Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cantu i Fuenlabrada

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Cantu i Fuenlabrada
      Samo cekam dan kad ces biti trajno banovan jer si ili ozbiljan trol ili ozbiljno ne vladas materijom zvanom kosarka. Ne toliko vezano za ovo koliko konkretno na tvoje postojanje i nacin pisanja na ovom forumu.

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        http://sport.blic.rs/kosarka/evropsk...fenera/zx4nqxp

        Ovako je bilo pre dve godine, i pljuvačine do kolena.
        Posle promenili nekolko igrača.....
        Naravno, sve opšte poznato kao i pljuvanje trenera u Pioniru, ali dobro sačekaćemo i hvalospeve kad krenu pobede.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Samo cekam dan kad ces biti trajno banovan jer si ili ozbiljan trol ili ozbiljno ne vladas materijom zvanom kosarka. Ne toliko vezano za ovo koliko konkretno na tvoje postojanje i nacin pisanja na ovom forumu.
          Pravo na misljenje imaju svi na forumu dok god ga ne zloupotrebe. Sa druge strane, pravo na teranje forumasa imaju moderatori i administratori, sto ti nisi i smatraj ovo poslednjim upozorenjem.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Pravo na misljenje imaju svi na forumu dok god ga ne zloupotrebe. Sa druge strane, pravo na teranje forumasa imaju moderatori i administratori, sto ti nisi i smatraj ovo poslednjim upozorenjem.
            Ne moze smajli da bude misljenje...

            Comment


            • Da rezimiramo. Feldeine je dobar košarkaš, ali još uvek nije pokazao šta ume kod nas, a pokazaće. Ako ne pokaže, biće mekelovan, šilbovan, itd. Nadam se da do tog scenarija neće doći i da će uigravanjem tima, a i privikavanjem trenera da vodi utakmice koje su iznad ABA i SL, sve doći na svoje mesto. A Bjelica neka ide.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pravo na misljenje imaju svi na forumu dok god ga ne zloupotrebe. Sa druge strane, pravo na teranje forumasa imaju moderatori i administratori, sto ti nisi i smatraj ovo poslednjim upozorenjem.
                Nigde ne vidim teranje vec cekanje. Nisam ikome rekao "banujte čoveka" vec iznosim svoje mišljenje, a moderator nisam i nikad u zivotu ne bih bio. Prvobitan vid postojanja na forumu je mnogo interesantniji, hoce ljudi nekad da se promene bez veze.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Nigde ne vidim teranje vec cekanje. Nisam ikome rekao "banujte čoveka" vec iznosim svoje mišljenje, a moderator nisam i nikad u zivotu ne bih bio. Prvobitan vid postojanja na forumu je mnogo interesantniji, hoce ljudi nekad da se promene bez veze.
                  Druže, ako neko ima mišljenje, koje se ne poklapa sa tvojim, to ne znači automatski da je taj košarkaški duduk i neznalica, ili trol, kako ga ti nazivaš. Bilo bi previše glupo i dosadno, kada bismo svi razmišljali isto. Forum i služi tome da svako iznese svoje mišljenje. Npr, ja takođe mislim da dobra statistika u ekipama kao što je Kantu ili Fuenlabrada, ne pokazuje pravu sliku o nekom igraču. Iskreno, ja Feldeine-a nisam gledao u tim timovima, ali jesam u Panatinaikosu i tamo je zaista bio dobar, iako proseci nisu bili nešto posebno. Po meni. Mislim da će biti od izuzetne koristi i u službi tima. Ovo što smo videli na prethodne dve utakmice, nije pravi pokazatelj, jer su utakmice bile pravi hrkljuš, neuigrani smo, igrala se divlja košarka. Uniks nije bolji od nas, ali su pobedili i bili bolji u toj utakmici, najviše zahvaljujući našim glupostima.

                  Comment


                  • Ponavljam, misljenje o forumasu Ici nije izneseno toliko zbog Kantua, Fuenlabrade i ne znam ja kog kluba, nije ni bitno na kraju krajeva. Mislio sam na celokupno pisanje od kada pratim ovaj forum.

                    Comment


                    • Negde se mora poceti, da je bolji igrac kod nas ne bi ni dosao vec peglao u nrp Realu ili Olliju za sedmocifrene iznose.

                      Elem, on ce imati 10-15 poena u proseku, plus ce imati skokove i odigrati svoje u odbrani. Nama je najveci problem taj jedan pod kosem, jer ocigledno da J&J nisu u stanju da igraju ozbijan basket jos neko vreme, a Antic realno ne moze vise od 15 minuta po tekmi.

                      Comment


                      • Mozda je i bolje da odmah s pocetka bude evidentan nedostatak krila/krilnog centra, pa da se brze reaguje. Znam da je zamisao da se saceka famozni last cut i da se reaguje kad i ako bude potrebe. Sa ovakvom formom Keselja i Jankovica nema sta da se prica o potrebi za jos jednim igracem. Ono sto Jankovic radi u (ne)preuzimanju i timskoj odbrani je fascinantno. Ne znam da li sam gledao toliku pogubljenost u vremenu i prostoru.
                        Bice sve ok za 2 ili 3 meseca, you'll see.
                        Last edited by Dubiozni goblin; 25-09-17, 10:13.

                        Comment


                        • Ako Janković nastavi sa ovakvim mekanim partijama, žaliće se za Borišom. Prošle godine, kada se govorkalo u Jankoviću, nije ni bio u kombinaciji za dolazak, niti u mislima Radonjiću, jer je Dejo video njegove mogućnosti, naročito u odbrani. Ja sam se oduševio njegovim napadačkim arsenalom, jer je sa 211 visine i mekanom rukom, izuzetno opasan u šutu i teško ga je braniti. Pomislio sam "eto nama Novickog". Međutim, jedno su Havaji, a drugo ozbiljna EL košarka. Opet treba sačekati da vidimo kako će napredovati i privikavati se na evropsku košarku. Ne sumnjam ja da će se Rochestie i Lessort uigrati i vrteti pik, plašim se toga što nemamo snagu u reketu i skok. Iz drugog-trećeg napada su nas napunili Oly i Uniks.

                          Comment


                          • Jedva čekam takmičarske utakmice pa da vidimo baš tog Jankovića. Od njega se očekivalo da bude prva četvorka, a ovo ispade Boriša duplo bolji. Nadam se da će se brzo adaptirati i demantovati nas jer nije ni jeftin a tu smo najtanji.

                            Comment


                            • Nije se za Jankovića očekivalo da bude prva četvorka, on i Jovanović su projektovani za backup na svojim pozicijama, umesto Pere se očekivala neka in form četvorka i njegov dolazak je dosta toga poremetio i Bjelica je pomeren na 4. Drugo, za klub koji igra najkvalitetnije evropsko takmičenje je previše da uključuje čak tri igrača iz FMP pogona, pogledajte rostere ostalih evroligaških klubova i nađite mi još jedan klub koji je uradio nešto slično. Izjava koju je dao Alimpijević nakon utakmice sa Olimpijakosom da nismo igrali pod punim gasom deluje kao istinita, jer ko god je gledao utakmicu sa Lokomotivom i ove dve utakmice mogao je da primeti razliku u pristupu igri. Ostaje da se nadamo da je Alimpijeviću zaista bio prioritet da isprobava neke svoje taktičke zamisli i da je rezultat bio u drugom planu i da će naša dva glavna igrača Rochestie i Feldeine dati puni doprinos kad počne takmičarska sezona.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kako smo izgledali protiv lokosa na skoku?

                                Comment

                                Working...
                                X