Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    A igrali bez Laze,Antića,Radičevića,Dobrića...Biće ovo moćna Zvezda
    Fale i njima Hvostov, Baburin i Zubkov ... al nebitno, pripremna utakmica.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Fale i njima Hvostov, Baburin i Zubkov ... al nebitno, pripremna utakmica.
      Sad mogu i oni da se prikljuce, Laza ima jos posla.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Jas malo ukrivo ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Duh Kevina Durenta u telu Bjelice.

          Comment


          • Vidim da je ragland odvalio. Kako je to uzivo izgledalo? Mnogo volim tog igrac

            Comment


            • Nedostaje ovde njima i Frenk Elegar koji je prva opcija na 5-ci ali i pored toga zaista lepa pobeda. Nadao sam se da ce biti prenos kod Lokosa na onom sajtu ali izgleda da prenose samo one za koje su sigurni da ce dobiti. Recimo protiv Mege i ... nas

              Comment


              • Samo vi nastavite da kritikujete Bjelicu

                Comment




                • Opasna zverka, Rocesti vec sad pokazuje da ce biti odlicno pojacanje.

                  Comment


                  • Mene stvarno plase ovakve partije bjelice nadam se da ce tako izgledati i kad pocnu prave utakmice.

                    Solidnu ekipu je napravio obradovic. Ne deluje mi to nesto sad preskupo a ima bas zaninljivih imena

                    Comment


                    • Stvarno raduje 47 poena trojice naših stranaca. Ročesti će se brzo uklopiti skroz, Lesor bolji iz meča u meč, Feldin pokazuje da će biti naša glavna violina u napadu, a Pero će donijeti ogromno iskustvo. Izgleda da smo savršeno pogodili sa stranim igračima, a kad je tako onda je sve dosta lakše. Slučajevi Tompson, Sofo i Mekel su prošlost, sa strancima je pogođeno u potpunosti! Bravo momci! Zaista nisam neko ko voli unaprijed nešto pričati,ali ako sve klikne kako treba nebo nam je granica!
                      Last edited by mikara92; 16-09-17, 20:05.

                      Comment


                      • Svaka čast Milku, baš dominira ove pripremne utakmice
                        Lazo, ako si obraćao pažnju, kako igra odbranu Milko, jesmo li mnogo primili preko njega?
                        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                        Comment


                        • A 5 domacih pojacanja 4 poena

                          Generalno Lokosi odlicno spolja peglaju odbranu, sto preuzimanjima sto dobar rad nogu. Igrali su nisko gde su Brokof i taj Amer broj 7 igrali na poziciji 4. Tu smo malo ribali u odbrani uz preterana iskakanja sve trojce nasih centara na PnR sto je vec spominjano. Ali preko tih laznih cetvorki se Milko i nadavao, cak i uz udvajanja.

                          Mi igramo dosta kompleksniji napad reklo bi se, dosta kretnji bez lopte, sa tim stagger i pin down blokovima. Lokomotiva je to izuzetno lepo pokrivala, jer kazem spolja odlicnu odbranu igraju, al su im centri dosta losi, mnogo glupih faulova.

                          Lesor mnogo energije, danas je i sa niskog posta isilovao neke poene, sto znaci. Lozana je triput veca od Kvinsija, mahao publici cak i na ovakvoj prijateljskoj.

                          Rocesti siguran u sebe, lose otvorio, ali drugo poluvreme nalazio rupe u odbrani, odlicni pasovi preko terena za otvorene suteve, i on je dao dve. Mislim da je covek doktor i da ce mnogo znaciti.

                          Feldina sam podcenio na lopti, covek je odlicno probijao, pravio sebi prostor step back sutevima, bas kad nam je trebalo. Ako igra sa ovakvim samopouzdanjem on ce biti cudo.

                          JJ prilicno pogubljeni, mada ta druga petorka sa Davidovcem na pleju se nije bas proslavila tako da ne krivim njih toliko. Kes izgleda prilicno sporo, sut je tu, ali odbrana mora bolje. Padao na neke finte kao klinac.

                          Milko 3/4 za 3 7/7 bacanja ruka je ocigledno na mestu. Mnogo je mucio te lazne cetvorke na postu, a i lepo su izgledali napadi da njemu pripreme loptu.

                          Danga kao i uvek. Dribling nesiguran, sut los, 2 bacanja masi na 45s do kraja. A zato cuva protivnickog keca, skace kao ludak, cepa najbolju odbranu spolja uz Feldina koji je veoma pametan defanzivac i odlicno se krece.

                          Skok kao i predvidjeno dosta los, imali su po 4 napada dok nam ga ne daju. Za to smo kao ekipa kolektivno krivi a i takav nam je personal protiv toga ne mozes.
                          Last edited by Chupa; 16-09-17, 20:16.

                          Comment


                          • Kešelj je igrao isključivo na trojci. Ni minut na 4
                            Bjelica opet igrao usključivo na 4.
                            Na 5 su igrali Lesort i Jovanović.

                            Comment


                            • media day 20. Septembar ?

                              Comment




                              • Ovde imate još video materijala, izjave igrača, trenera ...
                                https://www.youtube.com/channel/UCNE...McyH01g/videos
                                Last edited by kankkunen; 16-09-17, 20:54.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X