Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi diskutujemo otvoreno. Apic ima neke svoje prednosti to stoji, pogotovu sto je veci fajter od ove dvojice ali neke stvari su neuporedive. Apic nema sut, nigde ova dvojica pale odakle hoce. Jankovic igra na tu visinu s loptom u rukama, ima iz driblinga i sut i ulaz. Apic moze da istrci tranziciju, da eventualno na ofanzivno skoku nesto pokaze i to je to.

    Znaci mnogo je velika razlika u skillsetu a Apica ce sve manje terati da igra sa loptom i siri svoju tehniku a sve ga vise gruvati po kos. U tom smislu je ogranicen...

    Comment


    • Ja samo ne vidim poentu potpisivanja visegodisnjih ugovora sa smesnim klauzulama, a pogotovo da se to krije. Evo sad su sa vecinom potpisivani takvi ugovori i umesto da igraci ostanu ili odu za velike pare kao Guduric, oticice skoro za dzabe. Potpisi onda jednogodisnji ugovor i necemo imati slucaj Bjelica. Jer, ako mi placamo igrace max 400k godisnje, a Milko toliko dobija za promasene zicere i 19% za 3 uz kriminalan skok, nesto tu opasno ne Stima(c).
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Ja samo ne vidim poentu potpisivanja visegodisnjih ugovora sa smesnim klauzulama, a pogotovo da se to krije. Evo sad su sa vecinom potpisivani takvi ugovori i umesto da igraci ostanu ili odu za velike pare kao Guduric, oticice skoro za dzabe. Potpisi onda jednogodisnji ugovor i necemo imati slucaj Bjelica. Jer, ako mi placamo igrace max 400k godisnje, a Milko toliko dobija za promasene zicere i 19% za 3 uz kriminalan skok, nesto tu opasno ne Stima(c).
        Ako mozes da navedes sa kojim igracima tacno, posto ovo prvi put cujem, i kakve su klauzule u pitanju ?

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Pazi diskutujemo otvoreno. Apic ima neke svoje prednosti to stoji, pogotovu sto je veci fajter od ove dvojice ali neke stvari su neuporedive. Apic nema sut, nigde ova dvojica pale odakle hoce. Jankovic igra na tu visinu s loptom u rukama, ima iz driblinga i sut i ulaz. Apic moze da istrci tranziciju, da eventualno na ofanzivno skoku nesto pokaze i to je to.

          Znaci mnogo je velika razlika u skillsetu a Apica ce sve manje terati da igra sa loptom i siri svoju tehniku a sve ga vise gruvati po kos. U tom smislu je ogranicen...
          Pazi Apic je svuda dominirao gde je igrao Vrsac kao mlad bas, repke pa I FMP. Ove momke sma smoa na klipovima gledao ta usa staistika me ne impresionira nista dok ih ne vidim na parketu.

          Mislim da sve sto si rekao za Apica vazi,ali ja bih njega probao vise gurati na 4 nego na pet,one stare prave cetvorke tipa Zoran Savic ili Felipe Rejes,jak je lik kao zemlja I to treba iskoristiti..Mozda za ove navedene nema bas iq kosarkaski ali sve ostalo sem suta sa poludistance je tu..Mene cudi da niko ne radi vise sa nnjim, voleo bih da dobije sansu, borio se vec 2 godine za to strpljivo I vredno...

