Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je Lessort napravio petu? Negdje na kraju cijenim prema minutama u igri.

    Comment


    • Mene bas raduje dobra partija Radanova i ovih 5as Feldina.

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Ja vam po 12356537. put ponavljam da će Bjelica imati itekako bitnu ulogu u ovoj sezoni, a vi samo nastavite sa omalovažavanjem u vezi njega.
        Niko njega ne omalovazava, vec se nadamo da ce bude novi Simon iz pepela. Ne valja biti tako ozbiljan, mango pomaze.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Mogao bi feldein da obraduje i poenima

          Comment


          • Nzm ljudi, ovako gledam po pozicijama, mi smo jaki kao zemlja. Ne sećam se kada smo imali ovako jaki tandem plejeva. Mislim sećam se, ali je ovo sasvim dobro. Radičević pokazuje mnogo a onda skontaš da dolazi bolji plej od njega. Na beku Feldin a kada on izadje ulazi Laza da se napije nekome krvi. Na tri je Danguba. Mislim da je ovo njegova sezona i da će pokazati mnogo. Bjelica na pripremama deluje kao neko kome se svidja ovaj ambijent ekipe i biće bolji nego prošle. Lessort sve bolji, lik je mitska životinja i veliki prospekt. Tandem J&J takodje izgleda dobro, posebno Janković mada nikako ne bi otpisao ni Jovanovića i samo se plašim da taj peti visoki igrač koja dovodimo ne sputa Jankovića ili Jovanovića.

            Comment


            • A što nije igrao Janković ?

              Comment


              • Ekipa takticki dobro izgleda. U prvoj cetvrtini smo dosta komplikovali u napadu pa zato i mali broj poena ali u drugom poluvremenu smo malo uprostili igru, ubrzali, i odmah im stavili 32 poena. U odnosu na Radonjicevu Zvezdu, Alimpijevic forsira takticki slozeniju igru, imamo dosta tkz off screnova koji se pretvaraju u pik&roll i tu ce Rocesti i Feldin da kidaju. Imamo i standardne pik akcije a dosta smo spustali i pod kos danas sto moze biti mali problem ako se 4 spusti jer Apic i Lesor nemaju sut pa njihov igrac onda dolazi da udvaja Jovanovica i Bjelicu. Za razliku od Radonjica, mislim da necemo insistirati toliko na 4 out - 1 in igri (4 igraca spolja i centar unutra) vec cemo igrati i sa dva visoka igraca ispod. Odbrana jaka, dosta se pritiska lopta ali me brine malo odbrana centralnog pika iskakanjem, jos se pronalazimo tu jer kod takvih situacija odbrana mora dosta da rotira. Ja bih vise voleo da tu malo vise mesamo a ne da iskljucivo branimo svaki centralni pik tako ali dobro, videcemo kako ce to u praksi izgledati.

                Individualno, Lesor po meni najbolji. Vrlo je aktivan, skace, rotira, imao je bolesno zakucavanje danas, nekoga je stavio na poster ko Tajs mucenog Dijao-a danas. Dangubic statisticki najbolji ali je poceo pogubljeno, posle se popravio. Radanov je na kraju isto bio odlican. Od Jovanovica mislim da necemo moci previse da ocekujemo ove sezone ali ima dosta potencijala u napadu. Imali smo par sekvenci gde su nam protivnicki igraci ostajali sami pod kosem, mislim da je tu Jovanovic najvise gresio i to mora da se ispravi. Radicevic jako zrelo igra ali ga nedostatak suta limitira, iako je pogodio par poludistanci.

                U svakom slucaju, los pocetak, kasnije smo dobro odigrali, dobro sve to izgleda ali istakao bih jos jednom tu odbranu od pika, nadam se da cemo kad pocne sezona ipak malo vise mesati, iako to udvajanje definitivno moze da prodje jer je Lesor pokretan i uspeli smo da ukrademo lopti danas iz tog udvajanja ali na Evroligaskom nivou mislim da to nece proci ako samo tako budemo branili pik.
                Last edited by Manda77; 09-09-17, 19:45.

                Comment


                • Fly.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Od ponedeljka Dobrić ponovo sa ekipom.

                    Comment


                    • Naredne utakmice su u utorak sa Rumunima, subotu sa Lokosima.

                      Comment


                      • Radicevic novi Jović. Popuni sve kolone.. Za tripl dabl zafali poena najcesce

                        Comment


                        • Ne mogu da opišem koliko me raduju dobre igre Dangube, dečko je često veoma nipodaštavan, a njegov napredak se vidi iz sezone u sezonu, i kao što napisah pre jedno dva meseca na jednom drugom mestu mislim da je sazreo i očekujem da bude pravi oslonac ekipe sa stabilnim brojkama. Jedva čekam da vidim novu Zvezdu!
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Micka zver

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              A što nije igrao Janković ?
                              ...
                              Ima li ko info?

                              Comment


                              • Laksa povreda na zagrevanju.Cisto iz predostroznosti.
                                Nista ozbiljno.

                                Comment

                                Working...
                                X