Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nekako unutrasnja linija dosta neatleticna osim Lesorta.
    Bice frke oko skoka i to velike.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      U svim ekipama je igrao prilicno isto minuta, osim u Rytasu ali je to bilo pre 7 godina. Covek je 17-20 minuta po tekmi igrac i zadnjih 6 sezona je imao jednu gde je moglo da se kaze da je bio kvalitetan stvarno. Ostalo je uglavnom bilo ispucavanje. 45% iz igre nije sjajno, kao ni 30% za 3. Trosio je puno lopti, skok mu je uvek bio tanak i labav. Ta zadnja sezona u Baskoniji mu je bila vrhunac i to se nece ponovoti.

      Jebi ga, sad ces me naterati da mu svaku takmicarsku utakmicu vodim log i da vidimo sta je sve dao (ne samo u kosevima), a sta je sve proslo preko njega i sta je usrao. Ali tada ne zelim da cujem pricu o nemamo para za bolje, nismo mi Fener i slicno. I ne znam ko je rekao da neko treba da bude kao Patrick Young, naprotiv vazno je kako neko igra i sta daje na terenu a moze i da izgleda i kao Dada Pascolo iz Armanija i nece mi smetati...
      vodi statistiku molim ,pa da demantujes sam sebe to bi mi bilo najsladje

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        vodi statistiku molim ,pa da demantujes sam sebe to bi mi bilo najsladje
        Moze, al mojne da nestanes ako bude suprotno.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Moze, al mojne da nestanes ako bude suprotno.

          Comment


          • Ica BjelIca
            Ne znam koliko ce Bjelica moci na 4, ali pretpostavljam da je u paru sa Lessortom on 5 u odbrani, a Francuz 4ka. U napadu suprotno. Sada je zanimljivo sto imamo taj kvantitet, jedino nemamo zamene za Simonovica i Gudurica. Petorka Roch - Feldeine - Dangubic - Bjelica - Lessort je bolja od Jovica, Jenkinsa, Dangube, Luke i Kuzmica, ali zamene su prosle sezone bile bolje. Laza je tu, Radicevic umesto Woltersa (kako bi nam sad legao on ), ali nema zamena za pomenuti dvojac koji je trojkama resetao protivnicke odbrane.

            U reketu Lessort, J&J i Antara umesto Kuzmica i Mitrovica, not bad. Mislim da ce Antic i Bjelica moci da dodju do pristojnih brojki, samo da ne igraju previse, ali moraju i debitanti da iskoce (neko od dzejeva i Mathias).
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Nije Bjelica branio protivnicke petice do sada na pripremama.

              Comment


              • Ono sto sam zapazio gledajuci izvestaj sa utakmice sa Lokomotivom, je da Lesort dosta pliva u odbrani i kretnjama, i da je jos uvek totalno ne ukopljen. Verujem da ce se vremenom i on prilagoditi jednoj kontrolisanoj i tvrdoj kosarci, jer je jasno da je on u francuskoj navikao na jednu dosta opusteniju igru i dosta neobaveznu kosarku. Ono sto je bitno je da ima veliku zelju da radi i napreduje, i da hoce da slusa i usvaja, sa takvim stavom ce sigurno dosta napredovati, samo je pitanje koliko ce mu jos vremena trebati, bojim se da ce prvih par meseci dosta lutati na terenu, a pogotovo u odbrani.

