Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad prihvatimo da je košarka samo igra, a ne rat, sve će biti mnogo lepše za navijače ... opuštencija.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Eksplozija Dobrića? Nemojte se zajebavati molim vas,to je veliki radnik za rovovske bitke,nalik Lazicu i tu od eksplozije nema ništa,a nije on ni toliko mlad baš
      Pa nešto mora da se desi spolja, inače će nas svi pročitati nakon 5 kola EL da samo tutkamo loptu u reket.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Izgubili smo od Olimpijakosa ako se sećam i prošle godine tamo sa nekom sličnom razlikom, plus prošlogodišnji Olimpijakos je slabiji od ovosezonskog, bar meni.

        Ako gledamo tom logikom onda smo na istoj razdaljini kao i prošle godine u odnosu na njih.

        Jedino što mene plaši jeste što imamo malo poena spolja. Feldin nastavlja u svom fazonu 6 do 10 poena na mišiće....a on je doveden da bude Dženkins ove sezone.

        Da ga jebem sad.....nadajmo se eksploziji Dangubića ili možda Dobrića i iole pristojnoj sezoni dovedenog pleja stranca sa iskustvom.
        Pazi Feldin je dao preko 20 Lokomotivi. Pogadjao je sjajno. Ne brinem ja za njega

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Eksplozija Dobrića? Nemojte se zajebavati molim vas,to je veliki radnik za rovovske bitke,nalik Lazicu i tu od eksplozije nema ništa,a nije on ni toliko mlad baš
          Makar je bolji od Keselja[emoji16]

          Comment


          • Nama ne treba eksplozija ni Dobrica ni Dangubica sto se tice poenterskog ucinka. Ako peglaju odbranu, kupe skokove, u napadu nek ubace po 6-7 poena u proseku i odlicno. To je ono sto se od njih ocekuje.

            Comment


            • Originally posted by Vlax View Post
              Nama ne treba eksplozija ni Dobrica ni Dangubica sto se tice poenterskog ucinka. Ako peglaju odbranu, kupe skokove, u napadu nek ubace po 6-7 poena u proseku i odlicno. To je ono sto se od njih ocekuje.
              Super ako budu gurali i po 7-8, ako ćemo iskreno.

              Što se ABA tiče, uopšte ne sumnjam u osvajanje.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Goss da nije zavrsio u komsiluku ostao bi nemac pojma...a posto jeste, sad se priziva......malo je bilo onih koji su ga zeleli u nasim redovima kad je bilo price, vidim taj front se siri...neverovatna nam je psihologija...to "tudje sladje" nikad necu razumeti...tako se stvorio i " kult Pulena" jos od Cedevite i ne prestaje...
                Da li ti pada na pamet da postoji neko ko procenjuje igrača na osnovu onoga što pruža i igara na terenu, a ne na osnovu klupskih boja?

                Ja recimo reč nisam prozborio o Gosu do sada, iz prostog i jednostavnog razloga - nikad ga u životu nisam gledao.

                S obzirom da nisam vidovit, suzdržao sam se od yućub komentara, jer iz iskustva znam da najbolji potezi karijere skupljeni na jedno mesto apsolutno ništa ne znače. Da znače, i ja bih igrao u NBA.

                No, budući da sam gledao dečka u tri kompletne utakmice, zaključio sam ono što sam već rekao - da se radi o odličnom igraču koji ima veoma malo slabih strana u igri. Nisam pominjao Gonzagu, nisam pominjao EL, nisam pominjao ništa sem onoga što sam video svojim očima.

                Na osnovu viđenog sam i izrazio svoje zaključke.

                Stojim iza rečenog. Stoga, sačekajte da me igrači demantuju ili potvrde moje reči na terenu pre no što počnete da mlatite o komšijskoj zelenijoj™ travi i sličnim budalaštinama.

