Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
    Dodje mi da batalim forume i citanje komentara. Lepo gledam svoju Zvezdu, radujem se i patim, budim komsiluk i peglam majice, a vi kako hocete.
    a jok jok ne mere tako, mantra mora da se postuje, postavljanja slika posle pobeda, poraza morada bude i ovde.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by mikara92 View Post
      I ne gledajte samo kakav je ko na nekom turniru ili slično . Mekel je kod nas došao sa reputacijom ozbiljnog igrača. Bio odličan na EP 2015., NBA iskustvo, imao dobru sezonu u Nižnjem, svi očekivali puno, a šta je uradio kod nas? Ništa! Tako da ne donosite sud rano, ko god da dođe pokazaće na terenu vrijedi li ili ne. Moje neko zlatno pravilo u životu je da sve ono što u početku izgleda ne tako dobro na kraju ispadne odlično.
      U vezi dotičnog, meni je fascinantno koliko je on igrao za Izrael u prvom kolu i kakav je to "učinak" bio. Njega, brate, ako lično MOSAD ne štiti nije mi jasno kako on uopšte još tapka loptu, a kamoli kako uHebava svaki tima za koji igra i što je najcrnje još uvek igra i igraće. Neverovatna pojava. Ne sećam se takve košarkaške prevare.

      Comment


      • Originally posted by blek hils View Post
        U vezi dotičnog, meni je fascinantno koliko je on igrao za Izrael u prvom kolu i kakav je to "učinak" bio. Njega, brate, ako lično MOSAD ne štiti nije mi jasno kako on uopšte još tapka loptu, a kamoli kako uHebava svaki tima za koji igra i što je najcrnje još uvek igra i igraće. Neverovatna pojava. Ne sećam se takve košarkaške prevare.
        Od reči do reči ... odavno nisam gledao lošiju utakmicu nekog igrača, čak ni u KLS, bruka
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • kako je odigrao howell?

          Comment


          • Sutra je utakmica sa Zenitom, pa me zanima hoce moci nekako da se gleda, ili je zatvorenog tipa?

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Sutra je utakmica sa Zenitom, pa me zanima hoce moci nekako da se gleda, ili je zatvorenog tipa?
              Zatvorenog tipa.
              Igra se u hali Milenijum u Vrscu.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                kako je odigrao howell?
                Svi su uzas u Izraelu, ono je neverovatno kako su pali posle priprema gde su igrali lepu kosarku. Bez kreacije, bez suta..tona izgubljenih vec u startu napada..zalosni su..za sad..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Zatvorenog tipa.
                  Igra se u hali Milenijum u Vrscu.
                  Znam da je u MIlenijumu, samo nisam znao da li je zatvorena.Hvala lepa.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Zatvorenog tipa.
                    Igra se u hali Milenijum u Vrscu.
                    U koliko je sati danas utakmica.
                    Znam da je zatvorenog tipa samo mi treba satnica.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Dabo brate pa ko moze znati ako ti ne znas samo mi nije jasno ili ja nisam nigde procito raspored pripremnih utikmica zasto se to taji ostace za mene misterija osim naravno onog famoznog turnira u Grckoj.

                      Comment






                      • Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          Dabo brate pa ko moze znati ako ti ne znas samo mi nije jasno ili ja nisam nigde procito raspored pripremnih utikmica zasto se to taji ostace za mene misterija osim naravno onog famoznog turnira u Grckoj.
                          Slobo brate pitao sam nekoliko puta za taj famozni spisak i ikada ga nisam dobio isto kao i ti znam samo za taj turnir na Kritu.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            U koliko je sati danas utakmica.
                            Znam da je zatvorenog tipa samo mi treba satnica.
                            U 18h koliko znam

                            Comment








                            • Comment


                              • Pocela je utakmica protiv Vrsca.

                                Comment

                                Working...
                                X