Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Uspeli smo da osvojimo četvrto mesto na ovom prestižnom turniru.
    Brate gleda se dabl-dabl ucinak. Jebes ostalo, sve su to nevazne sitnice Jos me njegova forumska rodbina ovde po inboxu ganja hahhhaa A da zaboravio sam i 2 od 7 iz igre, i to je tesko imati...
    Last edited by MannyCalavera; 24-09-17, 17:57.

    Comment


    • Biće sve ovo mnogo bolje vremenom, samo malo strpljenja.
      Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

      Comment


      • Boze daj mi snage da izdrzim Bjelicu. Postacu Ravaneli zbog njega.

        Comment


        • Originally posted by Reginald Cousins View Post
          Biće sve ovo mnogo bolje vremenom, samo malo strpljenja.
          Kakvo bre strpljenje....daj Barovica, Nikolica, Gosa, Prepelica i naravno Pulena....i rasteruj ove neznalice sto pre...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Najmanji je problem Bjelica da budem iskren. Ima pravo momak..Problem je trener I sto nam Keselj igra po 20-30min...Menadzerski tim smo postali..ako nismo I bili pre ovoga...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Talični Tom View Post
              Ali najjači su komentari pojedinih posle jakih provera protiv Vršca i ostalih amatera,tipa,
              igračemo napadačku košarku,sa više akcija,specijala,kurca,palca....a mi ne možemo jebenu
              smislenu akciju da odigramo,silujemo do besvesti,bez naznaka bilo kakve igre,o odbrani da ne
              govorim.Rupa milion,iskakanja besmislenih takođe,otvorenih šuteva za protivnika isti broj.

              Alimpije mi ne uliva poverenje.Mesec i po dana se radilo da bi ovde videli jedno veliko NIŠTA!
              Izgleda da je moguće da scenario Lazića od re par godina se ponovi i ove.Čemerno odigran turnir
              bez ikakvih naznaka neke igre,sistema ili nečeg sličnog.
              Glavne violine Bjelkan i Kešelj.Da te srce i duša zabole i oči od gledanja.
              Da, u pravi si da smo osvojili ovaj turnir a onda bili 5 Ti u Aba ligi e to bi vec bio uspeh. Kako ti ne uliva poverenje trener bez iedne takmicarske utakmice?,Molim te objasni mi, dajte ljudi vise re smene trenera navijaca i slicno, Real pre neki dan izgubi od Gran Kanarije i to za trofej pa Lasa niko ne smenjuje a Real nije licio ni na sta, ko je gledao zna o cemu pricam.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Najmanji je problem Bjelica da budem iskren. Ima pravo momak..Problem je trener I sto nam Keselj igra po 20-30min...Menadzerski tim smo postali..ako nismo I bili pre ovoga...
                Bjelica kao drugi centar i sl. nije problem. I njegovih 15 minuta u small ballu su korisni i nisu problem. Bjelica kao main igrac, starter i glavni realizator u napadu je totalni kanal za ekipu. Kao Partizan prosle godine s Novicom i Bircevicem. Mozes ti da das i Apicu 30 minuta i 10+ suteva svaku tekmu i on ce da ti da neke brojke. Na sta ce da ti lici ekipa i kako ce sve da te trpaju, to je nesto drugo. To je cela poenta za Bjelicu...

                Comment


                • Je... turnir i četvrto mesto. Gledam ovo kao trening-utakmicu pa mi nije baš jasno. Evo ako je Kešelju dao šansu da se pokaže pa sad može na kraj klupe, što ovoliko forsiranje preko Bjelice, gde su neke akcije. Kakva je ovo odbrana, što se ovako postavljaju i kreću itd. Itd.

                  Comment


                  • E da pojedinci pamte Luku Drcu i Vujadina Subotica a pljuju ovakav tim, i to svako leto sve isto.

                    Comment


                    • Jedna jako lepa utakmica, leprsava igra na obe strane.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Kakvo bre strpljenje....daj Barovica, Nikolica, Gosa, Prepelica i naravno Pulena....i rasteruj ove neznalice sto pre...
                        Da, da i Alimpije leming, odbrojavanje dana do kraja ugovora i ostalo.
                        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Da, u pravi si da smo osvojili ovaj turnir a onda bili 5 Ti u Aba ligi e to bi vec bio uspeh. Kako ti ne uliva poverenje trener bez iedne takmicarske utakmice?,Molim te objasni mi, dajte ljudi vise re smene trenera navijaca i slicno, Real pre neki dan izgubi od Gran Kanarije i to za trofej pa Lasa niko ne smenjuje a Real nije licio ni na sta, ko je gledao zna o cemu pricam.
                          Slazem se of reci do reci sa tobom. Samo kazem da je tu problem trener. Selekcija pri dovodjenju igraca itd.. Bjelica radi sta mu trener kaze.

                          Trener je tu da da minute svima u prijateljskim da I'm daje loptu I da se vidi sta ko moze. Svi znamo sta Bjelica moze ali ne znamo za ostale igrace. Keselj isot nije problem ako me razumes...Meni nije jasno da Lazarevic ne igra, Davidovac na kasiku a Apic ni malo..Veoma bitno treco mesto na turniru...JJ tandem u odbrani je uzas, ali tu je do trenera da ih unapredi..I da I'm izbije mozda strah of dresa sto pre....itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ne znam napamet svu statistiku, ali otprilike :
                            Bjelica 15p (dabl-dabl) , Lesor 15p, Jovanović 8p, Ročesti 8p, Kešelj 8p, Dangubić 5p. Ne znam za ostale. Statistika nije bitna uopšte. Ko je god gledao utakmicu vidio je da Bjelica bez obzira na dabl-dabl učinak itekako ima problema i u odbrani i sa šutom za 3, kao i prošle sezone. Ali nećemo mračiti. 11 je novih igrača+novi trener, trebaće vremena da kliknu, a kad kliknu biće mnogo jaki, siguran sam. Neka nas ne brine slab učinak Ročestija i Feldina, mi njihove kvalitete znamo, biće oni pravi kad bude trebalo. Bitan je učinak ostalih igrača. Itekako raduju igre Lesora, biće paklen igrač. Lazarević odličan defanzivac, Davidovac je imao solidnu rolu, Jovanović odličan na kraju. Šta brine? Brine Kešelj. Ajde napad tu i tamo, ubaciće on 2-3 trojke, ali odbrana je katastrofalna, nadam se da će biti dosta bolji u tom segmentu. Pored njega brine me Janković, mnogo sam više očekivao od njega. Ovo što sad pruža je za 2 klase ispod Nastića. Ako se ne popravi, moraćemo pod hitno da reagujemo i dovedemo nba četvorku. Nadam se da neće biti potrebe za tim. Kad dođu Pero, Laza i Ogi biće to dosta bolje. A ove pripremne utakmice ne znače ama baš ništa. Vjerujmo u ove momke! Svaki početak je težak!
                            Last edited by mikara92; 24-09-17, 18:09.

                            Comment


                            • Poraz ko poraz. Nista ne znaci.
                              Ali igra u oba pravca?????
                              Sta mi igramo to niko ne zna
                              Sta li smo radili skoro 50 dana na treningu??
                              Obbrana reketa uzas zivi. I protiv Unilsa koji je tu najtanj. Odbrana pika ne postoji niti ce to Antic ispraviti kada zaigra.
                              Preveliki zalogaj je zagrizao Alimpijevic.

                              Comment


                              • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                                Da, da i Alimpije leming, odbrojavanje dana do kraja ugovora i ostalo.
                                I da cemo imati 5 pobeda u EL max...to si zaboravio..
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X