Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad mojih pet centi:
    totalno drugačija kompozicija tima, i donekle drugačija igra.
    - Rochestie, ne vide mu se godine nimalo, drugačiji plej od Jovića, brži, sa šutem za tri ne insistira toliko na pnr, odbrana na zadovoljavajućem nivou kako sam se nadao. Tek je došao i očekujem da će još bolje izgledati.
    - Feldeine, blago je reći ubica, nemilosrdno trpa sa svih pozicija, sam, preko ruke, ulaz ništa mu nije problem. Očigledno u Pao nije imao dovoljno prostora da se razmaše, ali ovo što već sad prikazuje je brutalno. Fokusiran u odbrani, često na liniji dodavanja vreba da preseče pas, koristan i kao sekundarni plej. Odličan.
    - Danguba, srce mi zaigra kad ga stave da čuva pleja, pa se raširi nad njima kao pauk, ovaj jadnik ne zna da l' će levo ili desno . Emocije sa strane, pokazao neke stare boljke u vidu lošeg finiširanja i šut je dosta loš ali mislim da će se on popraviti posle nekog broja utakmica.
    - Davidovac, ovo mi je bilo najveće iznenađenje kad ga je stavio na pleja i uopšte nije loše izgledalo. Jači deo je naravno u organizaciji napada, logično je da će imati problema sa prenosom lopte kad ga budu pritisnuli. Ne verujem da će ga Alimpijević često koristiti na tom mestu, ili uopšte, vrv je iskoristio odsustvo Radičevića da isproba tu varijantu. Zanimljiv eksperiment koji govori dosta i o Davidovcu ali i o našem treneru.
    - Milko igra kao preporođen kada se vratio na svoju izvornu poziciju, toliko, da sam sklon da pomislim da je Radonja napravio grešku forsirajući ga da igra na 5.
    - Lessort, ovog dečka će obožavati navijači. Baš se vidi da mu je stalo da ostavi što bolji utisak, igrač koji svojom energijom može u perspektivi da promeni tok utakmice, atleta par excellence, problem će mu praviti nedostatak iskustva, a prva je opcija na 5, ali tu razgovori sa trenerom i stručnim štabom najviše pomažu, i tokom utakmice sam primetio da je bilo nekih sugestija od Alimpijevića.
    - Sličnu želju ima dvojac JJ, pa su najviše zbog toga odigrali malo stegnuto. Malo će trebati vremena da se oslobode i steknu sigurnost.
    - Lazarević, vidim da ga mnogi upoređuju sa Lazom, po meni igra drugačiju odbranu od Laze, više je fokusiran na loptu nego na telo protivnika, bukvalno onemogućava protivniku dribling. Posle jedne takve odbrane pobrao zaslužene aplauze publike. Ipak ne vidim da će ga Alimpijević previše koristiti.
    - Apić, pozitivno kod njega je da je uspeo par puta da isparira telom protiv gabaritnijeg centra kad je ovaj krenuo u zidanje. Verujem da će igrati u ABA.
    - Kešelj, jako, jako bled. Jedan trojka, ispada iz odbrane ko iz voza, tužna karijera za dečka koji je toliko obećavao. Ipak je glava tu najveći problem.

    I na kraju malo o treneru: Alimpijević za sad deluje kao neko ko drži konce igre i tima čvrsto u svojim rukama, energičan, ozbiljan, predan. Saša Obradović 2.0. Mnogo više imamo razloga za optimizam nego za brigu jer i u igri, i kod svakog igrača, ima prostora za boljitak, i ne sumnjam da do njega neće doći.
    Last edited by dekkard; 16-09-17, 21:48.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • A gde su Bjelicini pljuvači? maca pojela jezik strucnjaci

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        E sad mojih pet centi:
        totalno drugačija kompozicija tima, i donekle drugačija igra.
        - Rochestie, ne vide mu se godine nimalo, drugačiji plej od Jovića, brži, sa šutem za tri ne insistira toliko na pnr, odbrana na zadovoljavajućem nivou kako sam se nadao. Tek je došao i očekujem da će još bolje izgledati.
        - Feldeine, blago je reći ubica, nemilosrdno trpa sa svih pozicija, sam, preko ruke, ulaz ništa mu nije problem. Očigledno u Pao nije imao dovoljno prostora da se razmaše, ali ovo što već sad prikazuje je brutalno. Fokusiran u odbrani, često na liniji dodavanja vreba da preseče pas, koristan i kao sekundarni plej. Odličan.
        - Danguba, srce mi zaigra kad ga stave da čuva pleja, pa se raširi nad njima kao pauk, ovaj jadnik ne zna da l' će levo ili desno . Emocije sa strane, pokazao neke stare boljke u vidu lošeg finiširanja i šut je dosta loš ali mislim da će se on popraviti posle nekog broja utakmica.
        - Davidovac, ovo mi je bilo najveće iznenađenje kad ga je stavio na pleja i uopšte nije loše izgledalo. Jači deo je naravno u organizaciji napada, logično je da će imati problema sa prenosom lopte kad ga budu pritisnuli. Ne verujem da će ga Alimpijević često koristiti na tom mestu, ili uopšte, vrv je iskoristio odsustvo Radičevića da isproba tu varijantu. Zanimljiv eksperiment koji govori dosta i o Davidovcu ali i o našem treneru.
        - Milko igra kao preporođen kada se vratio na svoju izvornu poziciju, toliko, da sam sklon da pomislim da je Radonja napravio grešku forsirajući ga da igra na 5.
        - Lessort, ovog dečka će obožavati navijači. Baš se vidi da mu je stalo da ostavi što bolji utisak, igrač koji svojom energijom može u perspektivi da promeni tok utakmice, atleta par excellence, problem će mu praviti nedostatak iskustva, a prva je opcija na 5, ali tu razgovori sa trenerom i stručnim štabom najviše pomažu, i tokom utakmice sam primetio da je bilo nekih sugestija od Alimpijevića.
        - Sličnu želju ima dvojac JJ, pa su najviše zbog toga odigrali malo stegnuto. Malo će trebati vremena da se oslobode i steknu sigurnost.
        - Lazarević, vidim da ga mnogi upoređuju sa Lazom, po meni igra drugačiju odbranu od Laze, više je fokusiran na loptu nego na telo protivnika, bukvalno onemogućava protivniku dribling. Posle jedne takve odbrane pobrao zaslužene aplauze publike. Ipak ne vidim da će ga Alimpijević previše koristiti.
        - Apić, pozitivno kod njega je da je uspeo par puta da isparira telom protiv gabaritnijeg centra kad je ovaj krenuo u zidanje. Verujem da će igrati u ABA.
        - Kešelj, jako, jako bled. Jedan trojka, ispada iz odbrane ko iz voza, tužna karijera za dečka koji je toliko obećavao. Ipak je glava tu najveći problem.