          Ovde su pak neki dosli samo zato sto su bili na oku partizanu,zivot nekad nije fer,ali videcemo mozda gresim
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Pa jel su Kuzmic,Jovic imali to u ugovoru..Mozda i jos neko..zar dva igraca nije dovoljno za pocetak?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Ja samo ne vidim poentu potpisivanja visegodisnjih ugovora sa smesnim klauzulama, a pogotovo da se to krije. Evo sad su sa vecinom potpisivani takvi ugovori i umesto da igraci ostanu ili odu za velike pare kao Guduric, oticice skoro za dzabe. Potpisi onda jednogodisnji ugovor i necemo imati slucaj Bjelica. Jer, ako mi placamo igrace max 400k godisnje, a Milko toliko dobija za promasene zicere i 19% za 3 uz kriminalan skok, nesto tu opasno ne Stima(c).
              Znači bolje da je Kuzmic otišao za dzabe umesto za 300k. Kakav si ti čovek biznismen daj odma za predsednika mesto Covica.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa jel su Kuzmic,Jovic imali to u ugovoru..Mozda i jos neko..zar dva igraca nije dovoljno za pocetak?
                Kuzmic, Jovic i Jenkins koliko se secam. Pa sta je poenta visegodisnjih ugovora? Eto da su se potpisivali jednogodisnji ne bi imali Bjelicu, malo li je. Jos gore bi bilo da je i Kuzmic odigrao katastrofalno (a mogao je), samo bi nam takav ostao jer ima ugovor.
                Sad kad i Jankovic odigra kao zmaj bice, e imao je klazuzulu, svako ima klauzulu inace odlazi iz kluba. Partizan je mnogo bolje to radio sa Veselim, Bertansom, Vestermanom, Bogdanovicem, takve igrace uzimas, sta ce nam vise godina sa nekim ko ima sicu za klazulu? E sto nismo mogli i sa Kalinom i Gudurom tako pa da odu za 400k ukupno, ma gde bi nam bio kraj.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ako ima ugovor na tri godine, kako ce otici? Stvarno prestai da omalovazavas svakog skim udjes u pricu.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Rekao je covek da su umesto ugovora sa klauzulom potpise jednogodisnji ugovor. Nauci da citas molim te.

                    Comment


                    • Ali kakve vi konstrukcije imate...Ajde sad lepo slovo po slovo procitajte...igraci su ti koji su trazili te klauzule da bi zauzvrat igrali za manju platu...inace ne bi ni potpisivali visegodisnje ugovore sa nama i odlazili bi jedan po jedan za dz...ja stvarno ne znam sta nije jasno...a veseli, bogdanovic i slicni rastu na drvecu i samo ih treba pokupiti...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Munfrod u ligaškom delu Fiba Amerka kupa 21 poen, 10 asistencija, za nekih 50 min igre u tri utakmice.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Ali kakve vi konstrukcije imate...Ajde sad lepo slovo po slovo procitajte...igraci su ti koji su trazili te klauzule da bi zauzvrat igrali za manju platu...inace ne bi ni potpisivali visegodisnje ugovore sa nama i odlazili bi jedan po jedan za dz...ja stvarno ne znam sta nije jasno...a veseli, bogdanovic i slicni rastu na drvecu i samo ih treba pokupiti...
                          Pa ja sam to napisao jedno 10 puta do sada. Al sta vredi, ako oni misle da su ti svi ugovori mogli bolje a da igraci nemaju ni agente ni menadzere ni druge ponude onda dobro.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Munfrod u ligaškom delu Fiba Amerka kupa 21 poen, 10 asistencija, za nekih 50 min igre u tri utakmice.
                            Da je on ziv i zdrav, samo sto dalje od Zvezde.

                            Comment


                            • Snagu i fizikalije mozes da nabijes, ali tehniku i znanje tesko, tj mozda minimalno. Zato Apic ne moze nikad da bude veci talenat ni od Jankovica ni od Jovanovica. Plus sto Apic jeste snazan za KSL pojmove, za EL pojmove nista posebno
                              Last edited by Vlax; 01-09-17, 01:23. Reason: ed

                              Comment


                              • Mi ako dovedemo Manforda, pa ga još platimo više od $250k, ne treba niko da nas žali kad se roknemo ponovo. Lik je suv prosek i ja njega ne vidim kao vođu ekipe već nekoga ko bi uzeo pare i nakon isteka ugovora otišao kao Wolters u zaborav.

                                Comment

                                Working...
                                X