Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    U sezoni pred nama, Aleksa Radanov, Boriša Simanić i Petar Rakićević igraće za FMP. Da je Crvena zvezda odlučila da pomogne, odnosno da pozajmi pomenutu trojku, potvrđeno je i na sajtu kluba iz Železnika.
    Dobice sansu i minutazu pa neka pokazu i dokazu da mogu da igraju u Zvezdi, bolje to nego da sede i greju klupu.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
      Mi smo izgleda gledali razlicite utakmice. Slovenci su imali 3 skoka manje u napadu, i jednu blokadu manje. Sa druge strane, dali su 14 trojki iz 25 pokusaja, a Spanci 7 iz 27. Prostom logikom, da su sutirali na slicnom procentu, tj. 15 iz 27, dobili bi utakmicu, ili bi makar bila egal. Dakle ponavljam, spoljni igraci su dobili utakmicu...
      Zašto su imali toliko mesta za šut?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        Dobice sansu i minutazu pa neka pokazu i dokazu da mogu da igraju u Zvezdi, bolje to nego da sede i greju klupu.
        Apsolutno se slazem sa tobom, samo mi nije jasno sta imaju da traze Apic i Lazarevic u Zvezdi.Presedece 90% utakmica pored klupe, nece se ni skidati, Davidovca nekako i da progutam, ali ova dvojica, strasno.Moje misljenje da su jako losi potpisi.

        Comment


        • Mislim da je dobra odluka da Radoanov igra u fmp-u, njemu trebaju minuti i utakmice, a to u zvezdi ove sezone nije mogao nikako da dobije. Sto se tice Lazarevica, Apica i Davidovca oni nek budu uz prvi tim u slucaju da se neko povredi ili treba da odmori malo u ABA pa da oni popune mesto u 12, od njih iskreno ne ocekujem bas nista, niti su neki talenti niti imaju trenutni kvalitet za zvezdu. Vise su tu da popune broj, Radanov je veliki talenat i treba da budemo izuzetno pazljivi i oprezni sa njim, mislim da je za ovu sezonu doneta dobra odluka da igra u fmp-u, ali da ima ozbiljnu minutazu 25+ minuta najmanje, i da se kali kroz kls.

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Zašto su imali toliko mesta za šut?
            Zbog centara? Sada bukvalno pokusavas da dokazes da je 2+2=5, i da su Spanci izgubili zbog centara, a imaju ubedljivo najjacu centarsku liniju na turniru, dok Slovenci imaju jednu od najslabijih...

            Originally posted by Daba View Post
            Dobice sansu i minutazu pa neka pokazu i dokazu da mogu da igraju u Zvezdi, bolje to nego da sede i greju klupu.
            Razumne odluka, ali sad jos ostaje da se vidi koliku ce zaista sansu Radanov dobiti pored Covica...

            Comment


            • FMP = Filip must play

              Dakle, Fića je upravo dobio igračku na još godinu dana, zajebavaće se i sprdati koliko mu duša ište, igrati po 38 minuta, od toga dve trećine vremena će lopta biti kod njega. Ostali na čelu s Radanovom će statirati u kukuruzu uz šansu da budu išta sem popunjivača mesta na terenu jedino u slučaju da se ovaj povredi.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                Zbog centara? Sada bukvalno pokusavas da dokazes da je 2+2=5, i da su Spanci izgubili zbog centara, a imaju ubedljivo najjacu centarsku liniju na turniru, dok Slovenci imaju jednu od najslabijih...
                Ajd ti lepo pogledaj reprizu, pa vidi kako je dolazilo do viškova, prednosti itd u najvećem delu utkamice, kako su igrali i kako se kretao rezultat kad je su na terenu bila braća Gasol (pogotovo Pau) i vani. Ako koza laže, rog ne laže.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Mozda Ficko hoce da pomogne svojim iskustvom...
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Slanje ove trojice u FMP može biti odlično a i Apić je mogao sa njima. Sad da bi to bilo dobro FMP mora drugačije raditi. Mora imati stalnog trenera, Filip da ulazi po desetak minuta maksimum(imaju mladi šta da nauče od njega u košarci), i da se tu ozbiljno radi.

                    Comment




                    • Maurice moze jako i do samo kraja.Velika steta sto ga nismo potpisali, kad nam je vec nudjen za male pare.

                      Comment


                      • Cistite postove ove balavurdije...

                        Comment


                        • Ulazi za subotnji meč - parter B i tribina B
                          Za sve vlasnike sezonskih ulaznica i učesnike akcije "Doniraj i dominiraj" obezbeđen ulaz na subotnju utakmicu Crvena zvezda mts - Lokomotiva Kubanj. Otvoreni ulazi za parter B i Tribinu B.

                          KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike sezonskih ulaznica za 2017/2018 kao i učesnike u akciji „Doniraj i dominiraj" da će za utakmicu Crvena zvezda mts – Lokomotiva Kubanj, biti otvorene dve tribine.

                          Za meč koji će se igrati u subotu, biće otvoreni parter B i tribina B.

                          Svim vlasnicima sezonskih ulaznica biće dovoljno da ponesu i pokažu na ulazu svoju sezonsku kartu na uvid, dok su svi učesnici akcije „Doniraj i dominiraj" evidentirani kroz spiskove, koji će se nalaziti na ulazima u halu.

