezonu odoše odmah.
        Last edited by Hogar; 28-09-17, 09:56.

        Comment


        • Sve teme koje se nalaze na ovom forumu su teme koje mogu da posećuju svi forumaši, da ostavljaju upise u skladu sa pravilnikom (po meni i sa malim odstupanjima a koja spadaju u duhovite dosetke koje neće nikoga uvrediti), tako da vas niko neće kazniti ako pišete na temi KKP, reprezentacije, pričaonca i sl.
          Ovog vikenda počinje ABA liga i bićemo/te preokupirani dobrim basketom, šta god bilo, kako god igrali naši ljubimci, nemojte u live izlivati žuč i koristiti neprimeren rečnik.
          Rivalitet sa navijačima KKP probajmo da bar na ovom forumu dovedemo u neke normalne, zdrave okvire...nadam se da i bez psovki i kletvi možemo navijati za svoj klub.
          Uživajmo u predstojećoj sezoni i nadam se - dobroj košarci.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Sve teme koje se nalaze na ovom forumu su teme koje mogu da posećuju svi forumaši, da ostavljaju upise u skladu sa pravilnikom (po meni i sa malim odstupanjima a koja spadaju u duhovite dosetke koje neće nikoga uvrediti), tako da vas niko neće kazniti ako pišete na temi KKP, reprezentacije, pričaonca i sl.
            Ovog vikenda počinje ABA liga i bićemo/te preokupirani dobrim basketom, šta god bilo, kako god igrali naši ljubimci, nemojte u live izlivati žuč i koristiti neprimeren rečnik.
            Rivalitet sa navijačima KKP probajmo da bar na ovom forumu dovedemo u neke normalne, zdrave okvire...nadam se da i bez psovki i kletvi možemo navijati za svoj klub.
            Uživajmo u predstojećoj sezoni i nadam se - dobroj košarci.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Tvoji prvi upis na forumu i napises ovako nesto...
              Ma daj druze...
              Napisao sam samo ono sto je istina, neko od upucenijih moze da ti potvrdi to...

              Comment


              • Originally posted by Stefi View Post
                Napisao sam samo ono sto je istina, neko od upucenijih moze da ti potvrdi to...
                Pa nesto ne vidim da je neko od upucenijih to primetio.
                Sada sam ja mogao doci ovde i da mi prvi upis bude da trazimo "model" za Rendolfa...

                Comment


                • Komplet karata za dve premijerne utakmice ABA
                  KK Crvena zvezda mts otvara novu sezonu utakmicama protiv "Mornara" i "Mega Bemaxa" u dvorani "Aleksandar NIkolić". Prodaja jedinstvenog "paketa" po povoljnijoj ceni za prve dve utakmice u regionalnoj ligi, počinje u petak.

                  KK Crvena zvezda mts počinje u nedelju 01.oktobra novu takmičarsku sezonu (2017-2018) utakmicom protiv barskog "Mornara" u dvorani "Aleksandar Nikolić".

                  Već tri dana kasnije, gost aktuelnom šampionu ABA lige biće ekipa "Mega Bemax-a". U susret novoj sezoni, u kojoj će crveno-beli samo u regionalnom takmičenju odigrati najmanje 11 utakmica, KK Crvena zvezda mts odredio je cene karata za mečeve u ABA ligi:

                  Tribine A,B,C i D - 300 dinara
                  Parter B i Parter 4 - 500 dinara
                  Bela i Plava loža - 700 dinara
                  Loža - 900 dinara
                  Počasno mesto - BOČNO- 2000 dinara
                  Počasno mesto - 4000 dinara

                  Ove cene ulaznica važiće za celu ABA liga sezonu, a KK Crvena zvezda mts pokrenuo je za prve dve utakmice u novoj sezoni "paket" akciju po kojoj će svaki kupac po jedinstvenoj i znatno povoljnijoj ceni moći da kupi ulaznicu koja će važiti za prve dve premijerne utakmice protiv Mornara i Mega Bemax-a .

