Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde svi pricaju o odbrani koja mene najmanje brine i koja ce se vremenom dovesti u red jer kvalitetnog matarijala u timu za nju ima previse i bice ona ne samo dobra vec izvrsna. Mene brine kako ce ti igraci uspeti na mecevima evro lige da postignu vise od 60 koseva, vecina je napadacki isuvise impotentna, sem Rocestija u ostale se tesko mozemo pouzdati narocito u neku konstantnost, sada je tek jasno zasto je Feladin imao relativno skromnu minutazu i ucinak u Panatenaikosu.
    Last edited by ikaluka; 26-09-17, 20:08.

    Comment


    • Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Aj stvarno da prestane prica o Gosu, na svakoj trecoj stranici diskusija o njemu. Ima Partizanova tema, a za plakanje i kukanje bi bilo ok da se saceka da doticni odigra barem polusezonu ili za pocetak 1 zvanicnu utakmicu. Da ne spominjem da je maltene 90 posto forumasa smatralo da nam treba bolji igrac od njega pre nego sto je dosao.

        Comment


        • idemo matoriiii!!!

          The Sacramento Kings today signed guard Marcus Williams, according to General Manager Vlade Divac. Per team policy, terms of the agreement were not disclosed.

          Entering his twelfth professional season, the 6-3, 209-pound guard was selected 22nd overall in the 2006 NBA Draft by New Jersey as a junior out of Connecticut. The Husky standout earned NBA Second Team All-Rookie accolades after accruing averages of 6.8 points (.395 FG%, .282 3pt%, .847 FT%), 2.1 rebounds, 3.3 assists and 16.6 minutes per game in 79 contests (two starts) for the Nets, including an invitation to the Rookie Challenge at the 2007 NBA All-Star Weekend. Williams also suited up for the Golden State Warriors (2008-09) and Memphis Grizzlies (2009-10) before embarking on a playing career overseas.

          Williams’ career features stops in the Puerto Rican League (BSN), where he garnered All-BSN First-Team honors in 2009 and a successful stint in Russia with Enisey Krasnoyarsk, helping guide his team to the playoffs for the first time in PBL history. His international resume includes experience playing in China (Jiangsu Dragons), Spain (Unicaja Malaga) and Serbia (Crvena Zvezda).

          The Big East Conference Most Improved Player in 2004-05, Williams posted 9.6 points and 7.8 assists per contest before leading Connecticut to the Elite 8 as a junior en route to averaging 20.0 points (.520 FG%, .560 3pt%, .960 FT%) to accompany 8.8 assists in the NCAA Tournament.
          Last edited by NateHuffman; 26-09-17, 20:26.

          Comment


          • Najvaznija kosarkaska vest ovog meseca. Izmislioc kosarke je ponovo u NBA. Uzivaj brate Marcuse.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              kakve to veze ima sa ovim topikom?

              sprdao sam se

              Comment


              • Jeste off ali moram ovde.
                Kronose zaista nekorektno od tebe sto si banovao ljude bez bilo kakvog razloga.
                Nema potrebe za pokazivanjem neke sile.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  kakve to veze ima sa ovim topikom?


                  upravo
                  a ne treba zanemariti ni djenkin nocni rad i borbu protiv kriminala na ulicama beograda
                  jeste imao onaj plast i masku, ali svi dobro znamo da je to nas djenka

                  Comment


                  • Sprdanje na stranu, ono što je pružao Đenka u našem timu ne mogu da pokrpe ni tri Feldaina. I uopšte ne pričam o košgeterskom učinku.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • desi Laki

                      kako ti se cini nova Zvezda buraz?

                      Comment


                      • Tu sam ;)

                        Ne baš preterano, na žalost. Uglavnom iz razloga što imamo previše igrača na zalasku karijere, a uz to smo očajno koncepcijski posložili tim, moraće u hodu da se menja.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Svaka cast za Markusa. Bas deluje da se stesao. Samo ne znam da li je na godinu dana ugovor... Samo da nije dok traje trening kamp. M-Will doktor.

                          Ljudi,ja stvarno ne znam cemu ta stalna poredjenja ovih igraca sa proslogodisnjim.
                          Shvatite vec jednom da je ovo novi tim,novi kostur tek treba da se napravi,dosao je novi trener. Polako.
                          Videcemo kako ce sve to izgledati. U subotu igramo protiv Mornara. Cujem da je pionir zauzet,pa ce se verovatno igrati u zelezniku.
                          Na turniru u Grckoj se videlo da ekipa ima potencijal,ali su mnogi dosta pogubljeni,pogotovo u odbrani. Potrebno je vreme da legne sve,a koliko znam ABA je prioritet,a play off ce tamo negde u aprilu,tako da polako. U EL sta se uradi.
                          Ja iskreno do nove godine ocekujem dopunu u rosteru sa jednim amerom na poziciji 4.
                          U EL po meni 10-tak pobeda bi bio neki maksimum i veliki uspeh za ovaj tim koji se gradi.
                          Last edited by Jimi22; 27-09-17, 01:03.

                          Comment


                          • Nemamo više ni Djenku ni Jovića, a ni uigranost onog tima. Nikakve veze stalno ih uporedjivati. Nikad ovaj tim neće biti dobar ako ga stalno poredimo sa onom izuzetnom sezonom, niti je ono jedini način na koji možemo igrati. Alimpije je tek došao kao i većina igrača, neka isprobaju šta najviše leži ovom timu.

                            Comment


                            • Kao sto vec napisah ono sto mene malo brine je to sto smo od izrazito mladog tima dosli do toga da cemo razigravati samo lesora od mladih a da ce nosioci biti rocesti, feldin, milko, pero... kao da je neko na pola prelaznog roka promenio filozofiju i doveo sta se wovesti moze. Nisam protiv rocestija ali mi se cini da ni on ni pero nisu bili ni u kakvim planovima nego su jednostavno iskrsli.
                              Ne secam se bas puno veteranskih ekipa da su imale uspeha u EL. Zna se sta je nama donosilo uspeh. Mladost, energija, odbrana i stranci zeljni dokazivanja.
                              S druge strane mi kao tim sa amaterskim finansiranjem moramo i prodati nekog sledece godine. Kako stvari stoje to moze biti samo lesor.

                              Comment


                              • [QUOTE=Ica;1717445]Rochestie > Jović, Feldeine > Jenkins, Lessort > Kuzmić, Bjelica na 4 > Mitrović.........ŠALITE SE?

                                Ne mozete tek tako uporedjivati igrace...Lessort i Kuzmic ...dupe i oko ljudi moji ,Feldine treba krv da propisa da bi dao deo onoga sto nam je Djenka dao u napadu a i u odbrani ....Ročesti je bolji od Jovića samo u šutu i nista vise ...Bjelica jeste kompletniji od Mitra ali Mitar bi nam svakako dobro dosao ove godine umesto j&J ....

                                suma sumarum ...poredjenje ne vredi,ovo je nova ekipa novi neiskusan trener poscetnik i to nam je sto nam je ....[/QUOTE
                                Ajde ponovo procitaj to na sta odgovaras pa se javi da komentarises. Da ti malo pomognem - pisalo se o ofanzivi

                                Comment

                                Working...
                                X