Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ništa drugo, makar smo mogli da vidimo kako izgleda kad se Gazda igra GM-a
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ako ništa drugo, makar smo mogli da vidimo kako izgleda kad se Gazda igra GM-a
      Sve bi to bilo mnogo bolje da je pratio NBA, NCAA i razvojnu ligu ... gleda samo ono što počinje posle dnevnika.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • [QUOTE=madafaka73;1716291]Prvo, trebali bi da otvorimo temu LIVE i da tamo komentarišemo.
        Drugo, pošto Bogija nema, a kronosa to ne zanima, da kažem bar ja nešto - smanjite prepucavanja stavovima koji idu u ekstreme. Jer i jedni i drugi grešite. Ili, ako vam je lakše, ni jedni ni drugi niste do kraja u pravu.

        ......
        Zanima me, nego izas... ovaj ispisaste 30 strana za vece - valja sve to procitati.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Ovo je poprilično smehotresno, dečko je bio nosilac u nekim klubovima čije ime ne umem da izgovorim a lokaciju ne bih umeo da nađem pa da mi život od toga zavisi?

          Pod "ozbiljna košarka" pogledati učinak kod Zelenih.



          Ročestija na godinu, Gosa ako je opcija bila dve ili više godina, bez stotinke sekunde dileme.
          Prva godina u PAO kod Saleta, Feldeine je bio prvi strelac ekipe (mozda drugi, ne secam se) i osnova tog tima. Druga stvar sto je posle marginalizovan. Drugo nisu to sve ocaj ekipe, pa przio je u Fuenlabradi u najjacoj ligi na kontinentu. Covek je maltene celu karijeru nosioc, osim te zadnje sezone u PAO...

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Moze jedno pitanje onda, da li je moguce izneti stav o buducnosti sezone na osnovu pripremnih utakmica, i da li si gledao Real protiv Kanarije pre neki dan, misliš li da njihovi navijaci sad teraju Kampaca ili Rejesa i nazivaju ga bivšim košarkašem. Navijači jesu nezahvalni i baš zato što se mnogo toga preguralo od makabizacije jednog tima do titula iz auta ovo što sada imamo je sistem i klub koji se izdrzava od transfera , evrope i marketinga isključivo kao i od svojih navijača.

            http://sport.blic.rs/kosarka/evropsk...fenera/zx4nqxp

            Ovako je bilo pre dve godine, i pljuvačine do kolena.
            Posle promenili nekolko igrača.....

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Ako ništa drugo, makar smo mogli da vidimo kako izgleda kad se Gazda igra GM-a [emoji3]
              Laki jbg ovo je recenica koja moze da ima smisla u maju, a u septembru 2017. je onako..

              Comment


              • Ima smisla i te kako. Nikad nismo imali ovako nakaradno posložen tim.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Druze Laki, ako su tebi (a ipak verujem da nisu, nego je u pitanju tvoje klasicno ocrnjavanje svega i svacega) klubovi kao Fuenlabrada i Kantu nepoznati ili ne znas da ih izgovoris onda je do tebe, a ne do Feldina, Pere ili Mike.

                  Comment


                  • Originally posted by Пера Ложач View Post
                    http://sport.blic.rs/kosarka/evropsk...fenera/zx4nqxp

                    Ovako je bilo pre dve godine, i pljuvačine do kolena.
                    Posle promenili nekolko igrača.....
                    Naravučenije, pljujte igrače i stručni štab, da bismo doveli nešto što valja.

                    Comment



                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post

                        Ojha cigansturo nasa!
                        Kad tebe vidim na Zvezdinim temama, odmah mi je toplo kraj srca!

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Druze Laki, ako su tebi (a ipak verujem da nisu, nego je u pitanju tvoje klasicno ocrnjavanje svega i svacega) klubovi kao Fuenlabrada i Kantu nepoznati ili ne znas da ih izgovoris onda je do tebe, a ne do Feldina, Pere ili Mike.
                          Feldin neće biti nosilac,jednostavno nije takva vrsta igrača, Ročesti je mnogo bliži tome

                          Comment


                          • [QUOTE=kronostime;1716630]
                            Originally posted by madafaka73 View Post
                            Prvo, trebali bi da otvorimo temu LIVE i da tamo komentarišemo.

                            Zanima me, nego izas... ovaj ispisaste 30 strana za vece - valja sve to procitati.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Druze Laki, ako su tebi (a ipak verujem da nisu, nego je u pitanju tvoje klasicno ocrnjavanje svega i svacega) klubovi kao Fuenlabrada i Kantu nepoznati ili ne znas da ih izgovoris onda je do tebe, a ne do Feldina, Pere ili Mike.
                              Druže Gobline, taj Kantu je nešto značio u košarci dok sam bio mlad, a Fuenlabradi je najveći uspeh osvajanje druge lige.

                              Tako da bih ipak pogledao učinak gde sam i pomenuo, tamo gde se računa.

                              I da ne bude zabune, nek on ubacuje 15tak poena kad i gde bude trebalo, ja prezadovoljan.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Na vreme smo dobili po ušima od ozbiljno jake epije Oly i od tek iznadprosecne ekipe Uniksa! Pravo vreme za prst na čelo Alimpijeviću!

                                Comment

                                Working...
                                X