        I na kraju malo o treneru: Alimpijević za sad deluje kao neko ko drži konce igre i tima čvrsto u svojim rukama, energičan, ozbiljan, predan. Saša Obradović 2.0. Mnogo više imamo razloga za optimizam nego za brigu jer i u igri, i kod svakog igrača, ima prostora za boljitak, i ne sumnjam da do njega neće doći.
        Slozio bi se sa većinom. . . Slična su nam razmisljanja i volim da pročitam tvoje postove,razumes igru

        Comment


        • Pre svega razlicitost igre ogleda se u nedostatku klasicne petice. Koliko sam mogao da vidim samo par puta smo spustali loptu na niski post. Kod DR je osnov napada bio pik i lopta na centra. Ne mogu da se otmem utisku da bi ovom timu jedna petica bila preko potrebna.
          Rocesti kada dovede svoju fizicku spremu bice top pojacanje. Ne bih se slozio da je veceras odigrao solidnu odbranu. U tom segmentu je bio bas los i nije bukvalno nista odbranio.
          Dali smo preko 80 poena Lokomotivi sto je zaista dobro. Pri tome mozda smo 10 poena dali u kontri, iz pika koliko se secam samo par. Sto ce reci da smo iz pozicione igre u napadu delovali sasvim dobro. Ima tu jos mnogo mesta za napredak.
          U odbrani je u ovom trenutku najvazniji taj voljni momenat i agresivnost. To treba zadrzati i korigovati ostalo kroz treninge i utakmice.Fizicki imamo dosta dobro sklopljen tim.
          Mane ovog tima su definitivno igra na niskom postu u napadu, skok i odbrana pika.

          Comment


          • Na postu je Bjelica najbolji,tehnika,iskustvo. . . Lesor ima od koga da uči. . . Antic nije taj tip igrača

            Comment






            • Alimpije i Pero.
              Last edited by Manda77; 17-09-17, 01:38.

              Comment


              • Mator je Pero ali koristiće

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Mator je Pero ali koristiće
                  Koliko je matori od Rocestija?
                  Pero ce igrati na petici.

                  Comment


                  • Al onako na prvu gledas Rocestija,nit fizikalija,nit frajma,deluje onako ko da se zateko tu oko hale a ovima play nije dosao na utakmicu pa ajde da ga zameni al zajeban u pizdu materinu.ne smes da ga zanemaris ni sekundu,u stvari smes al ces dobiti po nosu pa odmah,nije mi jasno samo sto je Alimpic coveka cedio na prvoj uktakmici 35 (valjda)minuta,em su pripremne em je coveku prva utakmica za nas em je malo van trenaznog procesa.

                    Comment


                    • Originally posted by profaarmor View Post
                      Al onako na prvu gledas Rocestija,nit fizikalija,nit frajma,deluje onako ko da se zateko tu oko hale a ovima play nije dosao na utakmicu pa ajde da ga zameni al zajeban u pizdu materinu.ne smes da ga zanemaris ni sekundu,u stvari smes al ces dobiti po nosu pa odmah,nije mi jasno samo sto je Alimpic coveka cedio na prvoj uktakmici 35 (valjda)minuta,em su pripremne em je coveku prva utakmica za nas em je malo van trenaznog procesa.
                      Ročesti je igrao 28min. Razlog je jasan, Radičević je povređen i nije igrao a nema više nijedan plej osim njih dvojice. Iz tog razloga su igru organizovali Davidovac i Feldin kada je Ročesti bio na klupi.
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Ono sto je juce bilo icigledno jeste da nije bio obicni pripremni mec. Nasima je ite kako bilo stalo da dobiju mec. Zato su najbolji igrali najvise. Pobeda je vrlo vazna zbog samopouzdanja kako igraca tako i trenera. Lokomotiva je zaista odlican tim.

                        Comment


                        • Greska,Feldin je igrao 35

                          Comment


                          • Rocesti te doveden da bude gazda lopte,skorer ,Antic sasvim nešto drugo

                            Comment




                            • Roca na sinocnoj utakmici.

                              Comment


                              • sjajan je ..zato sam ga i prizivao toliko puta ...nevidjeno dobar skorer ...klasa za sva imena koja su pominjana tipa ..cook ,pulen.munford ...itd

                                Comment

                                Working...
                                X