Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teoretski Hedge na PnR je ispravna odbrana ako ti je centar/krilo pokretljiv, jer moze da izadje i uspori igraca s loptom dovoljno da bek/krilo obidje pik i vrati se na njega a da se visoki igrac na vreme vrati na rollera. Tako da to konceptualno nije pogresno igrati sa Lessortom ali treba da se uigra i mora mnogo da se savlada tehnika i da se readuje dobro.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Teoretski Hedge na PnR je ispravna odbrana ako ti je centar/krilo pokretljiv, jer moze da izadje i uspori igraca s loptom dovoljno da bek/krilo obidje pik i vrati se na njega a da se visoki igrac na vreme vrati na rollera. Tako da to konceptualno nije pogresno igrati sa Lessortom ali treba da se uigra i mora mnogo da se savlada tehnika i da se readuje dobro.
      Problem je sto plej,bek ostaje na tom.iskakanju. Dal je ideja da se igrac sa loptom udvoji ne znam al ovo je ocajno.
      Od 28-23 za nas sada je 28-31
      Ubise nas trojkama

      Comment


      • Vazda dopustamo dosta trojki, majku mu

        Comment


        • Nedostaje Laza...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Laza,Dobric,Antic i Radicevic. Fali tu dosta...

            Comment


            • Jos dve trojke
              PogadjabFeldin tezak sut za 3
              37-38

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Kad pocne sezona bice i ljudi. Normalno je da se u manjim gradovima se pre popuni jer em su hale manje, em redje igra Zvezda tu. Da igra svake nedelje po 2 puta (racunam kad pocne EL i ABA pa ce se igrati na 3-4 dana redovno) posle odredjenog vremena ljudi bi se zasitili ne samo od dolazenja, nego i zbog finansija. 90% navijaca ce da sacuva pare za neku dobru EL utakmicu da gleda kako se CZ nadigrava sa najvecim klubovima na kontinentu, nego da gleda 30 razlike protiv Olimpije ili Zadra.

                To je ista ona prica kao kad turista ode na more 15 dana, svaki dan ide na plazu i jedva ceka i ostane po ceo dan, a oni koji zive tamo odu 5 puta godisnje u vrh glave(vecina ima zaljubljenika naravno) ili odu zbog zdravlja ili kondicije da plivaju 30 minuta. Isto ne znam nijednog Svajcarca da ide godisnje vise od 5 puta na skijanje, iako mu je ispred nosa. Hocu da kazem da je to normalna pojava i nema veze sa tim da li neko voli ili ne voli Zvezdu.
                Tim pre, prva utakmica jos besplatno i to protiv zvucnog imena. Ziveo sam 5 god. U Bg i nisam propustao fudbal i kosarku iako je tada partizai dominirao u oba sporta.

                Comment


                • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                  Vazda dopustamo dosta trojki, majku mu
                  Pa ne bas, prosle godine smo u tom domenu bili najbolja ekipa u Evroligi, i koliko pokusaja smo dopustili i koliko smo primili, procentualno itd.

                  Comment


                  • A gde pratite desavanja sa utakmice?
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Sta sve pogadja Feldin. Fenomenalan je. Mislim da je vec na 15 poena
                      39-38 4 min do poluvremena.
                      Jeste nasli neki link da i ja gledam malo a ne piskaram )))

                      Comment


                      • Jbg, fale tu Laza i Dobric, mnogo je novih igraca, neki tek stigli. Lepo kaze Alimpije, treba vremena.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          A gde pratite desavanja sa utakmice?
                          U Pioniru[emoji23]

                          Comment


                          • Lazo na poluvremenu daj globalni izvestaj bas si od pomoci.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Pa ne bas, prosle godine smo u tom domenu bili najbolja ekipa u Evroligi, i koliko pokusaja smo dopustili i koliko smo primili, procentualno itd.
                              Mozda ne nasom greskom, vec uvek nekako zna prokenjati nekoga protiv nas...

                              Comment


                              • Pa sta onda hoces da gledas?
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X