Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako mu Pot i ekipa skinu minute, onda ne znam o čemu mi pričamo. Boriša i on su pod must play 30 minuta. Tako se i najviše i najbolje napreduje.

    Comment


    • Kompletiran tim.
      Misljenja sam da je bar na papiru sklopljen dobar tim. Medjutim, videcemo kako ce to izgledati na terenu.

      1.Rocesti,Radicevic
      Po meni sjajan tandem.Dosta razliciti igraci koji ce verujem se odlicno dopunjavati. Spoj mladosti i iskustva i misljenja sam da bolje nije moglo u datim okolnostima.
      2.Feldin-Laza-Dobric
      Vrlo respektabilno. Ukoliko Dobric da doprinos bice sjajno. Malo mozda nedostaje suta kad Feldin izadje ali moze Laza da pogadja spolja kao i Dobric dosta dobro. Bode oci da u situaciji kada Feldin nije na terenu mi nemamo apsolutno nikakvu kreaciju sa pozicija 2 i 3 kao sto smo imali primera radi sa Gudurom. Tu vidim potencijalni problem. U igri 1 na 1 Laza, Dangubic, Dobric, Keselj su vrlo losi.
      3. Dangubic, Keselj,Lazarevic.
      Po meni najtanji deo tima. Posebno napadacki. Dangubic oscilira u sutu, od Keselja i Lazarevica ne ocekujem nista posebno.
      4. BJELICA- JANKOVIC
      Napadacki to moze da izgleda dobro. Jankovic moze kao i Bjelica da siri odbranu. Sa tim sto Bjelica ledjima ka kosu moze da napada vrlo uspesno vecinu EL cetvorki da ne pricam na nivou ABA lige. Jankovic je nepoznanica koliko moze u takmicarskim mecevima.
      Odbrambeno smo na poziciji 4 ubedljivo najtanji jer su i Bjelica i Jankovic ispod prosecni defanzivci.
      5.ANTIC-LESORT
      Ova kombinacija moze biti vrlo dobra. Iskustvo Antica i brutalne fizikalije Lesorta. Ogroman broj kombinacija u napadu posebno pik sa Lesortom i pik end pop sa Perom. Podcenjuje se Perina odbrana. On svojom snagom moze da cuva petice vrlo uspesno.
      ALIMPIJEVIC-Najveca nepoznanica i po meni najslabija karika.
      Elem po meni trebao nam je mozda ili igrac na 3/4 umesto Keselja ili bolja atletska cetvorka od Bjelice.
      Last edited by Laza Kacanski; 13-09-17, 22:15.

      Comment


      • Ročesti, Radičević
        Feldin, Lazić, Dobrić
        Dangubić, Kešelj, Davidovac
        Antić, Janković, Lazarević
        Lesort, Jovanović, Bjelica, Apić

        Stvarno gužva na centarskim pozicijama. Po meni, morao je da otpadne neko od dvojica Lazarević/Apić a da šansu dobije Rakićević. Bar kao i 15. član u rotaciji, jer je potrebniji u bekovskoj. Mi ovako imamo 7 igrača unutra, što je svakako stvarno mnogo. Dule dosta rotira, kapiram da će svi dobiti šansu. Bar u ABA. Ali tek kasnije, kada krene pakleni ritam.

        Tako da, moje je mišljenje da se ne treba zamarati ovim triom previše. U 70% situacija se oni neće skidati uopšte.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          A koje je opravdanje za Apića što je u ekipi?
          Ovo i mene zanima!

          Comment


          • Pa to je do trenera. I valjda instrukcija iz Zvezde. Ja za ovog što je sad tu nikad nisam čuo. A FMP ima 9 igrača na pozicijama 1/2/3.

