Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l zna neko zasto Antic ne moze da igra ovaj turnir sada?Je l neka povreda ili sta?

    Comment


    • Rocesti izgleda kao CEO neke IT kompanije iz Silikonske doline
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Ni Pero ne igra na Kritu? I on povredjen?
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Maverick88 View Post
            Je l zna neko zasto Antic ne moze da igra ovaj turnir sada?Je l neka povreda ili sta?
            Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ni Pero ne igra na Kritu? I on povredjen?

            Krijemo karte.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by Maverick88 View Post
              Je l zna neko zasto Antic ne moze da igra ovaj turnir sada?Je l neka povreda ili sta?
              Mislim da je Pero kod Dude na ispracaju...

              Comment


              • Vidim da su Pero i Keselj bili samo na grupnom slikanju jutros,vrv su obojca otisli za Grcku posle...

                Comment


                • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • eno ga pero i keselj na b92, igraju utakmicu oly-dusan ivkovic..
                    FILIPE ODLAZI!!!

                    Comment


                    • Pero tri trojke zaredom na Dudinom oproštaju.

                      Comment


                      • pero vezao tri trojke, keselj polomio obruc.. standardno sto bi se reklo..
                        FILIPE ODLAZI!!!

                        Comment


                        • Ne razumem zasto Antić ne igra na ovom turniru na Kritu?

                          Comment


                          • Jbg, ispoštovao(li) je (smo) Dudu...
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • meni samo cudi sto u 15 igraca imamo samo 2 klasicna pleja. Ako se jedan povredi moracemo da se krpimo... po meni trebalo je biti mesta za Radanova kome bi sansu dali u aba ligi, a u evropi ako zatreba.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                meni samo cudi sto u 15 igraca imamo samo 2 klasicna pleja. Ako se jedan povredi moracemo da se krpimo... po meni trebalo je biti mesta za Radanova kome bi sansu dali u aba ligi, a u evropi ako zatreba.
                                Davidovac ce uskakati na pleja ako se neko od prve dve opcije povredi

                                Comment

                                Working...
                                X