Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sad izgleda poprilično haotično, bez glave i repa.
    Koliko ovaj tim vredi ugovorima tj koja je razlika u odnosu na prošlogodišnji finansijama.

    Comment


    • Gde ima statistika da se vidi?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Ovo sad izgleda poprilično haotično, bez glave i repa.
        Koliko ovaj tim vredi ugovorima tj koja je razlika u odnosu na prošlogodišnji finansijama.
        Dzaba ti to poredjenje...mozes samo da uzmes u obzir trenutnu vrednost igraca koji su nas napustili...tj. visinu njihovih sadasnjih ugovora...a u tom slucaju..jedno 3 puta jeftiniji...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Opet pljuvači Bjelice a on statisticki najbolji,cela ekipa igra očajno,bezvoljno u par navrata a to je nedopustivo,mislim da se Alimpijevic jako gubi. . .

          Comment


          • Dobili izgubili smesno da stavlja Davidovca na keca I jos dosta stvari..

            Nemam zamerke igracima, samo treneru...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Dzaba ti to poredjenje...mozes samo da uzmes u obzir trenutnu vrednost igraca koji su nas napustili...tj. visinu njihovih sadasnjih ugovora...a u tom slucaju..jedno 3 puta jeftiniji...
              Razumem to, onaj ko dođe kod nas može mu biti odskočna daska za bolji ugovor.

              Comment


              • Jankovic je dobro rotirao u odbrani ovu smenu do sada, i krece se u PnR odbrani. Ono sto je problem je kontakt igra, gde je bas mekan i zato ovo nece da mu prolazi u napadu.

                Keselj mora da smiri ovo ispucavanje, ne ide nigde...

                Comment


                • J&j kod komsija,da nam daju Gosa

                  Comment


                  • Boli mozak od gledanja
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Boli mozak od gledanja
                      Bolje da sam gledao klince ovde u hali pored moje zgrade. Ima neki pionirski turnir

                      Comment


                      • Nije mučno to što gubimo i što smo neuigrani, već što igra ni na šta ne liči. Baš negledljivo. Većina igrača deluju kao da su rekreativci (doduše, neki i zaista jesu). Šta li im crta trener na onoj tabli, kad nijednu akciju ne odigrasmo?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Ali sama ideja da davidovac igra pleja je presmesna

                          Comment


                          • Evo vam statistike sa poluvremena
                            21766784_1455629977805843_5960688771104045953_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Ali sama ideja da davidovac igra pleja je presmesna
                              Bolje da pravimo od Bjelice - Lebrona. Nek prenosi loptu, nek razigrava. Ionako radi sta hoce na terenu

                              EDIT: Ali ovo sada kad se iznenadio sto je dobio loptu na baselineu kad je probio Rochestie hahahha Ono u fazonu, sta koj kurac lopta u reketu, pa ja igram spolja
                              Last edited by MannyCalavera; 24-09-17, 17:32.

                              Comment


                              • Jel gledao neko Kešeljev ugovor,piše li u njemu koliko god se raspadao i glumio parking sat na parketu mora
                                da igra minimum 15 minuta???
                                Dečko je komedija i uvreda za košarku i evroligašku ekipu u čijem je on rosteru.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X