Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mec totalno nije bitan, Rocesti tek dosao treba ce mu bar jos 10-15 dana da dodje do daha uopste. Keselj je nepotreban ja sam to pricao ranije, sad vam je braco kasno...Brine me Dangubic nije se poravio apsolutno nista. Laza kad dodje igrace I ostali cvrsce odbranu a nadam se da ce Dobric imati neku rolu.

    Takodje sma bio ranije istakao da JJ tandem ne pije vodu kao ni Antic I Bjelica u istom timu.. cetiri igraca koji ne idu ni u jednoj kombinaciji. Nama treba jedan teskas to je svima jasno. Lesort jos I pravi blokove, ostali nista I samim tim je teze I ostalim igracima.

    Sa gore navedena igraca on hoce da igra jaku odbranu sto je smesno... Odmah dovesti ispomoc Lesortu koji bi uz jednog kao npr Milutinov zasijao I igrao mnogo bolje.

    Feldin bas zbog toga imao je slab ucinak treba mu sirine koje nema ali imace, dace Bog(ljub)

    Radicevic odlican ali jos je mali za back up ali svidja mi se bas, igra iskusno.

    Pljuvanje FMP dece je smesno, nisu ni dobili sansu a nece je ni dobiti...

    Odbrana ok agresivna spolja, unutra I posle prvog pika se sve raspada, lako nas resavaju sa bilo kojim centrom, tu je I skok naravno..Post igra je tanka I to sam govorio, niko tu ne zna da brani post, Lesort odlican na strain pomci ali sa centrima tesko.....

    Za ABA dovoljno za EL je pretanko,fizicki smo slabi,posebno dole na 4,5...to mora da se resave...

    Trebace vremena kako je covic rekao ali mi smo EL, to ne treba bas tako.... a I to samo vreme je upitno I sta ce biti kad prodje sto se tice EL...

    Sto bude vise utakmica, igracemo bolje, tako vecina klubova I to je normalno..Oly je uigran tim koji nije svog trenera I system izbacio napolje I doveo mladica da uci o kosarci itd...
    Last edited by LosmiSK; 22-09-17, 21:15. Reason: pravopis
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kada je sklopljen roster i pre svega kada je doveden trener koji je doveden ja sam znao na sta ce sve to da izadje i nasta ce nasa igra da lici trebacemo imati konjske zivce ove sezone za gledanje kosarkaskih utakmica naseg tima.
      Daj boze da gresim ali mescini da cu biti u pravu jedino ako se nesto radikalno ne promeni.

      Comment




      • Evo malo i statistike.

        Comment


        • Ovo je prava "Dobro dosli u Evroligu" utakmica. Oly nismo mogli dobiti na sa mnogo boljim i uigranijim ekipama. Prebiju te, a ti dobijas faulove, nadju ti rupu i tu buse bez kraja. Nama u ovom slucaju niski post i skok. Treba momci da vide gde su i u odnosu na prave ekipe a ne Borac i neke Rumune. Znaci ovo i to mnogo.

          Mene brine sto nismo mogli nikako visak u napadu da stvorimo, sva protrcavanja i PnR nisu napravili nikakav prostor, mora se cvrsce i brze. Naravno nas skok ce biti rak rana cele godine. I naravno Milkano u punoj takicarskoj formi. Cigle i promaseni ziceri na jednom kraju, a na drugom mu Agravanis po lobanji skace. Mislim da cemo sa Uniksom biti bolji, na jednu loptu. Pod uslovom da odbranu malo korigujemo i ne budemo tolko agresivni jer ce Kolom to da rastavi na delice.

          Eto pise iznad Feldin 2/13, Rocesti i Danga po 1/7. Spolja jednostavno nismo nikako mogli napraviti ni korak prostora, iznuditi preuzimanje i zarotirati odbranu. Veliki problem i velika lekcija.
          Last edited by Chupa; 22-09-17, 21:22.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mec totalno nije bitan, Rocesti tek dosao treba ce mu bar jos 10-15 dana da dodje do daha uopste. Keselj je nepotreban ja sam to pricao ranije, sad vam je braco kasno...Brine me Dangubic nije se poravio apsolutno nista. Laza kad dodje igrace I ostali cvrsce odbranu a nadam se da ce Dobric imati neku rolu.

