Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Kako smo izgledali protiv lokosa na skoku?
    Bjelica i Lesort su imali desetak skokova, to je bilo primetno sa tribina, ok mada je recimo tu prelomio Rocesti i Feldin koji je baš bio dobar, a nekoliko dana kasnije već se proteruje i sumnja.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Kako smo izgledali protiv lokosa na skoku?
      Otprilike ovako. Janković skoči na loptu, ugleda objektiv fotoreportera, ispozira za instagram, naleti Lesor i pokupi mu loptu.

      Comment


      • Otprilike egal, uhvatili su nam dosta ofanzivnih skokova, i mi smo njima, ali je ključna razlika bila u doprinosu Feldeina i Rochestie-ja, i ličila je na pravu takmičarsku utakmicu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nije se za Jankovića očekivalo da bude prva četvorka, on i Jovanović su projektovani za backup na svojim pozicijama, umesto Pere se očekivala neka in form četvorka i njegov dolazak je dosta toga poremetio i Bjelica je pomeren na 4. Drugo, za klub koji igra najkvalitetnije evropsko takmičenje je previše da uključuje čak tri igrača iz FMP pogona, pogledajte rostere ostalih evroligaških klubova i nađite mi još jedan klub koji je uradio nešto slično. Izjava koju je dao Alimpijević nakon utakmice sa Olimpijakosom da nismo igrali pod punim gasom deluje kao istinita, jer ko god je gledao utakmicu sa Lokomotivom i ove dve utakmice mogao je da primeti razliku u pristupu igri. Ostaje da se nadamo da je Alimpijeviću zaista bio prioritet da isprobava neke svoje taktičke zamisli i da je rezultat bio u drugom planu i da će naša dva glavna igrača Rochestie i Feldeine dati puni doprinos kad počne takmičarska sezona.
          Ti druze sve masis. FMP trojac je u 15 ..npr Real ima Yustu,Radoncica I Doncica I to su ga stavili kad je imao 17 g..pogledaj Zalgiris..pogledaj Barsu na ovim friendly utakmicama..Ovi momci su bili sampioni evrope..u repkama...Ima tu jos primere..Dobro pogledaj prvih 15 svih timova ai Fenera isto...

          Drugo,nismo dalisve of sebe a Olympijakos jeste, Uniks jeste? Naravno d aniko tu nista nije dao maksimalno bilo bi I ludo da jeste.

          Mozda jedan of dvojica JJ da budu back up ali oba, to je previse kao sto se vidi, tako da oni po meni nisu imali pojma na sta oni lice a po najmanje Alimpijevic...

          Cekati last cut I kupiti centra I to je to..Sve ostalo je sala..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nama treba četvorka a ne petica. Neko tipa Nikolsa.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ti druze sve masis. FMP trojac je u 15 ..npr Real ima Yustu,Radoncica I Doncica I to su ga stavili kad je imao 17 g..pogledaj Zalgiris..pogledaj Barsu na ovim friendly utakmicama..Ovi momci su bili sampioni evrope..u repkama...Ima tu jos primere..Dobro pogledaj prvih 15 svih timova ai Fenera isto...

              Drugo,nismo dalisve of sebe a Olympijakos jeste, Uniks jeste? Naravno d aniko tu nista nije dao maksimalno bilo bi I ludo da jeste.

              Mozda jedan of dvojica JJ da budu back up ali oba, to je previse kao sto se vidi, tako da oni po meni nisu imali pojma na sta oni lice a po najmanje Alimpijevic...

              Cekati last cut I kupiti centra I to je to..Sve ostalo je sala..
              Čekaj, ti upoređuješ uključivanje top prospekata iz cele Evrope od 18-20 godina u prvi tim Reala, sa našim, diskutabilno, top3 FMP-a??? Ne verujem da si ozbiljan kad to tvrdiš.
              I opet, dvojac JJ nije predviđen za prve opcije na 4 i 5, na 5 je već doveden Lessort, na 4 se razmišljalo o Boriši jedno vreme, još kad su obojica već stigli, a kad se odustalo od njega razmatrale su se alternative i došlo se do Pere, i Bjelicinom prebacivanju na 4.
              Za ovu angažovanost u igri je pričao sam Alimpijević, da li da sakrije nedostatke u igri ili je zaista nešto isprobavao vreme će pokazati.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Mozda i nije lose sto smo ovako prosli. Malo realnosti nije na odmet. Pre dv nedelje su neki pricali da imamo tim za final four ili makar jaci od proslogodisnjeg sto je notorna glupost i neistina. Strpljenja i mozda koja korekcija u rosteru i bice to ok.
                Treba biti realan. Ovo je tim u nastajanju. Ozbiljno evroligasko iskustvo ovde imaju samo rocesti i pero. Feldin svega dve godine od koje je u drugoj bio bekap, bjelica je celu karijeru bekap.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Kako smo izgledali protiv lokosa na skoku?
                  Ne mnogo drugacije u odnosu na ove dve utakmice.Isto je bilo po 3-4 napada u nizu.Jedino sto je bilo vise energije i kreativnosti u napadu pa rezultat nije istrpeo

                  Comment


                  • na koliko smo potpisali lesora?

                    Comment


                    • Originally posted by ivica14 View Post
                      na koliko smo potpisali lesora?
                      3 god valjda

                      Comment


                      • Druze to su nasa deca, mi imamo to I nemamo ne znam koga. Igraci Fenera, Zalgirisa ladi nisu nista bolje..Oni su u 15 I to je to...imaju 21 godinu,22 Ne znam kad ode ova garniture koga mislis da cemo dovesti kao domace igrace...

                        JJ tandem je trebao u FMP prvo da se navikne na kosarku pa onda ovde da predju po meni bar..Momcima treba vreme I lopta u rukama a to ovde ce tesko imati...Tamo ce imati prostora pa mozda I postanu igraci...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • gledam sad snimak postoo sinoc nisam, najveci problem su kad su j&j tandem zajedno u igri plus keselj mnogo lose tada skacemo a u napadu jos gore...j&j tandem po svom nekom skromnom misljenju ima prostora za napredak, ali trenutno nisu nivo el...za godinu, dve mozda...Dok keselj, pa ne znam,sam je izjavio da ce se boriti,posto i sam zna da vise nije nivo ni ec, ali cak ni borbenost ne vidim od njeg...to je bas fejl po meni...beli ko beli isto kao i prosle godine, mada sad vise uzima loptu i resava, a nije taj tip igraca gde ce on resavati...mislim da se ceka NBA cut da se dovede jos jedan 4/5...za rochestija i feldina prosto ne brinem jer su to dokazani el igraci...Najveci znak pitanja sta ce biti sa dangubom, evo ga covek ako se ne varam 3 sezona u czv, on prosto ne napreduje i ako ovako nastavi bojim se da su to njegovi limiti...
                          Last edited by ivica14; 25-09-17, 13:05.

                          Comment




                          • Evo statistike sa sinocne utakmice, ako nekog uopste zanima.

                            Comment


                            • A zasto nas ne bi zanimalo? Sta smo to digli ruke od ekipe a da sezona nije ni pocela?
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                3 god valjda
                                Ako ovako nastavi, ode on na kraju godine.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X