Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Dobro je...ne bi valjalo da u sezonu udjemo bez pleja...

    Druze moj, to što Ročesti igra lošu utakmicu ne znači da tvoja forumska reputacija može tek tako cinično da nipodoštava njegovu igračku-reputaciju. To što bi ti sve zdravo na gotovo ,sad i odma- ne znači da će tako biti. Košarka je vrlo kompleksna igra ,za razliku od tvog stava. Ako ne poštuješ njegovu karijeru ,a pri tom ni riječi trenera koji je od tebe i svih sličnih tebi tražio samo vrijeme ,da se tim uigra- onda je vrlo diskutabilan tvoj stav, ljubav prema klubu a i odnos prema košarci.

    Comment


    • Tandem JJ na 4 i 5

      Comment


      • Nemojte da se prepirete kao deca, pripremna utakmica.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Dade ga Rocesti

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Dade ga Rocesti
            Ua!
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by Achtung! View Post
              Druze moj, to što Ročesti igra lošu utakmicu ne znači da tvoja forumska reputacija može tek tako cinično da nipodoštava njegovu igračku-reputaciju. To što bi ti sve zdravo na gotovo ,sad i odma- ne znači da će tako biti. Košarka je vrlo kompleksna igra ,za razliku od tvog stava. Ako ne poštuješ njegovu karijeru ,a pri tom ni riječi trenera koji je od tebe i svih sličnih tebi tražio samo vrijeme ,da se tim uigra- onda je vrlo diskutabilan tvoj stav, ljubav prema klubu a i odnos prema košarci.
              Ajde malo pre nego sto napises ovakvu gomilu gluposti procitaj tok diskusije...Laza je napisao da je covek u jako losem fizickom stanju...a sto se mene tice malo ko se ovde vise obradovao dolasku Rocestija od mene...A sto se stava tice, ti sa takvim neces daleko dogurati na forumu...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • 63-66
                Popravili smo odbranu. Igra se kao da je takmicarski mec.
                2 min do kraja trece

                Comment


                • Ono kad Milvoje u pripremnom mecu podkrada Zvezdu. Govno
                  Lesort je teska paljevina
                  Kakav alej up Davidovac-Lesort al masi Lesort kucanje
                  67-68 kraj trece
                  U trecoj Lesort izdominirao
                  Last edited by Laza Kacanski; 16-09-17, 18:30.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ajde malo pre nego sto napises ovakvu gomilu gluposti procitaj tok diskusije...Laza je napisao da je covek u jako losem fizickom stanju...a sto se mene tice malo ko se ovde vise obradovao dolasku Rocestija od mene...A sto se stava tice, ti sa takvim neces daleko dogurati na forumu...
                    Meni je forum zadnja rupa na sviralu ,i diskusija sa ljudima je nešto što mi ne predstavlja nikakvu vrstu zadovoljstva. Tu sam da pročitam tu i tamo neko kvalitetno štivo ,i da budem u toku jer volim Zvezdu.
                    Ne može igrač da se ocijenjuje nakon jedne utakmice ,niti djevojka poslje prvog poljupca. Prvo skoči pa reci hop. Doduše ovo je opaska koja se odnosi na profil navijača sa izlizanim stavovima, a kako sebe kategorišeš to nije moja stvar.

                    Comment


                    • Originally posted by Achtung! View Post
                      Meni je forum zadnja rupa na sviralu ,i diskusija sa ljudima je nešto što mi ne predstavlja nikakvu vrstu zadovoljstva. Tu sam da pročitam tu i tamo neko kvalitetno štivo ,i da budem u toku jer volim Zvezdu.
                      Ne može igrač da se ocijenjuje nakon jedne utakmice ,niti djevojka poslje prvog poljupca. Prvo skoči pa reci hop. Doduše ovo je opaska koja se odnosi na profil navijača sa izlizanim stavovima, a kako sebe kategorišeš to nije moja stvar.
                      Masis poentu covece...nije sramota napisati da si pogresio i napao me na pravdi boga...Nigde ja nisam napisao nista o kvalitetima Rocestija a to kako ti tumacis necije postove a da prethodno nisi upoznat ni sa tokom diskusije ni sa mojim opusom ovde je posebna prica...Pisali su neki i pre Laze da je Rocesti dosao u losem fizickom stanju, da nije spreman...te sam ovo napisao, racunajuci da nece biti u full kapacitetu do pocetka sezone...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Ajde malo pre nego sto napises ovakvu gomilu gluposti procitaj tok diskusije...Laza je napisao da je covek u jako losem fizickom stanju...a sto se mene tice malo ko se ovde vise obradovao dolasku Rocestija od mene...A sto se stava tice, ti sa takvim neces daleko dogurati na forumu...
                        Decko je sigurno sa blica ili kurira-to je taj stav.

                        Comment


                        • Rocesti 2 trojke

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Rocesti 2 trojke
                            Digo formu naprasno

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Rocesti 2 trojke
                              jeeedva cekam kad udje u formuu i pocne sipatii

                              Comment


                              • Gazda, smiruj Cigane, kad Bogi zonglira pelene, ce se pokrve zbog pripremne utakmice, koju cak ni ne gledaju.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X