            Takodje sma bio ranije istakao da JJ tandem ne pije vodu kao ni Antic I Bjelica u istom timu.. cetiri igraca koji ne idu ni u jednoj kombinaciji. Nama treba jedan teskas to je svima jasno. Lesort jos I pravi blokove, ostali nista I samim tim je teze I ostalim igracima.

            Sa gore navedena igraca on hoce da igra jaku odbranu sto je smesno... Odmah dovesti ispomoc Lesortu koji bi uz jednog kao npr Milutinov zasijao I igrao mnogo bolje.

            Feldin bas zbog toga imao je slab ucinak treba mu sirine koje nema ali imace, dace Bog(ljub)

            Radicevic odlican ali jos je mali za back up ali svidja mi se bas, igra iskusno.

            Pljuvanje FMP dece je smesno, nisu ni dobili sansu a nece je ni dobiti...

            Odbrana ok agresivna spolja, unutra I posle prvog pika se sve raspada, lako nas resavaju sa bilo kojim centrom, tu je I skok naravno..Post igra je tanka I to sam govorio, niko tu ne zna da brani post, Lesort odlican na strain pomci ali sa centrima tesko.....

            Za ABA dovoljno za EL je pretanko,fizicki smo slabi,posebno dole na 4,5...to mora da se resave...

            Trebace vremena kako je covic rekao ali mi smo EL, to ne treba bas tako.... a I to samo vreme je upitno I sta ce biti kad prodje sto se tice EL...

            Sto bude vise utakmica, igracemo bolje, tako vecina klubova I to je normalno..Oly je uigran tim koji nije svog trenera I system izbacio napolje I doveo mladica da uci o kosarci itd...
            Све потписујем.
            Само да подсетим неке, Пре 364 дана смо на овом месту исто играли са Олимпијакосом.
            Овде се може видети иста ситуација као вечерас.
            https://www.youtube.com/watch?v=_h36-hgM-O0
            Разлике си небитне. Битно је да се од тада КАЛИО ТИМ.
            а ПОГЛЕДАЈТЕ ГДЕ СТЕ РАНИЈЕ ПИСАЛИ КАКВА ЈЕ БИЛА ПЉУВАЧИНА....
            Last edited by Пера Ложач; 22-09-17, 21:22.

            Comment


            • Ne bi bilo prvi put da se koriguje tim u novembru npr. Tako da sto se tice keselja nemoj da spava na to uvo da mu je zagarantovana sezona u zvezdi. Dalje skroz sam siguran da ce se dovesti igrac na 4\5 jer ako mi kao lajci jos na papiru vidimo da to nece stimati, sigurno ni uprava nije blesava. Znaci naoruzajmo se strpljenjem i pre svega podrska lesoru, radicevicu itd. Od rocestija i feldina sigurno ocekujemo dobre partije. Brine taj mlakonja bjelica, velika je stetocina u odbrani, a u napadu je vec korektniji, ali daleko od kvaliteta.

              Comment


              • Antic ce na petici i ne bi me cudilo da dodje neka cetvorka u toku sezone, jedino me brine ono pespotrebno pravljenje viska olimpijakosu nasom odbranom sa tim da se tu nasi igraci neverovatno trose u pokusaju da posle stignu da pokrpe svaki visak koji je napravljen jednim pasom.

                Comment


                • Pise u statistici trener Dejan Radonjic he he, elem kao sto pisah ranije pripreme nista ne pokazuju a mogu mnogo da zavaravaju, meni se desavalo da na pripremama zaredjamo sa pobedama po 20 razlike a onda u prvom kolu izgubimo od Zdravlja koji je dosao sa 9 igraca. Nov tim nov sistem, vazniji mi je mec sa Mornarom.

