Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem ti i skok i košarku.U PM.
    Vas trojica faking Agravanis vas jede u skoku čoveče.

    Kakav crni Apić,kakav Kešelj.Teraj bre to na tribinu.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Keselj covek bezo od lopte ovo nisam ocekivao da gledam ...sacekacemo jos koju utakmicu pa da vidimo nesto konkretnije ...

      Comment


      • Bjelica i stretch, ovo je komedija. Pa isti kurac je bio i prosle godine. Ako nije suterski trening, on spolja ne moze da bude pouzdan...

        I kad je igrao na visokom nivou, nikada spolja nije bila njegova snaga. Poludistanca, i kretnja u reketu protiv sitnih krila itd.

        Comment


        • Ovo je baš tužno gledati.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Nema kretnji u napadu, ocajni su blokovi i pozicioniranje kod istih. Oly je uvek branio dobro pick, ali mi realno nemamo plan B po ovome trenutno sto se igra. Lopta se ne spusta dole a igraci se ne oslobadjaju spolja u isto vreme. Zato i takav rezultat. Uz sve to ono sto me najvise brine je sto defanzivni potencijal ove ekipe ne moze da se vidi sa ovakvom defanzivnom semom. Pomaze se na sve strane, i non stop smo u minusu. Tako odbrana ne moze da se igra na najvisem nivou, ipak svaki igrac mora da ima svoj zadatak i da ga radi. Zna se kada treba pomoc, ali ne na svakom posedu i dodiru s loptom. Ovo mnogo lici na one nizerazredne sheme, daj da stiskamo stalno loptu i oni ce da je prodaju i eto ti odbrane. To nazalost na najvisem nivou nece paliti. Mnogo je tu igraca koji znaju sta ce s loptom u takvim situacijama, da bi bilo to delotvorno.

            Comment


            • Možda treba sačekati još koju utakmicu, ali meni se čini da je Kešelj kao i Apić, Lazarević i Davidovac(Davidovac nije ni ulazio u utakmicu) zalutao i da Bjelica nastavlja tamo gde je prošle godine stao.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Meni je nejasno da tokom ovih nekoliko prijateljskih utakmica, stručni štab nije mogao da shvati da Kešelj više nije "onaj Kešelj" i da ne igra više profesionalnu košarku. Ništa lično, ali ničemu ne služi.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • o beliiii zvani nesportska i promaseni zicer 😢😢😢😢

                  Comment


                  • S ovom namernom, je stavio tacku na svoju partiju Milko Lessort jedini prelazna ocena, za trud pre svega...

                    Comment


                    • Bjelica ne samo da je kralj zceram danas je promasio bar tri zicera a dve ciste trojke nisu bile ni blizu nego je i mentol koji na prijateljskoj utakmici na -20 u kontri 1 na 0 pravi ovakav faul. Boze me sacuvaj

                      Comment


                      • Ne razumem ovaj faul Bjelice? Šta je hteo sa njim? Idiotski potez.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Previše Bjelice : )) Zamene još gore : )

                          Comment


                          • Bjelica.....ili ne smemo da komentarišemo pošto je kao najbolji na pripremama?
                            Dečko je Mr.zicer a u nekim situacijama kao sad sa ovim faulom namernim,deluje kao neki klinac
                            kome je ovo prva godina profi košarke.STrašno.
                            Koliko on toliko i naša igra koja je tanka,jalova,loša o kontroli skoka da i ne govorim.Tu smo očajni.
                            sigpic
                            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                            Comment


                            • Crni Bjelice!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Nisam siguran da Alimpijevic zna sta i kako tim da igra.
                                Nije ovo misljenje na osnovu ovog veceras vec i onog meca protiv Lokomotive. Pre svega sta on hoce od tima u odbrani? Zar zaista misli da pik moze da se brani ovim iskakanjem????? To ce dobre ekipe resavati jednim pasom.
                                Ovoliko nekakvih suludih pomaganja u odbrani odavno video nisam.
                                U napadu kretnje ne postoje osim ovog protrcavanja Feldina sa jedne na drugu stranu.

                                Comment

                                Working...
                                X