            Comment


            • I trebalo je Radanov da ostane u ekipi, deško ima talenta kao ova trojica zajedno x2.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Ovo i mene zanima!
                Pa nema nauke. Rotacija. Ovo je i neka vrsta 'nagrade'. Već treću ili četvrtu sezonu je na pripremama čini mi se, lepo radi i ovo je neka vrsta i nagrade za njega i podsticaj da nastavi. A biće potreban i u rotaciji. Za EL se on neće skidati ni u ludilu, jer je razumljivo tek 7. opcija na centarskim pozicijama trenutno. Eventualno ako ne daj Bože dođe do nekih povreda. Svoju šansu možda zasluži u ABA ligi, kada naleti onaj udarni i pakleni EL ritam, pa da se recimo odmore Lesort, Antić, Bjelica i na taj način se popuni sa Lazarevićem i Apićem protiv nekog Tajfuna (lupio sam )

                Comment


                • Apic u 15 a Rakicevic ne,centara na izvoz a dva pleja. . . Ako je Alimpije ovo tražio neka bude tako,podržati pa suditi posle par meseci

                  Comment


                  • Bogi, nece Lazarevic igrati 4. Bar to nije u planu. Inace, trebao je da se vrati u FMP, ali ne znam sta se u medjuvremenu desilo. FMP-u i fali igrac njegovih karakteristika.

                    A sad u sustini nema smisla ni da Rakicevica igde salju, jer cemo ostati samo na dva pleja.

                    Comment


                    • Originally posted by Markoss View Post
                      Bogi, nece Lazarevic igrati 4. Bar to nije u planu. Inace, trebao je da se vrati u FMP, ali ne znam sta se u medjuvremenu desilo. FMP-u i fali igrac njegovih karakteristika.

                      A sad u sustini nema smisla ni da Rakicevica igde salju, jer cemo ostati samo na dva pleja.
                      Ne znam gde će ga onda. Onda je opet gužva na 3. Mislim, i ovako je, a tada bi tek bila. Davidovac sumnjam, jer je on i keca igrao čak na pripremnim utakmicama sad.

                      Kako da ga ostave? Onda je to 16, opet bi morao neko da otpadne..

                      Comment


                      • U FMP je baš gužva. Tamo ima valjda 17-18 igrača a realno im je dvanaest dovoljno.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Ročesti, Radičević
                          Feldin, Lazić, Dobrić
                          Dangubić, Kešelj, Davidovac
                          Antić, Janković, Lazarević
                          Lesort, Jovanović, Bjelica, Apić

                          Stvarno gužva na centarskim pozicijama. Po meni, morao je da otpadne neko od dvojica Lazarević/Apić a da šansu dobije Rakićević. Bar kao i 15. član u rotaciji, jer je potrebniji u bekovskoj. Mi ovako imamo 7 igrača unutra, što je svakako stvarno mnogo. Dule dosta rotira, kapiram da će svi dobiti šansu. Bar u ABA. Ali tek kasnije, kada krene pakleni ritam.

                          Tako da, moje je mišljenje da se ne treba zamarati ovim triom previše. U 70% situacija se oni neće skidati uopšte.
                          Rakićević nema mesta ni u timu mog ulaza.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Steta za Radanova, ja sam bio siguran da je ovo njegova godina kada ce napraviti iskorak. Ali ocigledno nisam bio u pravu.

                            Samo se nadam da ce u FMP-u imati oko 30 min po mecu (svakom).
                            Inace, skroz je nepotrebno njegovo pristustvo tamo ako ce mahati peskirom Filipu.

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Ne znam gde će ga onda. Onda je opet gužva na 3. Mislim, i ovako je, a tada bi tek bila. Davidovac sumnjam, jer je on i keca igrao čak na pripremnim utakmicama sad.

                              Kako da ga ostave? Onda je to 16, opet bi morao neko da otpadne..
                              Što mora da otpadne? U ABA ligi i Evroligi nema ograničenja koliko igrača može biti registrovano za takmičenje osim što je za ABA maksimum od 20 igrača za jednu sezonu.
                              This is the beginning of your day
                              Life is more intricate than it seems
                              Always be yourself along the way
                              Living through the spirit of your dreams

                              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                              Comment


                              • Lazarevici bi bilp bolie da je ostao u fmp-u. Nema on sta da ponudi zvezdi a tamo bi imao znacajan doprinos, a i slobodu da baca one njegove cigle sa trojke pa mozda nesto i pogodi. Mislim da u fmp prave gresku jer sva tri igraca vrlo malo mogu da ponude u zvezdi cak i na aba nivou a u fmp-u bi bili nosioci. Ne verujem ni da ce se skidati na 90% utakmica

                                Comment

                                Working...
                                X