Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolden nije hteo da ostane i igra u Srbiji. Isti slucaj kao njegov kolega iz FMPa koji ispljuva Srbiju najstrasnije.
    Sa Mornarom u Zelezniku.
    Last edited by Laza Kacanski; 27-09-17, 12:02.

    Comment


    • Kad su ih odveli u Zeleznik

      Uf dva dobra igraca, tornjevi dole bi bili...Igrao je ovaj sad, tj jos igra za neki filipinski tim, Azijski taj neki kup..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        Dečko nije želeo više da igra u Srbiji!
        Tako sam čuo da je izkomentarisao,
        i da smo ga pustili zbog mira u kući ili tako nešto.
        Meni se čini da on nije želeo da rizikuje pad forme u ovoj sezone, a koji bi možda usledio zbog manje minutaže u Zvezdi i drugih promena koje bi svakako bile u njegovoj igra u odnosu na FMP. Želeo čovek da iskoristi statistiku i solidnu letnju ligu. Prosto, Ameri su takvi. Nema tu veze da li ima ugovor ili ne, ako hoće da ide, moraš da ga prodaš ili piši propalo.

        Comment


        • Ja bih voleo da su obojica ostali. Bolden bi bio idealan, a i Ostin je vrlo vrlo upotrebljiv. Šteta.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Vilijams gos☺
            Jel to onaj što ga je 95% foruma popljuvalo kao nekog ko nije dostojan takmičenja u kojima se takmičimo,
            da ima svbega kod njega ali ničeg specijalno dobrog da bi uzoe ključeve ekipe,i označen kao neko ko nam
            ništa ne bih doneo.

            Posle dve,tri utakmice komšija postao je mađioničar sa loptom,lider i vrhunski prospekt gde većina onih koji su
            se protivi njegovom dovođenju sad baca bale na pomen bar jednog dela njegovog prezimena.Na puni naziv istog
            već dolazi do ejakulacije.

            Ima li čudnijih,isfrustriranijih,nikad zadovoljnih,džangrizavih i najstručnijih najvijača na svetu?
            Naravno da nema.Mi smo jedinstveni po mnogo čemu,a najviše po jedenju sopstvenih govana.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Originally posted by Пера Ложач View Post
              Dečko nije želeo više da igra u Srbiji!
              Tako sam čuo da je izkomentarisao,
              i da smo ga pustili zbog mira u kući ili tako nešto.
              Ovo sam čuo više puta, ali ne shvatam da li nije želio da ostane u Srbiji zbog slabog ugovora koji je imao i odlučio da mu je bolje da čeka odlazak u NBA na nekom drugom mjestu za dosta više para ili je nešto drugo u pitanju. Da mu je ponuđen višestruko bolji ugovor od onog koji je imao i objašnjeno da ima dobre šanse da bude starter u EL, možda bi promijenio mišljenje. Zna se kakva je konfuzija u Makabiju posljednjih godina, sezona tamo igrački mu ne garantuje ništa. Osim para, naravno, ali, kao što sam rekao, moglo je i u Zvezdi da mu se ponudi više.
              Ne znam da li je imao neki drugi problem sa životom u Srbiji zbog kog je po svaku cijenu želio da ode?