                          Utakmica Crvena zvezda mts – Lokomotiva Kubanj koju sa klupe vodi nekadašnji igrač i legenda Crvene zvezde Saša Obradović, počinje u 18 časova.
                          http://www.kkcrvenazvezda.rs/ulazi-z...5-09-2017.html
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Samo meni nije jasno, s obzirom na igrace koje ima FMP vec na spoljnim pozicijama,uz Rakicevica i Radanova kako ce se to uklopiti i stastaviti 12.
                            Cini mi se da je tu velika guzva,pogotovo spolja,sto znaci da juniori nece imati gotovo minute.

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post


                              Maurice moze jako i do samo kraja.Velika steta sto ga nismo potpisali, kad nam je vec nudjen za male pare.
                              A razlog zbog kojeg nismo ga potpisali je?

                              Comment


                              • Antić "Znamo se, srce na teren - pa šta bude"
                                Najiskusniji igrač Crvene zvezde mts Pero Antić o iznenadnom povratku u voljeni klub, izazovima, svom doprinosu i novoj ekipi crveno-belih. Moj moto je uvek bio "srce na teren - pa šta bude"

                                Pero Antić iskusni krilni centar KK Crvena zvezda mts, doputovao je u četvrtak uveče u Beograd, i odmah po dolasku uputio se ka hali „Aleksandar Nikolić" kako bi se upoznao sa novim saigračima i stručnim štabom, sa kojima će se u sezoni 2017-2018 boriti u istom dresu.

                                Antić je već u petak u jutarnjim časovima obavio neophodne lekarske testove,a već tokom večernjih časova priključiće se treninzima. Iskusni igrač, koji je sa ekipom Fenerbahčea u maju osvojio Evroligu, „preko noći" se obreo u Crvenoj zvezdi, klubu čiji je veliki navijač:

                                „ Menadžer i uprava Fenera tražili su najbolje rešenje za mene, imao sam garantovan ugovor, ali imao sam dilemu, da li ostati, uživati u bogatom ugovoru, ili igrati i biti srećan negde drugde. Kada se pojavila Crvena zvezda, nisam razmišljao ni sekundu! Bio je ponuda, mogao sam da uzmem bolji ugovor u Evroligi, pet puta više para u Kini...Ali uvek sam želeo da igram za Crvenu zvezdu. Poklopilo se, video sam da je u pitanju pravi projekat, da mogu da pomognem,nisam finansijski teret za moj klub, jer Fenerbahče plaća veliki deo tog ugovora, ne zauzimam mesto stranca"

                                Pero Antić je nastavio u svom prepoznatljivom stilu, i posebno apostrofirao jednu stvar koja mu je zasmetala:

                                „Pratio sam malo, došlo je i do mene kada sam odlučio da se vratim u Crvenu zvezdu, šta se piše. Sume koje se pominju oko mog transfera su smešne! Ja sam među najeftiniim igračima ovog tima! Nisam ovde došao da zaradim, ponavljam, Fenerbahče pokriva najveći deo mog ugovora, odrekao sam se i nekih bonusa. Ja sam ovde ne da bih zaradio, nego da pomognem mojoj Crvenoj zvezdi ako mogu, i kući sam!

                                Crvena zvezda mts je tokom leta formirala tim koji je sastavljen od nekolicine mladih i izuzetno talentovanih igrača. Tu su i Feldin i Ročesti, koji uz Antića i starosedeoce, Lazića, Bjelicu i Dangubića, treba da donesu i neophodno iskustvo:

                                „ Pratio sam dešavanja, rekoh već da je ovo vrlo interesantan projekat. Sastavljena je mlada ekipa, potrebno je iskustvo. Ja sam sada tu da pomognem da hemija tima bude prava. Imam mnogo iskustva, moje je da pomognem kako znam i umem ovom timu. Da li će to biti 10 minuta na parketu, da li sa klupe, u svlačionici, nije važno. Trener je mlad, upoznali smo se i dugo razgovarali. Vrlo je ambiciozan i zna košarku, to odmah vidiš. Samo nam je potrebno strpljenje. Crvena zvezda je na pravom putu kao klub, postavljen je ozbiljan sistem, prave se mladi igrači, strategija koja je postavljena daje rezultate. Niko nije verovao, ali su uspeli. Zato je sa ovim timom potrebno strpljenje, a pošto dobro poznajem navijače Zvezde, znam da će nas podržati!

                                Pero Antić je od odlaska iz Crvene zvezde u prvom mandatu napravio ozbiljnu internacionalnu karijeru, preko Rusije, Grčke, SAD i Turske, ali i tokom tog perioda nikada nije krio privrženost crveno-belima. A ona je toliko velika, da objašnjenje nije ni potrebno, već o njoj svedoči i jedna od brojnih tetovaža na njegovom telu. Kao jedan od najiskusnijih u novom timu, imao je i poruku za kraj:

                                „Kada igraš, i kada igra Crvena zvezda, pritisak uvek postoji. Svestan sam da će tokom sezone biti i uspona i padova, a „udar" će uvek biti na nas najiskusnije igrače. Međutim, kao što znam za to, znam i koliko nas vole navijači i da će nam dati punu podršku u svakom trenutku! Što se mene lično tiče, svi me znaju, parola je jednostavna „srce na teren – pa šta bude"! rekao je Antić, koji će u novoj sezoni nositi dres sa brojem 12.
                                http://www.kkcrvenazvezda.rs/antic-z...5-09-2017.html
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X