Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi tih famoznih 15ppg u Evroligi moze da ti da sacica ljudi realno, pogotovu konstantno. Ja nisam nikada ni ocekivao da on tako da nesto trpa redovno. Zvezda ce zbog toga sto nikada ne moze da dovede extra kvalitet uvek imati lepo rasporedjen broj poena po igracima, osim ako neki domaci talenat ne podivlja.

    Ja mislim da on u sebi ima odlicnu odbranu, 10-11 poena 2.5-3ast i par skokova i to sve bez gluposti za nekih 22-25min na terenu. Ja mislim da je Feldeine to u svojoj najboljoj verziji. Rochestie ce nam biti glavni strelac, to se vec vidi. Kako ce to da se prenese na samu igru i pobede, to cemo tek videti, ali sam nekog ranog misljenja da bi trebalo razmisliti da on i Feldeine nisu uvek zajedno na terenu, i da Feldeine doda malo sa Radicevicem i drugim unitom...

    Comment


    • Ja mislim da će ovo biti prva petorka :
      Rocesti
      Lazić
      Dangubic
      Bjelica
      Lesor
      Gde će naravno Rocesti voditi glavnu reč u napadu, vrteti pik sa Lesorom, itd... Bjelica malo da zida protivnicke četvorke, eventualno trojka neka, Danga u kontri.
      Druga petorka :
      Radicevic,
      Feldin
      Dobric
      ?
      Antić
      Imamo i drugu petorku koja može ofanzivno da doprinese, preko Feldina,, Antica, Dobrica. Ovde moze da dodje do promene plana, pošto Janković ništa ne pokazuje. Možda ćemo da krpimo, da Bjelica igra cetvorku kad je Pero 5, pa da izađe Bjelica udje Lesor opet ili Jovanović, a Pero na 4. Dok se ne nađe rešenje ili Janković ne proigra. Sve u svemu, napad i te kako ima potencijala, obe petorke. Za napad ne brinem, to će da dodje na svoje. Odbrana je veći problem, zaštita obruca, defanzivni skok, i vrlo lako nam puca odbrana. Ali I za to treba malo vremena, i to će da dodje na svoje. Bez brige, za ABA ligu smo GSW, u El šta uradimo

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Pazi tih famoznih 15ppg u Evroligi moze da ti da sacica ljudi realno, pogotovu konstantno. Ja nisam nikada ni ocekivao da on tako da nesto trpa redovno. Zvezda ce zbog toga sto nikada ne moze da dovede extra kvalitet uvek imati lepo rasporedjen broj poena po igracima, osim ako neki domaci talenat ne podivlja.

        Ja mislim da on u sebi ima odlicnu odbranu, 10-11 poena 2.5-3ast i par skokova i to sve bez gluposti za nekih 22-25min na terenu. Ja mislim da je Feldeine to u svojoj najboljoj verziji. Rochestie ce nam biti glavni strelac, to se vec vidi. Kako ce to da se prenese na samu igru i pobede, to cemo tek videti, ali sam nekog ranog misljenja da bi trebalo razmisliti da on i Feldeine nisu uvek zajedno na terenu, i da Feldeine doda malo sa Radicevicem i drugim unitom...
        slazem se. ja ocekujem i da jovanovic i jankovic izgledaju mnogo bolje u paru sa lesorom ili perom recimo, a ne uvek iskljucivo njih dvojca u petorci.

        Comment


        • Nema sanse da Feldin ne bude u prvoj petorci. Ne zato sto je to bitno, vec zato sto je projektovan kao nosilac i sto je verovatno imao odredjena ocekivanja prilikom potpisivanja ugovora, koja su mu svesno probudjena. Sve to bi moglo dovesti do nezadovoljstva a to nikom ne treba.

          Comment


          • Originally posted by kokodakalo1 View Post
            Nema sanse da Feldin ne bude u prvoj petorci. Ne zato sto je to bitno, vec zato sto je projektovan kao nosilac i sto je verovatno imao odredjena ocekivanja prilikom potpisivanja ugovora, koja su mu svesno probudjena. Sve to bi moglo dovesti do nezadovoljstva a to nikom ne treba.
            Garantovanog nema,kvalitet presudjuje ko će igrati

            Comment


            • Kakvi su nam penzioneri,manekeni i kilosteri u ekipi sva je prilika da ce Milija,Pukl,Koljensic odredjivati ko ce da igra.U svakom slucaju DJoko trlja ruke,a o Novici no koment.

              Comment


              • Feldin sasvim dobro moze da odigra sekundarnog pleja,, ali on je doveden da utrpa svojih 15 i više poena i ti će da odradi, prosto karijera govori iz njega. Pokretniji i nizi centri ce nam praviti probleme neko vreme dok se ne uigraju momci sa koledza i shvate Evro košarku, Pero mote da odbrani jače i dominantne centre.

                Comment


                • Svaki iole pismeniji trener ce eksploatisati fizicki hendikep kod Feldina i narocito Rocestia.Sa ovako sklopljenim timom to nece niko zivi sakriti u odbrani.Mnogo bi manje boleli porazi sa ona dva tri momka sto su prosledjena u Zeleznik,umesto ovih na izdisaju stranaca.Pravda za Capina i Malinu,Stimca,Raska,Tadiju...

                  Comment


                  • Idi gledaj FMP...mislim, sta reci na ove komentare...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Nisam hteo da te vredjam,samo sam izneo svoje misljenje.

                      Comment


                      • Misljenje je kao dupe......Sad ne valjaju ni Rocesti i Feldin nego smo trebali u EL sa Radanovim i Borisom...ma jasta...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • 15ppg prosečno u El? To može da isporuči samo top 10 El igrača! Mi takve igrače nismo imali do sada a sada pogotovo!

                          Comment


                          • Slazem se da e to jaka cifra, ali nije da nismo imali.
                            Boban marjanovic 16.6ppg
                            http://www.euroleague.net/competitio...G#!careerstats

                            Comment


                            • Prošle godine je Simonović je bio 16-ti na listi poentera sa 12.6, a na 40 minuta 18.86

                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Svaki iole pismeniji trener ce eksploatisati fizicki hendikep kod Feldina i narocito Rocestia.Sa ovako sklopljenim timom to nece niko zivi sakriti u odbrani.Mnogo bi manje boleli porazi sa ona dva tri momka sto su prosledjena u Zeleznik,umesto ovih na izdisaju stranaca.Pravda za Capina i Malinu,Stimca,Raska,Tadiju...
                                ovo sa Malinom i bez razmaka nakon tačke i zareza je prilično jaka fora...zabavnog je karaktera.
                                Last edited by Wingwalker; 25-09-17, 23:58.

                                Comment

                                Working...
                                X