Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radanov je toliko spor i nezainteresovan za igru u odbrani da je to tuga gledati ....dzaba lucidnost kad je toliko spor ...ima ocigledno jos igraca sa sindromom simanic ...sada je jasno zbog cega nije u KK Crvena Zvezda ni ovog leta !!!

    Comment


    • Zbog cega ovoliki hejt na Apica? Mlad igrac, i iako ima mana u igri jedan je od perspektivnijih u tom godistu. A izgleda da nam ni Radanov ne valja. Kako to da odmah ne zaigra kao Stojakovic iz najboljih dana?

      Comment


      • Sta igra FMP? Ovo je smesno.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Zbog cega ovoliki hejt na Apica? Mlad igrac, i iako ima mana u igri jedan je od perspektivnijih u tom godistu. A izgleda da nam ni Radanov ne valja. Kako to da odmah ne zaigra kao Stojakovic iz najboljih dana?
          pogledaj kako igra i kakav mu je stav ..sada kada bi trebao da grize i da kida i iskoristi bar deo potencijala koji ima ...on sa stojakovicem nece moci da se poredi ,jedino sto im je zajednicko to je da su trenirali isti sport ...

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sta igra FMP? Ovo je smesno.
            gresis ...ovo nije smesno ..ovo je ZALOSNO!

            Comment


            • bezte na temu za FMP.
              U pitanju je mlad igrac i nije ni vreme a ni mesto za takve radikalne osude.

              Comment


              • moja greska...nisam ni video gde sam napisao ...

                Comment


                • Ne treba se puno zanositi oko ovih priprema , pricam i za Fmp i nas, ja cak i volim da se negde izgubi da se vide greske i to popravi. Desavalo se da pokidamo pripreme a onda u sezoni katastrofa, igra se sa manje zara sto je i normalno, dosta taktike ima i proba, polako. Sutra i kasnije za plasman bice dobra proba posto su timovi bas jaki ali ne treba nista da nas zavarava ali ni da opusti, prvi mec sa Mornarom je po kalendaru prvi najvazniji a onda i ostalih 84.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Zbog cega ovoliki hejt na Apica? Mlad igrac, i iako ima mana u igri jedan je od perspektivnijih u tom godistu. A izgleda da nam ni Radanov ne valja. Kako to da odmah ne zaigra kao Stojakovic iz najboljih dana?
                    Nema Radanov veze sa Stojakovicem. Nema sut kao on, potpuno je drugaciji igrac. E sad Apic tesko da je jedan od najboljih i u svom godistu, jeste najbolji ako racunamo sve koji su nam dostupni, ali je to bas bedan izbor.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Apicu treba dati sansu kao i Davidovcu, predugo su ipak tu da bi jos igrali za Fmp, Alimpijevic tvrdi da je Apic veliki radnik i da uvek radi sto mu se kaze, videcemo da li je to dovoljno za nivo koji nama treba. Ali svakako ove sezne je tu, drugu sansu nece dobiti ako ne iskoristi.

                      Comment


                      • Sto se Apica tice, ako nista, makar je dobar za treninge, a moze i da posluzi kao zamena za nekog od centara u aba ligi. Od Lazarevica i Dobrica mnogo ocekujem, od Dobrica vec ove sezone, a od Lazarevica sledece. Od Davidovca ne znam sta da ocekujem, nesto nisam pozitivan po tom pitanju, iako mi se svidja takav tip igraca.

                        Comment


                        • Originally posted by Ma'estro View Post
                          Od Davidovca ne znam sta da ocekujem, nesto nisam pozitivan po tom pitanju, iako mi se svidja takav tip igraca.
                          spor, slabasan i mlitav?

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            spor, slabasan i mlitav?
                            Ne to, to mu je losa strana, nego volim visoke igrace koji znaju da da iskreiraju nesto za sebe i za druge igrace, koji mogu da pokriju vise pozicija korektno, i decko ima kosarkasku inteligenciju. Iako je kod Davidovca sve ovo na niskom nivou, na nivou aba lige
                            Last edited by Ma'estro; 21-09-17, 23:29.

                            Comment


                            • Originally posted by Ma'estro View Post
                              Ne to, to mu je losa strana, nego volim visoke igrace koji znaju da da iskreiraju nesto za sebe i za druge igrace, koji mogu da pokriju vise pozicija korektno, i decko ima kosarkasku inteligenciju
                              od svega toga stoji da ima iq...ali dzaba sve kad je prespor
                              sto se tice vise pozicija, to je samo u teoriji...i mozda na kls nivou
                              u stvarnosti ce pre biti da moze da pokrije vise pozicija podjednako lose
                              za 1-3 nema brzinu, a za 4 snagu

                              Comment


                              • Slazem se u potpunosti, ja samo kazem da mi se svidja takav tip igraca koji nije samo u teoriji to i koji moze to na visem nivou da igra

                                Comment

                                Working...
                                X