              Comment


              • Originally posted by quentin View Post
                Ovo sam čuo više puta, ali ne shvatam da li nije želio da ostane u Srbiji zbog slabog ugovora koji je imao i odlučio da mu je bolje da čeka odlazak u NBA na nekom drugom mjestu za dosta više para ili je nešto drugo u pitanju. Da mu je ponuđen višestruko bolji ugovor od onog koji je imao i objašnjeno da ima dobre šanse da bude starter u EL, možda bi promijenio mišljenje. Zna se kakva je konfuzija u Makabiju posljednjih godina, sezona tamo igrački mu ne garantuje ništa. Osim para, naravno, ali, kao što sam rekao, moglo je i u Zvezdi da mu se ponudi više.
                Ne znam da li je imao neki drugi problem sa životom u Srbiji zbog kog je po svaku cijenu želio da ode?
                Bolja plata, organizovanija drzava, plaza.
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Originally posted by quentin View Post
                  Ovo sam čuo više puta, ali ne shvatam da li nije želio da ostane u Srbiji zbog slabog ugovora koji je imao i odlučio da mu je bolje da čeka odlazak u NBA na nekom drugom mjestu za dosta više para ili je nešto drugo u pitanju. Da mu je ponuđen višestruko bolji ugovor od onog koji je imao i objašnjeno da ima dobre šanse da bude starter u EL, možda bi promijenio mišljenje. Zna se kakva je konfuzija u Makabiju posljednjih godina, sezona tamo igrački mu ne garantuje ništa. Osim para, naravno, ali, kao što sam rekao, moglo je i u Zvezdi da mu se ponudi više.
                  Ne znam da li je imao neki drugi problem sa životom u Srbiji zbog kog je po svaku cijenu želio da ode?
                  Znamo zasigurno da smo "mi" imali problem sa njim,jer je pravio razna sranja i rušio i kršio klupsku disciplinu,
                  o kojoj se u javnosti ćutalo.Ali da je cvećka nije.Kažu da je živahniji od Qvinsija.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Ubedjen sam da je glavni razlog taj sto bi mu u Zvezdi plata bila 81k$ a u Makabiju je 400k$.
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • Bolden je krsio klupsku disciplinu, pokrivali su ga dokje igrao za FMP, potpisao je ugovor sa CZV uz opciju da je slobodan u NBA uz 650k. Kada je otisao tamo i proba propala, izjavio je da ni po koju cijenu ne zeli da se vrati u Srbiju, Makabi je tu odavno umjesao prste i aktivirao izlaznu klauzulu. Takvo ponasanje u Zvezdi ne bi proslo a mi oberucke prihvatili pare.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Možda smo zaista ofanzivno potentniji kada se gledaju igrači pojedinačno (na stranu što bih ja preferirao i ove godine sve igrače sa lošije strane tvojih nejednačina). Ali, ovo je timska igra i treba svakom nabrojanom igraču omogućiti da ostvari svoj potencijal, tj. uvesti ga u situaciju na terenu gde može to da eksploatiše. Radonjić je to lepo radio, uglavnom ostavljajući igrače da završavaju iz optimalnih pozicija. Pričam o Radonji iz poslednje sezone i drugog dela one pre toga. Do tada je štucalo u napadu u smislu da nismo uvek imali plan igre, a selekcija šuta je bila prilično upitna. Taj kvalitativni skok se poklapa sa preuzimanjem tima od strane Jovića kao prvog pleja.
                        Šta će Alimpijević da radi ne znam, očekuje ga ogroman posao u svakom smislu te reči. Da li će pokušati sa svačim po malo ili će gurati neku svoju priču, ostaje da se vidi. Kako god, ne verujem da će razmišljati u pravcu koji si naveo, on je to nekoliko puta i izjavio - da neće odstupati od principa jake odbrane, šta više, da će to biti njegov prioritet u Zvezdi.
                        To što imamo više atleticizma ove sezone ne mora da se posmatra a priori kao plus. Cela mudrost je iskoristiti potencijal tima kojeg imaš, a Radonja je najbolje pokazao koliko dobro se može igrati sa skromnim mogućnostima i to je nešto, uz osvojene trofeje naravno, što ga etablira u odličnog trenera. Dakle, Alimpijević ima prioritet da nađe model odbrane koja će omogućavati tu neku tranziciju, trčanje u leđa protivniku, lake poene. Do sada, sa onim ekstremnim iskakanjem kod centralnog pika, to nije bio slučaj. Ostaje da se rezreši pitanje da li je takva vrsta odbrane delotvorna (pričam za EL), ako jeste da se navežba do maksimamuma, ako nije da se menja ili modifikuje.
                        Hteo sam da nastavim diskusiju na ovu temu, jer mi se čini zanimljivom i veoma bitnom kada se priča o tome kakav klub/tim/igru želimo u budućnosti. Veoma uvažavam Radonjića i sve što je postigao, prvenstveno zbog jednog gospodskog pristupa kojim je dokazao da možeš nametnuti autoritet i bez davljenja igrača i zastrašivanja sudija i funkcionera. Takođe je sasvim legitimna i njegova košarkaška filozofija da od odbrane sve počinje i sve završava, ali ja s tim već imam problem, jer mi to vodi u dekadenciju igre, i na duže staze proizvodi veoma ograničene igrače. Košarka je pre svega lepa zbog svoje dinamičnosti, nebrojenog broja načina na koji se mogu postići koševi, igranjem napadačke igre podstiče se kreativnost kod igrača i uvek bih birao da imamo utakmice koje se završavaju rezultatom 90:80 nego na primer 70:55. Ako se pogledaju ovih 16 timova u EL i koji je stil igre dominantan dolazi se do zaključka da samo Olimpijakos i mi forsiramo tu sporiju, negledljiviju odbrambenu košarku, na kraju krajeva ni rezultat nije argument za takvu igru, jer u poslednjih 10 godina su 8 puta EL osvajali timovi koji imaju elitne ofanzivce i forsirali napadačku košarku. Opet podvlačim, to sve ne znači da treba da divljamo u napadu Maccabi style, ali se ovde tretira kao čudo da igrač ima 15ppg, po meni je to pogrešno. Alimpijevića sam gledao prvi put detaljnije u polufinalu protiv Partizana gde je FMP upravo igrao dosta brzo i lepršavo i ne delim mišljenje da će on 100% nastaviti Radonjinim stopama, što je dobro, i treba da da neki svoj pečat i gradi svoje ime na potpuno drugačijim osnovama.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Za Boldena se ovde xy puta reklo da je nedisciplinovan i da ne zeli ostati u Srbiji.
                          Ne razumem zasto i dalje polemika oko toga i pominjanje na ovoj temi.
                          Da bi legao,legao bi,ali smo se rastali na obostrano zadovoljstvo i uzeli sjajnu lovu,a njemu sve najbolje.

                          Comment


                          • I jel ispadamo iz lige?

                            Comment


                            • Originally posted by Mob Barley View Post
                              I jel ispadamo iz lige?
                              Vrlo verovatno

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                ....dolazi se do zaključka da samo Olimpijakos i mi forsiramo tu sporiju, negledljiviju odbrambenu košarku, na kraju krajeva ni rezultat nije argument za takvu igru, jer u poslednjih 10 godina su 8 puta EL osvajali timovi koji imaju elitne ofanzivce i forsirali napadačku košarku. ....
                                Da bi igrali toliko ofanzivno u EL morali bi da imamo i barem 3 puta veći budžet.
                                Jer nijedan ofanzivni igrač koji nosi razliku nije ispod 1 M € !
                                Za ofanzivnu igru koja vodi ne F4 trebaš imati barem 4 stranca na minimum 3 000 000 evra.
                                TAko da jedino nekom difens tehnikom možemo nešto pokušati u EL sa ovakvim budžetom !

                                Comment

                                Working...
                                X