Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Ovaj Maric je teska budala.
    Šta je Lazi trebalo da bude u društvu ova dva pacijenta?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ali kakva nekultura,bukvalno mu nisu dopustili da završi jednu rečenicu odjednom...Mislim da je osnovna kultura ne upadati drugome u reč,al ajde jednom da su to uradili,nego celu emisiju ...

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Ali kakva nekultura,bukvalno mu nisu dopustili da završi jednu rečenicu odjednom...Mislim da je osnovna kultura ne upadati drugome u reč,al ajde jednom da su to uradili,nego celu emisiju ...
        Navikli na onaj njihov smrdljivi rijaliti.Koliko me iznerivrao sa ovim seljackim pitanjima.
        Last edited by Manda77; 23-09-17, 22:52.

        Comment


        • @Danga i ulaz
          Nazalost, nisu samo glava, povrede, specijalizovana uloga, vec ima dosta tu i u vestini i gornjem delu tela. Zavrsavanje Dagne oko obruca je nedopustivo za njegovu fiziku. Tome kumuje slab rameni pojas, koji nema/ne koristi da dodje u situaciju da zavrsi (videti pod Dragic, Bogdan, cak Gudura). Ne secam se da sam ga vidjao da zavrsava uz kontakt, nidje naznaka recimo Marculionisovog ramenceta, vec ili bezi ili pokusava da "preskoci" igraca. Pride, on nema osecaj za ta polaganja, ne koristi tablu, lopta cesto ode nekontrolisano... A verovatno glavni problem je sto se krece pravolinijski (kako u driblingu, tako i kad udje na dvokorak). Nema ni trzaja, ni zadrske, ni da uvali ramence (a i kad ga uvali ne izdrzi kontakt pa lopta ode u nebesa), samo jurne... i popije bananu na kucanju. Momak zaista ofanzivno stagnira, u odnosu na vreme kad je dosao iz Mege je jedino dodao naskok na 5m i izmenio sut tako da mu tacka izbacaja bude visoka u pm (gotovo neodbranjiv, al neprecizan). Ali kada bi bar postao malo konstantniji suter, to bi stosta otvorilo. Makar bi posledicno bio opasniji uz ceonu liniju iz drugog plana, za pocetak.

          Btw, pogledao malo protiv Olija i svideo mi se pocetak cetvrtine (ostalo je bilo zaista slabo). Ima tu stvari koji mogu biti neki obrisi igre. Mobilnost Lesora u odbrani i napadu, napad kroz Milka koji napda lakseg igraca i vadi loptu napolje u slucaju udvajanja, pik sa prebacivanjem lopte na slabu stranu, jedna odlican kat... A uopsteno gledano, mnogo bi se lakse igralo da su Feldin i Rocesti nesto pogodili... Petice ala Milutinov jedino ce moci Pero da bije, ali takvih igraca i nema previse.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Da li su ovde ljudi realni pitam se zivota mi. Partizanova ekipa je realno criminal, bez Gossa I Velickovica, ispali bi iz lige...

            Sad da 18 poena I malo, treba 40 svaku Dobar igrac, ima svetlu buducnost a verovatno I ne znate ko je doveo njega u kkp..
            Evo nasao sam nama jednog dostupnog. U porazu od Igokee 18p 10as i cak 27 indeks. Majstor svog zanata otprilike ko Goss. Jel mozes da pogodis koji je?

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Da li su ovde ljudi realni pitam se zivota mi. Partizanova ekipa je realno criminal, bez Gossa I Velickovica, ispali bi iz lige...

              Sad da 18 poena I malo, treba 40 svaku Dobar igrac, ima svetlu buducnost a verovatno I ne znate ko je doveo njega u kkp..
              Ali ta dvojica igraju za njih , mislim rezonovanje kao Real bez Ronalda i Modrica ne bi uzeo kup šampiona. Gos je strašan plej i meni je zao što nismo uspeli da ga kupimo. Što se tiče Vrajta nije tema ovde ali pošto su jedni od rivala za titulu nama u Abi i Kls u, da se nadovezem da je to nastavak one priče kad su uzeli Gosa a pričalo se da imaju veći budzet od nas.
              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 24-09-17, 00:47.

              Comment


              • Crvena zvezda je savladala u drugom meču na „Gocsej kupu“ ekipu Pink-Pečuj 424, 68-63. Najefikasnija je bila Snežana Bogićević sa 18 poena.

