Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Bolje da pravimo od Bjelice - Lebrona. Nek prenosi loptu, nek razigrava. Ionako radi sta hoce na terenu
    Pogledaj malo statistiku gore,mozda ce ti biti jasnije malo

    Comment


    • Davidovac lomi obruce

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Pogledaj malo statistiku gore,mozda ce ti biti jasnije malo
        Mozda trebas ti da mi objasnis, ali pre toga ono da vidimo krstenicu i porodicno stablo jer si sumnjiv Da nisi i ti iz istog plemena kao i doticni

        Comment


        • Mali Lazarević dobio nagradu od trenera posle odličnih par minuta da gleda utakmicu sa klupe,
          dok Keš dominira na obe strane terena zajedno sa čika Bjelkanom.Rade šta im padne na pamet.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Pogledaj malo statistiku gore,mozda ce ti biti jasnije malo
            Hhahahha, kakva cran statistika, nije sve u statistici, ima nekih stvari sto statistika nikad nece moci da pokaze.Bjelica je kriminalan igrac i to je kraj svake diskusije.

            Comment


            • Najljepši utisak sa meča je Jovanovićevih 6 vezanih poena u zadnjoj četvrtini i onda poslije toga asistencija Davidovcu koji zakucava, jako lijepo.

              Comment


              • Jel moguce da niko za ovih sat i 40 minuta nije napisao "bravo xy igrac"....stice se utisak da smo "bambergovani" u ovom mecu...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Kad bi malo popravio sut Davidovac, vidi se da zna kosarke dosta..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Izbaci više Kešelja majstore!!!!
                    Izvedi ga napolje treneru!!!!
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Moram priznati da mi je i rocesti malo nejasan. Cini mi se da se previse uziveo u produzenu ruku trenera. Fale njegovi poeni

                      Comment


                      • Jovanovic svetla tacka u drugom poluvremenu. Davidovac, sto pre da se od njega pravi 4ka i da se prekinu bekovski experimenti. Coveka u hibrida 3/4 i da sutira 500 komada svaki dan dok ovo ne zalici na nesto...

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Jel moguce da niko za ovih sat i 40 minuta nije napisao "bravo xy igrac"....stice se utisak da smo "bambergovani" u ovom mecu...
                          Pa je l' gledaš ti tekmu? Uniks je kurton od ekipe a mi smo uspeli da budemo još gori, opis utakmice u jednoj rečenici.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Jovanovic svetla tacka u drugom poluvremenu. Davidovac, sto pre da se od njega pravi 4ka i da se prekinu bekovski experimenti. Coveka u hibrida 3/4 i da sutira 500 komada svaki dan dok ovo ne zalici na nesto...
                            Dabl dabl Bjelice,hvala lepo,a ti dečko imaš problem,pokušaj da ga rešiš dok je vreme

                            Comment


                            • Ali oba igraca preko bloka na PnR idu, i onda trci u rikverc na switch hahahhaha. Pa daj bre Alimpije leba da mu jebem, upali makar youtube

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Dabl dabl Bjelice,hvala lepo,a ti dečko imaš problem,pokušaj da ga rešiš dok je vreme
                                Mora da si mu rođak neki, nema drugog objašnjenja. Bjelicin, ne Manny-jev [emoji16]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X