                Comment


                • Originally posted by 011 View Post
                  Ono sto sam zapazio gledajuci izvestaj sa utakmice sa Lokomotivom, je da Lesort dosta pliva u odbrani i kretnjama, i da je jos uvek totalno ne ukopljen. Verujem da ce se vremenom i on prilagoditi jednoj kontrolisanoj i tvrdoj kosarci, jer je jasno da je on u francuskoj navikao na jednu dosta opusteniju igru i dosta neobaveznu kosarku. Ono sto je bitno je da ima veliku zelju da radi i napreduje, i da hoce da slusa i usvaja, sa takvim stavom ce sigurno dosta napredovati, samo je pitanje koliko ce mu jos vremena trebati, bojim se da ce prvih par meseci dosta lutati na terenu, a pogotovo u odbrani.
                  Dosta ispada u odbrani. Posebno na tom iskakanju kada branimo pik de to deluje dosta konfuzno sa njegove strane. Dosta koristi ruke pri odbrani. Tesko da on moze da cuva jake petice koje zidaju unutar reketa.
                  Medjutim, njegove fizikalije i ogromna energija daju nadu da ce on popraviti te elemente i da cemo dobiti odlicnog defanzivca.
                  Gledajuci dosta izvestaja, klipova, statistike iz prosle sezone jasno je da Lesort dosta radi na igri u napadu.
                  Pre svega drasticno je popravio bacanja. Kroz cele ove pripremne meceve.
                  Napada licem ka kosu sporije igrace.
                  Odlican je potencijal. Samo je pitanje dal od njega vec ove sezone ocekivati mnogo.

                  Comment


                  • Rekao sam kada je doveden da je Lesort drvo! Drvo koje treba obradjivati dugo da bi se od njega napravio ozbiljan El igrač

                    Comment


                    • U petak ih znaci prvi put gledam!
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Vreme je za nove stvari
                        KK Crvena zvezda mts predstaviće dres za sezonu 2017/2018 na terenima na Malom Kalemegdanu. Klub ovom prilikom poziva sve vlasnike sezonskih ulaznica za narednu sezonu da u utorak od 20 časova prisustvuje istinskom spektaklu u režiji Zvezde i njenog novog sponzora, renomiranog brenda - Nike.

                        KK Crvena zvezda mts predstaviće dres za sezonu 2017/2018 na terenima na Malom Kalemegdanu. Klub ovom prilikom poziva sve vlasnike sezonskih ulaznica za narednu sezonu da u utorak 19.09.2017. od 20 časova prisustvuje istinskom spektaklu u režiji Zvezde i njenog novog sponzora svetski poznatog brenda - Nike.

                        Potpis ugovora između KK Crvena zvezda mts i giganta u prozivodnji sportske opreme ''Nike'' snažno je odjeknuo. Nimalo slučajno jer je reč o potpisu ugovora između crveno-belih i najpoznatijeg brenda sportske opreme. Uveliko su krenula nagađanja kako će izgledati novi dres, a velikoj armiji navijača dodatno je zagolicala maštu fantastična trening oprema koju su zadužili prvotimci Crvene zvezde mts u pripremama za novu sezonu. Konačno, došlo je vreme za ono pravo. U sredu, 19.09.2017. od 20 časova na Zvezdinim terenima na Malom Kalemegdanu biće održana promocija dresa koji će crveno-beli nositi u borbi na tri fronta u sezoni 2017/2018.

                        KK Crvena zvezda mts ovim putem poziva sve vlasnike sezonskih ulaznica da prisustvuju promociji koja će se održati među zidinama Kalemegdana pod otvorenim nebom. Detaljno režiran spektakl sačuvaćemo kao tajnu, ali uz obećanje da se sprema nešto do sada neviđeno na ovim prostorima.

                        Zvezda i Nike vas zovu, iskoristite svoju pogodnost kao vlasnik sezonske ulaznice za narednu sezonu i budite deo početka stvaranja nove istorije.
                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/vreme-j...8-09-2017.html
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          I lepo vam kažem da je danas utorak. Utorak! I čitav dan će tako da ostane!!!

                          ------
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Rekao sam kada je doveden da je Lesort drvo! Drvo koje treba obradjivati dugo da bi se od njega napravio ozbiljan El igrač
                            Ocemo i za njega da vodimo statistiku

                            Comment


                            • Bice Bjelica odlican na 4. Prosle godine je igrao sa centrima koji su mnogo jaci od njega i vec posle prve trecine eurolige se zalio da nema vise snage, pa predpostavljam da otud promaseni ziceri i sutevi za tri poena. Nadam se da ce ove godine pokazati zasto su ga doveli prosle.

                              Comment


                              • Je l' gledao neko Covketa na Happy-u? Ima nesto zanimljivo da se prenese?

                                Comment

                                Working...
                                X