                  Comment


                  • Kad te pobedi ekipa koja šutira 17% za tri pa lepo da od muke pukneš. Što bi Laki rekao pokupili virus od Bogdanovića
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Lepa ova Ulebova lista, 10-ti u Evropi, not bad.
                      Current ranking

                      1 Русија ЦСКА Москва A 61 59 64 184
                      2 Турска Фенербахче A 56 58 62 176
                      3 Шпанија Реал Мадрид A 60 43 65 168
                      4 Грчка Олимпијакос A 58 40 64 162
                      5 Грчка Панатинаикос A 45 46 54 145
                      6 Шпанија Барселона A 53 49 42 144
                      7 Шпанија Саски Басконија A 37 52 52 141
                      8 Турска Анадолу Ефес A 45 39 56 140
                      9 Русија Локомотива Кубањ 43 57 33 133
                      10 Србија Црвена звезда 36 43 46 125
                      11 Шпанија Гран Канарија 51 43 31 125

                      Comment


                      • A da malo smaknete oči sa loših stvari i fokusirate se na one dobre?

                        Otkad nisam vidio neku akciju u Zvezdi za spotup šut čim igrač primi loptu, bilo je takvih stvari sa Gudurom ali on nikad nije bio dobaru tim stvarima. Ovo ima da prangija Ročesti nije loš, vidi se da nije premium usluga level, ali nije ni loš. Lesort mi se jako dopada, da problem sa bacanjima ali ništa kroz šta već centri nisu prolazili, biće nam od velike važnosti defanzivno jer kada je on u igri reket i korak izvan njega on pokriva, baš je lagan na petama i fino trči, u drugom dijelu sezone bi mogao biti baš opasan kada se malo naoruža strpljenjem i znanjem.

                        Rakičević iako je malo igrao, vidim zašto se toliki hajp oko njega stvorio, baš baš fino sve, nigdje momak ne žuri, odmereni potezi a onda na trenutak eksplodira pa izazove inner Kajrija Irvinga.

                        Jovanović momak izgleda opasno soft, ali biće bolje na skoku sa Antićem. Bjelica već sada pokazao više nego prošle sezone na 5 pod Radonjićem, zaboravio sam da je to igrač koji može da optrči iz kornera u korner i da pogađa fade iz posta.

                        Comment


                        • Pa kod DR nikad nije imao ovoliku minutazu Bjelica. Takodje oko njega su neiskusni momci I mora da ih povede. Ne moze smao na Lesorta dole. Bjelica nije mogao na nogama da sacuva Agravanisa par puta, ni u skoku. Brojke su mu dobre ali ko je gledao mec ima skroz drugaciji utisak. Meni on vise odnosi na 4 nego sto donosi..Skocili su nam sto puta u napadu I usli kroz reket isto toliko puta...I on tebi igra bolje nego kod Radonjica...

                          Treba tu vremna za sve ali odbrana reketa jedan kroz jedan ce biti losa sa ovim sastavom. Ne mracim ali to se jasno vidi, niko sem Lesorta nije pokretan a on je mlad I treba mu vremna I iskustva kroz EL...a ne zna post da brani jos....Milutinov ga je unosio bez problema...za neke stvari treba vreme ali za odbranu dole sam prilicno siguran da u EL da ce biti dosta ovakvih meceva gde ce protivnici dominirati....
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bez domaćih kvalitetnih igrača, koje nemamo, nama je potreban stranac na svakoj poziciji, to je neki minimum da se provučemo kroz EL ... tri je premalo.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Milutinov je unosio lesorta jer je ovaj plivao u odbrani umesto da zauzme stav, no to je do trenera.

                              Comment


                              • Cedevita dovela centra iz Kine, Kris Džonson. Igrao i u NBA, dobar defanzivac 32g.211cm.Mogli bi naši centri imati problema sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X