                PS

                Što se tiče maloumnika koji bi da banuju zbog toga što se neko drznuo da iznese mišljenje drugačije of čopora ili da ukaže u očigledne greške u selekciji, preporučio bih RSB, neko drugo slično bogougodno mesto, ili stručnu pomoć.
                Last edited by Laki21; 23-09-17, 14:30.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Pionir, lepo ti je covek napisao da je procenjeno, spravom da navijaci nece imati novca za oba spektakla i da ce mahom svi pohrliti na stadion
                  sutradan ce doci samo onaj ko bude mogao da finansijski isprati obe dogadjaja.
                  Nije on meni napisao ništa jer se nije meni ni obraćao sa postom na koji sam se nadovezao. Zvanične informacije gde će se igrati utakmica nema. Ako se ti i Šarac znate privatno i ako ti njegove informacije uzimaš kao relevantne ne mora znači da ga i ja poznajem. Nemam pojma ko je čovek. Sve što znam je da ima odlične postove na forumu i stavove sa kojima se gotovo uvek složim. Nije pomenuo da je utakmica pomerena za petak pa sam iskoristio priliku da se nadovežem.
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • Originally posted by Knipex® View Post
                    Samo jedna napomena uz post, utakmica protiv Barselone je pomerena za petak zbog lige evrope i Arsenala. Da li će se igrati u pioniru ili areni ne znam.

                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/promenj...5-09-2017.html
                    Znam ja to i ja sam bio ubedjen da ce se igrati protiv Barse u Areni, jer i prosle sezone smo na pocetku igrali sa Barsom u Areni i bila je puna. Ali, procena je da utakmica sa Arsenalom izvuci mnogo finansija tom navijacu koji gleda i fk i kk. Onaj koji gleda samo KK nije problem da gleda KK i na dan utakmice kada se igra fudbal ali sto napisa drug Daba daj da se suocimo sa istinom koji je to broj ljudi koji aktivno prati klub bez obzira na polozaj na tabeli, i bez obzira ko je na trojci ili na klupi. Doduse ja za neke prijatelje iz inostranstva imam vec zadatak da im nabavim karte za Barsu jer oni sebi mogu da priuste dolazak i placanje smestaja za dva dana sa sve prevozom, ali koliko ima jos takvih koji taj izdatak mogu sebi priustiti. Za punu Arenu nikako nazalost.
                    Bamberg i Baskonija termini se poklapaju sa nasim gostovanjem protiv Arsenala i Bate Borisov. Da li stvarno mislis da bi mogao napuniti Arenu a da u isto vreme se igra Le na tvu plus onaj deo navijaca sa severa koji ce vec nekako otici na gostovanja. I naravno nije ovo nikakvo pravdanje na odluke kluba, meni je to racionalno i ekonomsko razmisljanja da se ne uzima Arena u ovo doba godine i kada ti je konkurencija Fk u istom terminu tesko da mozes da meris patku sa navijacima i teras inat. A svakako ne mozes ni traziti pomeranje termina kosarke za dan kasnije jer eto nas Fk igra na gostovanju pa da bi nasi navijaci dosli u halu a ne pored tv jel mozes Djordi opet da nam pomeris termin. Hvala EL i za ovaj jedan dan sto je pomeren a nikako nisu morali (mislim na El). Da ne pricam da je KKCz taj jedan dan samo zakomplikovao situaciju jer posle Barse dolazi nedelja utakmica ABA liga i onda utorak i cetvrtak dvomec u El.

                    15 punih Arena teoretskih je nemoguce pa da smo i sada clan NBA lige division europeon east.
                    Last edited by Šarac; 23-09-17, 14:33.

                    Comment


                    • Nema se lovudže, osiromašili smo u p.m.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Nema se lovudže, osiromašili smo u p.m.
                        Cene karata za kup Uefa su za naše uslove luksuz,za Euroligu gornja granica podnosljivosti!

                        Comment


                        • Pa ne moraju pune biti.. Moraju smisliti sta I kako. Ko nema pare on ne ide na mec. Ni u Bambergu ne ide sirotinja na mec vec sedi kuci. Kad sakupis lovu odes I uzivas...Vrlo jednostavna stvar. Karta je hiljadu din npr svima skupo ali tiket nije, cuganje itd....Ovo jeste jedan vid izlaska, kulturne predstave itd...Da to malo zazivi sa normalnimljudima , pa se ispricas, navijas itd...anti stress process...

                          Ono sto jeste zalosno jeste da npr ne znam ko igra LS u rukometu, Odbojici itd...Treba to ljudima da se druze, osete povezanost a ne smao zavidnost itd...Jako bitan factor po meni za celo drustvo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • U Nemackoj na utakmice idu svi,od milionera do sirotinje! Logično. . . Vise je sirotinje!

                            Comment


                            • Jel ce biti danas prenosa na SK protiv Unicsa?

                              Comment


                              • Ne igramo danas,sutra koliko znam.

                                Comment

                                Working...
                                X