                Crvena zvezda je pružila mnogo bolju igru u odnosu na jučerašnji duel protiv domaćina Zalaegeršega. Nakon prve četvrtine, koja je pripala ekipi iz Pečuja ali je bila ujednačena, Zvezdine dame su imale kontrolu nad utakmicom i već do poluvremena došle do dvocifrene prednosti, koju su održavale tokom većeg dela meča.

                Na kraju, iako je moglo da bude ubedljivije, ekipa Pink-Pečuj je uspela u poslednjem periodu na smanji razliku i dođe do konačnih 68-63.

                Najefikasnija je bila ponovo Snežana Bogićević sa 18 poena, Prlja i Ivana Katanić su postigle po 13.

                Comment


                • Originally posted by Geronimo View Post
                  @Danga i ulaz
                  Nazalost, nisu samo glava, povrede, specijalizovana uloga, vec ima dosta tu i u vestini i gornjem delu tela. Zavrsavanje Dagne oko obruca je nedopustivo za njegovu fiziku. Tome kumuje slab rameni pojas, koji nema/ne koristi da dodje u situaciju da zavrsi (videti pod Dragic, Bogdan, cak Gudura). Ne secam se da sam ga vidjao da zavrsava uz kontakt, nidje naznaka recimo Marculionisovog ramenceta, vec ili bezi ili pokusava da "preskoci" igraca. Pride, on nema osecaj za ta polaganja, ne koristi tablu, lopta cesto ode nekontrolisano... A verovatno glavni problem je sto se krece pravolinijski (kako u driblingu, tako i kad udje na dvokorak). Nema ni trzaja, ni zadrske, ni da uvali ramence (a i kad ga uvali ne izdrzi kontakt pa lopta ode u nebesa), samo jurne... i popije bananu na kucanju. Momak zaista ofanzivno stagnira, u odnosu na vreme kad je dosao iz Mege je jedino dodao naskok na 5m i izmenio sut tako da mu tacka izbacaja bude visoka u pm (gotovo neodbranjiv, al neprecizan). Ali kada bi bar postao malo konstantniji suter, to bi stosta otvorilo. Makar bi posledicno bio opasniji uz ceonu liniju iz drugog plana, za pocetak.

                  Btw, pogledao malo protiv Olija i svideo mi se pocetak cetvrtine (ostalo je bilo zaista slabo). Ima tu stvari koji mogu biti neki obrisi igre. Mobilnost Lesora u odbrani i napadu, napad kroz Milka koji napda lakseg igraca i vadi loptu napolje u slucaju udvajanja, pik sa prebacivanjem lopte na slabu stranu, jedna odlican kat... A uopsteno gledano, mnogo bi se lakse igralo da su Feldin i Rocesti nesto pogodili... Petice ala Milutinov jedino ce moci Pero da bije, ali takvih igraca i nema previse.
                  Izvrsna analiza.

                  No, svi ovi detalji potiču iz jednog generalnog, a taj je da Danguba ima veoma malo talenta za košarku. Jedino zbog čega se profeisnalno bavi ovim sportom je zato što poseduje telo od milion dolara. Praktično tu dolazimo do one sintagme o talentu i radu. Dangubić je izvrstan radnik i dobro je nabiflao lekcije, ali kao i svako ko uči napamet, ima problem kada se kontekst i uslovi i malo promene. Stoga svi koji očekuju od njega da najednom "proigra" gaje jalove nade - ovo što vidimo iz godine u godinu je njegova igra. Nema u njemu ni kreacije ni lucidnosti, a neće je ni biti - jer jednostavno ne poseduje to u sebi.

                  On da bi bio uspešan, mora ima veoma jasno postavljene zadatke i ekstremno jasnu ulogu. Bez toga, izgubljen je na terenu i više šteti no što koristi.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Da ti ne treba šut i talenat za košarku dokaz je Kalinić, samo je Kalinić najbolji u onome što zna. Inače dečko se muči dok vodi loptu, ali vremenom je i uspeo da nauči da dodje do koša. Za Dangubića sam dugo pričao ljudi su se ovde ljutili. Do pre god dana pravio je debilne kadetske greške i u odbrani zaletao se da preseče loptu.