                  Cena kompleta ulaznica za utakmice 1. i 2.kola ABA lige (Mornar - Mega):

                  Tribine A,B,C i D - 450 dinara
                  Parter B i Parter 4 - 750 dinara
                  Bela i PLava loža - 1050 dinara
                  Loža - 1350 dinara
                  Počasno mesto- BOČNO- 3000 dinara
                  Počasno mesto - 6000 dinara

                  Prodaja ulaznica po velikom popustu počinje u petak 29.septembra na prodajnim mestima "Eventima" i do početka prve utakmice u petak protiv Mornara-a na blagajnama Hale "Alekdandar Nikolić". Ova akcija motivisana je velikom željom igrača Crvene zvezde mts, da u sezonu u kojoj je kao jedan od prioriteta navedena upravo regionalna liga, uđu uz veliku podršku navijača, koji su i prethodnih, trofejnih sezona, bili vrlo važan deo velikog uspeha KK Crvena zvezda mts.

                  Klub takođe podseća da je u toku prodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts koja će trajati do 18.10.2017.godine. Prodaja sezonskih ulaznica obavlja se na Malom Kalemegdanu i u poslovnicama Eventima po sledećim cenama:

                  TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
                  PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
                  PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
                  BELA LOŽA, - 47.000 dinara
                  LOŽA, - 73.000 dinara
                  COURT SEAT - 268.000 dinara
                  COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara
                  BOČNI COURT SEAT – 156.000 (1.red) i 126.000 (2.red), 96.000 (3. red).

                  Prodaja sezonskih ulaznica obavljaće se svakog radnog dana od 12-20 časova, i subotom od 10-18 časova u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu. Takođe, prodaja sezonskih ulaznica za partere (parter B i parter 4) i tribine (A,B,C i D), vršiće se i u TC "Ušće” (prodajno mesto Eventima).

                  Takođe, Online prodaja će biti omogućena preko sajta Eventima od prvog dana prodaje, a formular za takvu vrstu kupovine možete pronaći ovde (link)

                  http://www.kkcrvenazvezda.rs/e_files...02017-2018.pdf

                  KK Crvena zvezda mts odigraće ove sezone u tri takmičenja više od 40 utakmica kao domaćin, od kojih će većina u Evroligi biti organizovana u dvorani "Aleksandar Nikolić”, dok će u okviru ABA i KLS lige sve utakmice crveno-belih biti igrane jedino u toj dvorani.

                  KK Crvena zvezda mts
                  http://www.kkcrvenazvezda.rs/komplet...8-09-2017.html
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Danas sam cuo od jedng novinara da je moguce da nas pojaca Musli. U Unikahi ne racunaju na njega, on ne zeli da raskine ugovor pa je pozajmica opcija.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Danas sam cuo od jedng novinara da je moguce da nas pojaca Musli. U Unikahi ne racunaju na njega, on ne zeli da raskine ugovor pa je pozajmica opcija.
                      taman ono sto nam fali...jos jedna nekretnina!

                      Comment


                      • Originally posted by djuras View Post
                        taman ono sto nam fali...jos jedna nekretnina!
                        [emoji23] [emoji23] [emoji23]

                        Comment


                        • Džizs krajst. Jedino ako će Jovanovića da miču negde.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Svaka čast Musliju, ali na ovu ekipu nam treba skroz drugačiji tip igrača.

                            Comment


                            • Mislim da smo dosli u takvu situaicju da mi sad da biramo tu nesto ne mozemo,a da se razumemo mi smo tog Muslija jurili ima vec mesec i jace,tako da ocigledno da nam se uklapa u to sto nam treba po treneru.Ali iskreno nisam siguran da spanci ne racunaju na njega niti da postoji tolika sansa da on dodje kod nas.

                              Comment


                              • Musli ok kao igrac. Musli ok kao igrac Zvezde. Nemam nikakvih problema s tim. Ali ja vise ne razumem ovaj prelazni rok nikako. Otkud se sad pojavila ova opcija? Ide li neko onda u FMP? Napadamo li mi to F4? Znamo li sta hocemo zapravo?

                                Prvo rasprodamo sve sto smo mogli ili morali (osim dvojice-trojice) bez da pokusamo da nekoga sacuvamo. Onda proglasimo maltene javno da smo bankrotirali. Posle se odBATujemo i nakupujemo igraca samo toliko. Ovo nije bila jeftina rabota, ovaj prelazni rok. Sad jos skupljamo sta ostane od drugih timova. Sve to sklopiti, skockati... Mnogo iskusnih igraca odjednom dovesti ne daje garancju da ce to funkcionisati... To bio bi to veliki problem i za mnogo iskusnije trenere od naseg. Koliko pitanja, a odgovora niotkuda...

                                Comment

                                Working...
                                X