                    Kod njega je problem što on ne može da se digne sa pika, smatram da je trebao da proba sa šutem sa poludistance sa penala, ali njegov nivo kreacije je 0. Robot od igrača. Nikad nećemo videti da se pri šutu baci unapred i od tablu elegantno, drvene ruke i drveni potezi, kreativnost 0. Tehnika 0. Nisam ga nikad video da radi step back. Za njega je Gudurić ne talenat nego talenat na kvadrat.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Da ti ne treba šut i talenat za košarku dokaz je Kalinić, samo je Kalinić najbolji u onome što zna. Inače dečko se muči dok vodi loptu, ali vremenom je i uspeo da nauči da dodje do koša.
                      Kalinić ima više no solidan skill set (uključujući i šut) i izuzetnu košarkašku inteligenciju, ne može ni u istu rečenicu sa Dangubićem.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Zašto je doveden Stefan Janković, ako u odbrani nije ni malo bolji od Boriše? Slične su građe, obojica ispaljuju non-stop trojke...

                        Comment


                        • Zato što Boriša ladi jaja par godina, a ovaj je tek došao i odigrao je 4 prijateljske utakmice, red je da i on pokuša. Daj 'oladite više stručnjaci da ocenjujete sezonu na osnovu pripremnih utakmica. Za promenu idite i čitajte šta su isti takvi stručnjaci pisali prošle, pretprošle, i pret-pretprošle sezone u ovo doba. Srali su po Radonjiću, Kaliniću, Joviću, Blažiču, Dženkinsu, Zirbesu, Kuzmiću, Marjanoviću, Mitroviću, a sada ih nigde nema da te svoje tvrdnje "pojedu", sad iste te kuju u Bogove, a sere se po trenutno prisutnima...

                          Comment


                          • Naravno, vecina koji kritukuju nakon nebitnog prvog poraza i to u prijateljskom mecu i ne znaju za Jankovica, niti su ga gledali. Momak je talentovan, kao i Jovanovic, navikava se na evro basket takozvani, mozda eksplodira i jos se razvije mozda ne, u sportu nema garancija nikad, vidi pod Sofo. Samo strpljenja , ovo je nas klub jedan jedini i ako se bori za opstanak kao u vreme Uvalina i jos nekih faktora kao i kad je trostruki osvajac Aba lige i ucestnik top 8. Bice poraza, mozda ne bude dominacije, i ostali timovi su jaki i u Evropi i na Jadranu, ali nismo mi pretplaceni na titule i ako ne osvojimo idemo dalje i gotovo, uvek ima sezona napred. Alimpijevic je jedan hrabar covek i on mora da raste sa ekipom, Ferguson godinama sa Junajtedom nista nije osvojio kad je dosao iz Aberdina, trener se postaje kroz vreme, kroz veliki broj utakmica i poraza, pravi trener uci iz poraza i sa svakim je bolji trener. Meni se ekipa svidja, dugo se bavim ovim i odgledao sam bezbroj utakmica u raznim ligama i ovaj tim ima i glavu i rep, sad je do toga da li ce neki igraci pokazati taj potencijal ili ne, kljuc su centarske pozicije i Rocesti, ako on nadje motiv i klikne, mislim da mozemo do cetvrtog uzastopnog trofeja.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Kalinić ima više no solidan skill set (uključujući i šut) i izuzetnu košarkašku inteligenciju, ne može ni u istu rečenicu sa Dangubićem.
                              Kada bi se kod Kalinica gledalo samo i iskljucivo kosarkaski kvaliteti, on bi bio prosecno ABA ligasko krilo. Inteligencija, pozrtvovanost, "clutch gene", ponekad cak i prljavost u igri, to su njegovi kvaliteti, a Danga tesko da ima ista od toga... A sto se konkretno njegovog suta tice, mislim da nije nista bolji od Dangubicevog (sto statistika moze da potvrdi).

                              Comment


                              • Mi nemamo bas dva para igraca koji bi mogli barem u ovom momentu da drljaju EL bez opasnosti po rezultat,mis'im pitanje je dali imamo i jednu postavu,ono sto mislim da ce da radi Alimpijevic i sto ce biti bas razlicito od Radonjica je da ce u ABA ligi daleko vecu ulogu i minutazu da dobije igraci sa klupe,prvo da ne bi oko februara ispustili dusu ovi nosioci sto nam se standardno desavalo svake godine i drugo da bi ovi mladi polako ostrili zubice i osetili krv,pa ako se u toku sezone vidi napredak super ako ne barem znas na cemu si

                                Comment

                                Working...
                                X